szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Horoskop miesięczny - kwiecień 2014

Horoskop na kwiecień 2014. Co cię czeka w miłości, zdrowiu i pracy

Sprawdź horoskop na kwiecień 2014 i przekonaj się, co cię czeka w najbliższych tygodniach. Gorący flirt, przypływ gotówki, poprawa formy a może kompletny dołek? Oto co podpowiada horoskop miesięczny na kwiecień 2014.

Tagi: horoskop, horoskop na kwiecień 2014, wróżby

Horoskop na styczeń 2013: sprawdź, co Cię czeka w miłości, przyjaźni i pracy!

fot: flickr.com, nicksarebi

Co szykują gwiazdy dla twojego znaku zodiaku? Sprawdź horoskop na kwiecień 2014 i przekonaj się, czy ten miesiąc to dobry czas na podjęcie nowych działań na polu prywatnym i zawodowym. Oto co cię czeka w miłości, zdrowiu i finansach.

BARAN (21.03 – 20.04)

Ciepło za oknem, ciepło w Twoim sercu, ale niestety, nie jest to dla ciebie czas na wielką miłość. Masz natomiast szansę zawarcia kilku ciekawych znajomości, które mogą zaprocentować w przyszłości na płaszczyźnie zawodowej. Uważaj na problemy ze zdrowiem – tego roku mogą dopaść cię dolegliwości, na które nigdy się nie skarżyłaś. Jedz jak najwięcej warzyw i owoców i dbaj, żeby się dobrze wysypiać.

BYK (21.04 – 22.05)

Nieporozumienie w pracy popsuje ci kilka dni w pierwszej połowie miesiąca, ale jeśli wykażesz się taktem i dobrą wolą, zminimalizujesz jego skutki. Natomiast druga połowa kwietnia będzie należała do ciebie! Bez względu na to, czy jesteś wolna, czy zajęta, mężczyźni będą na wyścigi spełniać twoje zachcianki i zabiegać o twoje względy, również w pracy lub na uczelni wszystko ułoży się po twojej myśli.

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Kiedy jesteś zakochana, przyjaciółki trochę kręcą nosem – zauważyłaś to? Nie wynika to jednak z zazdrości, ale po prostu stajesz się wtedy nieznośna. Gadasz cały czas o swoim facecie, jakby był ósmym cudem świata i zadręczasz koleżanki szczegółowymi opisami tego, co powiedział i co zrobił. Ponieważ wszystko wskazuje na to, że tej wiosny znów się zakochasz, tym razem zachowuj się inaczej. Zainteresuj się choć trochę sprawami przyjaciółek, a ze swojego ukochanego czasem zażartuj.

RAK (22.06 – 22.07)

Narzekałaś na to, że w twoim życiu ostatnio mało się dzieje, no to się doigrałaś! :) Teraz zapragniesz chwili spokoju. Bo nie tylko będziesz miała mnóstwo pracy w firmie i/lub na uczelni (bez obaw – wszystko się opłaci!), ale też posypią się zaproszenia od znajomych na grille, ogniska, wycieczki i zwykłe imprezy. A na tych imprezach będzie się roiło od interesujących panów, z którymi zechcesz zaznajomić się bliżej... Nie martw się, latem trochę odpoczniesz! :)

LEW (23.07 – 21.08)

Nareszcie masz szansę zamknąć sprawę, która ciągnie się za tobą od dłuższego czasu (wyjaśnić nieporozumienie rodzinne, skończyć ślimaczący się projekt, zdać wielokrotnie przekładany egzamin itp.). Nie zwlekaj zatem, tylko rób, co trzeba – jeśli nie wykorzystasz tej okazji, następna może nadarzyć się nie wiadomo kiedy. Dla uczczenia tego koniecznie zaproś kilkoro znajomych do knajpy – dowiesz się paru bardzo ciekawych rzeczy!

PANNA (22.08 – 22.09)

Zmiany, które niedawno zaszły w twoim życiu, trochę cię przytłaczają i nic dziwnego. Nie spiesz się z niczym i nic nie rób na siłę. Masz prawo czuć się zagubiona w nowej sytuacji i nie musisz udawać, że wszystko jest OK. Odłóż na bok wszystko, co nie wymaga pilnego działania, daj sobie czas na dokładne przemyślenie wszystkiego i zrób coś, by poczuć się lepiej – idź do kosmetyczki albo na fajne zajęcia. Musisz zregenerować się psychicznie i to jest twoje główne zadanie na kwiecień.

WAGA (23.09 – 22.10)

Zauważyłaś, że ostatnio kręci się wokół ciebie kolega, którego widujesz prawie co dzień (w miejscu pracy albo na uczelni)? Może nie jest oszałamiająco przystojny i brakuje mu śmiałości, ale warto dać mu szansę. Rzuć kiedyś żarcik albo uśmiechnij się ciepło i to powinno wystarczyć. W drugiej połowie miesiąca masz szasnę na fajny wyjazd ze znajomymi. Uważaj jednak, by problemy ze zdrowiem nie popsuły ci go – przede wszystkim nie jadaj posiłków w niepewnych miejscach.

SKORPION (23.10 – 22.11)

Trochę straciło się formy przez zimę, no nie? :) Zamiast narzekać i pocieszać się kolejną paczką chipsów, zacznij się ruszać. Nie startuj od razu w maratonie ani nie jedź na 20-kilometrową wycieczkę rowerową. Zastanów się, jaki sport daje ci najwięcej frajdy i jaki mogłabyś uprawiać nie tylko dla zdrowia i sylwetki, ale dla przyjemności. Potem zapisz się na odpowiednie zajęcia i już po kilku tygodniach zauważysz różnicę.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Niedawno zaliczyłaś kilka niepowodzeń na uczelni albo w pracy i czułaś się przez to zniechęcona, ale na szczęście należą one już do przeszłości. Teraz znów poczujesz się doceniana i nawet krytykę zaczniesz znosić lepiej. Koniecznie podziękuj partnerowi za wsparcie w niełatwych chwilach, a jeśli nie masz partnera... O, kochana, to wkrótce się zmieni! Nawet jeśli wcale nie chcesz, zakochasz się bez pamięci :).

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Wiosna kojarzy ci się z kwiatami? To właściwe skojarzenie, zwłaszcza w tym roku, bo może się zdarzyć, że nieznajomy pan ni z tego, ni z owego nagle obsypie cię kwiatami! A jeśli akurat nie będzie miał kwiatów pod ręką, zaprosi cię na kawę lub do kina. Tak czy siak, wolne Koziorożce mogą liczyć na gorący flirt. Jeśli jesteś w związku, też będzie miło – ukochany zacznie odgadywać twoje życzenia bez słów. W dodatku napłynie trochę gotówki...

WODNIK (21.01 – 19.02)

Poczujesz potrzebę generalnych porządków – dosłownie i w przenośni. O ile jest to dobry czas na śmiałe zmiany w mieszkaniu (możesz nawet samodzielnie zrobić mały remont – jesteś tak pełna dobrych pomysłów i energii, że na pewno wszystko ci się uda), o tyle uważaj trochę przy robieniu porządków w życiu. Dobrze będzie odkurzyć niektóre znajomości, ale wstrzymaj się z wyrzucaniem wszystkiego, co aktualnie ci się nie podoba, do śmieci. Możesz potem żałować, że wykreśliłaś kilka osób z życia...

RYBY (20.02 – 20.03)

Masz mnóstwo ciekawych i odważnych planów i w kwietniu możesz dużo zrobić dla ich realizacji. Tylko nie powielaj błędów, które często popełniasz w takich sytuacjach: porywasz się na coś niewykonalnego lub bardzo trudnego i prędko się zniechęcasz. Wyznaczaj sobie konkretne, niewielkie cele na każdy dzień lub tydzień. Takimi drobnymi kroczkami prędzej dojdziesz do celu niż wielkimi skokami, które czasem kończą się bolesnymi upadkami...

Autor: aredzio

Zdjęcia: nicksarebi flickr.com

Publikacja: 28.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...