szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sprawdź swój horoskop na lipiec

Horoskop na lipiec: Sprawdź swój horoskop i poznaj przyszłość!

Horoskop na lipiec. Czy lato będzie gorące dla ciebie? Czy przyniesie ci miłość, a może inne zmiany w życiu? Poznaj wróżby na lipiec i sprawdź, co cię czeka w tym czasie!

Tagi: co mnie czeka w lipcu, horoskop, horoskop milosny lipiec, horoskop na lipiec, jak zmienić swoje życie, lipiec horoskop, wróżby miłosne, wróżby na lipiec

Horoskop na maj 2013. Zobacz czy masz szansę na wielką fortunę, a może na wielką miłość?

Poznaj swój horoskop. Co cię spotka w pracy, domu i w miłości?

BARAN (21.03 – 20.04)

Na początku miesiąca przytłoczy cię ogrom rozmaitych drobiazgów do załatwienia. Poczujesz się kompletnie wyczerpana i zniechęcona. Jednak w drugiej dekadzie miesiąca poznasz nader interesującego mężczyznę i znajomość ta da ci prawdziwego kopa świeżej energii. Poza tym sprawy rodzinne, które od jakiegoś czasu cię trapią, rozwiążą się pomyślnie, co też bardzo poprawi ci nastrój.

BYK (21.04 – 22.05)

Lato jest wymarzonym czasem na flirt i przekonasz się o tym na własnej skórze. Przez cały lipiec wręcz nie będziesz mogła się opędzić od facetów! :) Uważaj jednak, by od nadmiaru propozycji randek nie stracić zdrowego rozsądku. Zapłać zawczasu rachunki i pozałatwiaj formalności urzędowe, inaczej mogą stać się źródłem problemów, które popsują ci wakacje. I nie wydaj całej kasy na ciuchy czy kosmetyki!

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Układ gwiazd jest dla ciebie wyjątkowo pomyślny. W pracy wszystko będzie szło jak po maśle, niewykluczone nawet, że dostaniesz nowe, ciekawe projekty, a co za tym idzie – więcej pieniędzy. Zakochane Bliźnięta mogą liczyć na dużo ciepła ze strony partnera, wolne – na nową, obiecującą znajomość. Wszystkie te wydarzenia sprawią, że pogrążysz się w błogim nastroju na długi czas.

RAK (22.06 – 22.07)

Lipiec to twój miesiąc, poczujesz zatem napływ energii oraz chęć działania i będziesz mieć tysiąc pomysłów na minutę. Jesteś teraz przekonana, że wszystko, do czego się weźmiesz, zamienisz w swój sukces i ten optymizm jest uzasadniony – samo pozytywne nastawienie pomoże ci nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, poznać fajne osoby i załatwić wreszcie sprawy, które ciągną się za tobą od kilku miesięcy.

LEW (23.07 – 21.08)

Uczucie, które zagościło w twoim sercu, spowodowało, że wszelkie inne sprawy odstawiłaś na boczny tor. Rodzina i przyjaciele lada dzień się obrażą, że nie utrzymujesz z nimi żadnych kontaktów, szefostwo patrzy krzywym okiem na twój brak zaangażowania w pracy, dom przypomina pobojowisko... Hej, czas się obudzić! Zacznij nadrabiać zaległości, nie samą miłością człowiek żyje...

PANNA (22.08 – 22.09)

Twoje umiejętności organizacyjne przydadzą się na początku lata. Dostaniesz bowiem do zrealizowania projekt wymagający świetnej organizacji i dużego zazngażowania. To nie wszystko – trzeba będzie też dokładnie zaplanować wakacje, rozdysponować budżet i jeszcze znaleźć czas dla znajomych, którzy akurat teraz będą masowo zapraszać cię na grille, garden parties i inne imprezy.

WAGA (23.09 – 22.10)

W pierwszej połowie miesiąca gwiazdy nie bardzo będą ci sprzyjać. Za co się nie weźmiesz, napotkasz nieprzewidziane trudności. Postaraj się zatem poczekać do 16 lipca ze wszystkim, co tylko da się odwlec. Unikaj też spięć z bliskimi – mogą przerodzić się w trudne do rozwiązania konflikty. Możesz natomiast zadbać o siebie, a nawet dokonać rewolucji w wyglądzie. Idź do kosmetyczki, fryzjera i uzupełnij garderobę.

SKORPION (23.10 – 22.11)

W tym miesiącu czekają cię trudności ze strony... elektroniki. Odniesiesz wrażenie, że komputery, GPS-y, a nawet telefon komórkowy czy odtwarzacz DVD sprzysięgły się przeciw tobie. Zawieszenia i drobne awarie będą się przytrafiać w najbardziej niedogodnych momentach. Zapisuj zatem co chwila informacje na komputerze, a wyjeżdżając w podróż z GPS-em, na wszelki wypadek zaopatrz się również w zwyczajną mapę.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Wybierasz się w lipcu na urlop lub choćby dłuższy weekend? Jeśli tak, to wspaniale, bo ten wyjazd zapamiętasz do końca życia. Czekają cię wspaniałe przygody i jeszcze wspanialsze znajomości, z których jedna może przeobrazić się w wielką miłość. Jeśli natomiast nie wyjeżdżasz, postaraj się przynajmniej jak najwięcej wychodzić z domu. Bo teraz masz szansę na przeżycie niepowtarzalnych chwil nawet na zwyczajnej imprezie.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Postaraj się pozałatwiać wszystkie pilne sprawy na początku lipca – potem prawdopodobnie zabraknie ci na to czasu i/lub energii... Układ gwiazd wskazuje bowiem na rewolucję w życiu osobistym na początku drugiej dekady miesiąca. Jeśli jesteś zajęta, może to oznaczać poważne kłopoty w związku, wolne Koziorożce natomiast mają szansę spotkania wielkiej miłości... Tak czy siak, w ostatnich dwóch tygodniach lipca nie będziesz miała głowy do prozaicznych spraw.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Pierwsza połowa lipca minie ci szybko i raczej nie wydarzy się nic, czego byś nie mogła się spodziewać. W drugiej natomiast zaczną się schody... Szereg nieprzewidzianych okoliczności zmusi cię do rewizji części planów na ten czas i może spowodować niemałe kłopoty. Nie przejmuj się jednak, pod koniec miesiąca wszystko się wyrówna. Co więcej, wtedy czeka cię fajna przygoda z przyjaciółmi.

RYBY (20.02 – 20.03)

Kiedy zacznie ci się wydawać, że wszystko już dopięłaś na ostatni guzik przed urlopem, nagle pojawi się mnóstwo pracy... Będą to ciekawe zlecenia, których nie zechcesz odrzucić. I słusznie, gdyż mogą one procentować w przyszłości. Pod koniec miesiąca spodziewaj się ciekawej propozycji od kogoś znajomego, kto mieszka za granicą. Niewykluczone, że wyjdzie z tego całkiem fajny wyjazd.

Autor: bond

Publikacja: 10.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...