szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj swój horoskop na kwiecień 2013!

Horoskop na kwiecień 2013. Dowiedź się, co Cię czeka w kwietniu i czy pisana jest Ci miłość:)

Co cię czeka w kwietniu 2013? Poznaj swój horoskop i sprawdź, czy gwiazdy będą ci sprzyjać w miłości, pracy i finansach! A może dowiesz się, jak zmienić swoje życie?

Tagi: co cię czeka w kwietniu 2013, horoskop, horoskop na kwiecień 2013, jak zmienić swoje życie, poznaj swoją przyszłość, wróżby, wróżby miłosne, wróżby na kwiecień, wróżby na kwiecień 2013

Horoskop na kwiecień 2013. Dowiedź się, co Cię czeka w kwietniu i czy pisana jest Ci miłość:)

Horoskop na kwiecień 2013 rok. Czy spotkasz wielką miłość? :)

fot: flickr.com

BARAN (21.03 – 20.04)

Czas na urozmaicenie swojego życia erotycznego. Kup seksowną bieliznę, pomyśl o nowych pozycjach czy zabawach w łóżku. Zaowocuje to umocnieniem twojego związku. Zastanów się też nad wprowadzeniem zmian w miejscu pracy. Na przykład przestaw biurko, jeśli masz taką możliwość, albo przynajmniej zmień wygaszacz ekranu komputera. Skutki spostrzeżesz już wkrótce: te zmiany wpłyną pozytywnie na twoją kreatywność, a co za tym idzie – zostaniesz doceniona przez szefa. Niewykluczone, że dostaniesz zupełnie nowe, bardziej ci odpowiadające zadania i więcej pieniędzy...

BYK (21.04 – 22.05)

Za oknem coraz cieplej, a w twojej duszy wręcz przeciwnie. Masz ostatnio kiepski nastrój i nic nie układa się po twojej myśli. Nie wykonuj gwałtownych ruchów, tylko zastanów się, co możesz zrobić w danej sytuacji, a na co nie masz wpływu. Zacznij od naprawienia relacji z najbliższymi – rodziną i przyjaciółmi. Przekonasz się, że pójdzie ci gładko, co więcej, od nich dostaniesz wsparcie, które pomoże ci uporać się z innymi problemami. Pod koniec miesiąca czeka cię miła niespodzianka w życiu towarzyskim.

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Zapowiadają się duże zmiany w życiu miłosnym. Jeśli jesteś zakochana, czekają cię poważne rozmowy z partnerem, które mogą zakończyć się dwojako: albo zakończeniem związku, albo rozwiązaniem spraw, które od dawna was dręczyły i pogłębieniem waszego uczucia. Natomiast wolne Bliźnięta już wkrótce nie będą wolne! Pochłonięta sprawami sercowymi, nie zapominaj o sprawach praktycznych. Jak najszybciej usuń drobne usterki w domu. Znajdź na to czas i pieniądze w pierwszej połowie miesiąca, bo w drugiej naprawa sprzętów będzie znacznie bardziej kosztowna i czasochłonna...

RAK (22.06 – 22.07)

Będzie to miesiąc bardzo pomyślny. Uda ci się rozwiązać sprawy, które od dawna się ciągnęły, w pracy czy na uczelni wykażesz się znakomitymi wynikami, a wolne Raki mogą liczyć na propozycję randki od bardzo interesującego pana, zwłaszcza pod koniec miesiąca. Dlaczego by nie wykorzystać tak dobrej passy? Masz teraz szansę na zakup czegoś, co jest ci potrzebne, na bardzo korzystnych warunkach. Albo na załatwienie sobie wspaniałego wyjazdu na wakacje po promocyjnej cenie. Zastanów się nad tym!

LEW (23.07 – 21.08)

Pewnie wiele razy słyszałaś, że jeśli próbujesz schwytać dwie sroki za ogon, nie złapiesz żadnej. Możesz to włożyć między bajki, zwłaszcza w kwietniu. Śmiało umawiaj się na randki z kilkoma facetami, zapisz się na dwa ciekawe kursy i przyjmuj tyle zleceń, ile chcesz. Nie obawiaj się, że coś ci nie wyjdzie, że nie dasz rady, bo teraz wprost tryskasz energią! Nie bój się również, że wszyscy adorujący cię panowie nagle się zniechęcą i zostaniesz na lodzie. Jedynym problemem, jaki z tego wszystkiego może wyniknąć, jest ten, o którym mówi piosenka „Osiołkowi w żłoby dano”...

PANNA (22.08 – 22.09)

Teraz jest dla ciebie dobry czas na podjęcie ważnych decyzji. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz od życia. Czy jesteś zadowolona ze swojego związku, o jakiej pracy naprawdę marzysz, a nawet czy nie lepiej by było przeprowadzić się w inne miejsce. Rozważ wszystkie za i przeciw. Gwiazdy ci sprzyjają, zatem masz wyjątkowo duże szanse na dokonanie właściwych wyborów. Jednego tylko na pewno nie zmieniaj: serdecznej przyjaciółki. Wkrótce przekonasz się, że zawsze możesz na nią liczyć.

WAGA (23.09 – 22.10)

Jeśli narzekałaś ostatnio na brak powodzenia, teraz z pewnością nie będziesz miała powodów do niezadowolenia. Otoczy cię bowiem wianuszek wielbicieli i każdy z nich będzie zabiegał o twoje względy. Nie spiesz się z wyborem tego jedynego, poczekaj i poobserwuj ich wszystkich. Mierz wysoko! W pracy czekają cię nowe, ciekawe wyzwania. Jednak tutaj bądź ostrożna i mierz zamiary na siły, a nie odwrotnie. Zainteresuj się też, co u znajomych – szykuje się niejedna impreza, a może nawet niektórzy z nich planują zbiorowy wyjazd na wakacje?

SKORPION (23.10 – 22.11)

Nadeszła wiosna i czas zabrać się za wielkie porządki. Nie, nie w domu – w życiu. Przydałoby się zastanowić, na czym się skupić, a co sobie odpuścić. Czy na przykład musisz chodzić na tyle kursów? Czy musisz spotykać się ze wszystkimi znajomymi, za którymi od dawna nie przepadasz, ale nie chcesz ich urazić? Warto też wybrać się do kosmetyczki, gdyż ostatnio nie miałaś za dużo czasu, by zadbać o urodę. I do fryzjera – każda zmiana w wyglądzie, na jaką się teraz zdecydujesz, będzie strzałem w dziesiątkę!

STRZELEC (23.11 – 21.12)

W pierwszej połowie miesięca zostaniesz mile zaskoczona przez znajomych, którzy zorganizują świetną wycieczkę. Niestety, w dwóch ostatnich tygodniach kwietnia będzie nieco gorzej. Czeka cię kilka ostrych spięć z partnerem i rodziną. Trudno będzie nawet wypłakać się przyjaciółce na ramieniu, gdyż będzie zbyt zajęta własnymi problemami. Dobrym pomysłem jest natomiast zapisanie się do klubu fitnes albo wykupienie karnetu na pływalnię. Ruch poprawi ci nastrój i pomoże z większym optymizmem spojrzeć w przyszłość.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Spokojny rozwój sytuacji – pod takim hasłem upłynie ci niemal cały kwiecień. Stopniowo pozamykasz wszystkie sprawy i w drugiej połowie miesiąca zaczniesz wręcz się nudzić. Rusz zatem w miasto. Wolne Koziorożce mają teraz dużą szansę spotkania naprawdę świetnego faceta. To jednak nie znaczy, że zakochane mają siedzieć w domu. One z kolei poznają ciekawe osoby, a z niektórymi mocno się zaprzyjaźnią. Pod koniec miesiąca mogą się zdarzyć kłopoty ze zdrowiem. Małe, ale nie bagatelizuj ich, lecz weź wolne i poleż trochę w łóżku, inaczej mogą się przerodzić w poważniejsze.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Czekają cię wydatki, których skala może cię wręcz przerazić. Nie załamuj się jednak, lecz negocjuj – okaże się, że część z nich można rozłożyć na dłuższy czas. A teraz pomyślne wieści: odkryjesz zupełnie nowe możliwości w życiu zawodowym i jeśli nie zaprzepaścisz szansy, możesz już wkrótce odnieść wielki sukces! W sprawach sercowych również powoli wszystko zacznie się układać po twojej myśli. Co więcej, w połowie miesiąca bliska osoba sprawi ci wielką radość.

RYBY (20.02 – 20.03)

Masz prawo być trochę załamana. Sprawy, które na początku roku przybierały pomyślny obrót, niedawno mocno się skomplikowały. I w kwietniu nie masz raczej co liczyć na kolejny zwrot sytuacji. Jedyne, co ci pozostaje, to pchać ten wózek i czekać na lepsze czasy. Pociesz się, że gorzej nie będzie. Poza tym w towarzystwie będziesz wręcz brylować. Flirt za flirtem i propozycja za propozycją! Pod koniec kwietnia na wolności pozostaną tylko Rybki, które bardzo będą tego chciały...

Autor: bond

Zdjęcia: flickr.com

Publikacja: 12.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...