szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sprawdź swoją przyszłość

Horoskop na listopad. Miłość, praca, dom. Horoskop na listopad 2014

Horoskop na listopad! Miłość, praca, dom. Poznaj swoją przyszłość i dowiedz się, czy w listopadzie spotka cię upragnione szczęście!

Tagi: horoskop, horoskop byk, horoskop na listopad, horoskop rak, horoskop waga

Horoskop na kwiecień 2013. Dowiedź się, co Cię czeka w kwietniu i czy pisana jest Ci miłość:)

Horoskop na kwiecień 2013 rok. Czy spotkasz wielką miłość? :)

fot: flickr.com

BARAN (21.03 – 20.04)

Nigdy nie uskarżasz się na brak energii i teraz też masz ochotę zapisać się na jakiś kurs, wyjechać na weekend, wyremontować lub przynajmniej przeorganizować mieszkanie. Cokolwiek by to było, weź się za to już na samym początku listopada – wtedy gwiazdy najbardziej będą ci sprzyjać. Nie najlepiej będzie natomiast w sprawach miłosnych – zakochane Barany czeka kilka ostrych sprzeczek z partnerem, wolne nie mogą za bardzo liczyć na zmianę swojego statusu.

BYK (21.04 – 22.05)

Szykują się spore zmiany natury zawodowej. Z początku mogą wydawać ci się niekorzystne, ale nie przejmuj się, gdyż już pod koniec listopada zrozumiesz, że wszystko ułożyło się po twojej myśli, a może nawet lepiej, niż mogłaś się spodziewać. Pewne kłopoty czekają twoich domowników – być może trzeba będzie szybko reagować, zanim problemy zrobią się poważne. Niespodzianka dla wolnych Byków – w drugiej dekadzie miesiąca pojawi się na horyzoncie bardzo ciekawy mężczyzna z trygonu Ziemi.

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Kroją się bardzo ciekawe przeżycia. Bliźnięta mają dużą szansę poznać faceta, który kompletnie zawróci w głowie tak tym wolnym, jak i będącym w związkach miłosnych. Jednak zarówno pierwsza, jak i druga grupa powinna zachować ostrożność w rozwijaniu tej znajomości. Otóż ów pan zawraca głowę wielu innym kobietom, zatem nie do końca można wierzyć w wielką miłość. Poza tym Bliźnięta muszą uważać w pracy lub w szkole: pod koniec miesiąca mogą powstać konfliktowe sytuacje. Warto zachować neutralność.

RAK (22.06 – 22.07)

Ktoś z bliskiego otoczenia, może nawet koleżanka zza biurka lub z ławki, coś knuje. Nie jest to bezpośrednio wymierzone w ciebie, ale jeśli dasz się wciągnąć w jakieś machlojki, skutki boleśnie cię dotkną. Staraj się robić swoje i nie oddawaj innym większych przysług niż na co dzień – w ten sposób możesz zostać wmanipulowana w intrygę. Na pocieszenie: twoje życie towarzyskie będzie kwitnąć. Otrzymasz zaproszenia na bardzo fajne imprezy i możesz poznać kilka naprawdę świetnych osób obojga płci.

LEW (23.07 – 21.08)

Zaciśnij nieco pasa w pierwszej połowie miesiąca, gdyż w drugiej pojawią się nieprzewidziane wydatki. W ogóle z kupowaniem czegokolwiek, co nie jest absolutnie niezbędne, lepiej wstrzymaj się do grudnia lub przynajmniej do ostatniej dekady listopada – gwiazdy nie sprzyjają ci teraz w podejmowaniu decyzji zakupowych. Co innego, jeśli chodzi o decyzje sercowe – tu możesz się absolutnie zdać na swoją intuicję. I raczej będzie z czego wybierać...

PANNA (22.08 – 22.09)

Pojawi się kilka pokus – aby zjeść coś słodkiego, jeśli akurat jesteś na diecie, aby kupić śliczną bluzeczkę, choć właśnie próbujesz zaoszczędzić na coś większego, aby pogłębić znajomość z pewnym panem, choć coś ci podszeptuje, że nie jest on do końca z tobą szczery – ale za to taki pociągający... Postaraj się opanować i unikać sytuacji sprzyjających powstawaniu pokus – imprez, łażenia po sklepach itp. Natomiast umów się z przyjaciółką. Ma ci coś ciekawego do opowiedzenia.

WAGA (23.09 – 22.10)

Ktoś będzie potrzebował twojej pomocy, może nawet dłuższej opieki (niekoniecznie człowiek, może to być jakieś zwierzątko). Nie będzie ci to na rękę, gdyż jednocześnie sporo obowiązków zwali ci się na głowę, mimo to odłóż, co tylko się da, na bok i okaż serce potrzebującej i/lub bezbronnej istocie. Dzięki temu odkryjesz w sobie zupełnie nowe cechy. Co więcej, zauważy je też pewien interesujący facet, któremu zawsze wydawałaś się fascynująca, ale zarazem nieco zbyt chłodna...

SKORPION (23.10 – 22.11)

Niektórzy szukają na końcu świata tego, co leży u ich stóp. Tak jak ty teraz: szukasz wielkiej miłości, włócząc się po imprezach i spotkaniach towarzyskich, tymczasem ona jest bardzo blisko. Jak ją znaleźć? To proste: dodaj nieco odwagi koledze z sąsiedztwa, z piętra w pracy lub z tej samej grupy ćwiczeniowej na uczelni. Wystarczy, że się miło i ciepło uśmiechniesz. Bo właśnie wśród osób, które często spotykasz, jest ten ktoś, kto z pozoru wydaje się nieciekawy, ale gdy dasz mu szansę, będziesz zaskoczona, jaki to świetny facet!

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Pora zakasać rękawy i przyłożyć się do pracy. Bynajmniej nie dlatego, że możesz mieć problemy – przeciwnie, masz teraz dużą szansę na odniesienie sukcesu, który przełoży się na całą twoją karierę. Przyjdzie w tym celu odpuścić sobie kilka atrakcji z ekipą przyjaciół, ale uwierz: nie będziesz tego żałować. Zwłaszcza że poprawi się stan twoich finansów i będziesz mogła wkrótce zaprosić wszystkich na oblewanie twojego sukcesu. Pod koniec miesiąca możesz mieć drobne kłopoty z mieszkaniem.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

O tej porze roku wszyscy są podatni na infekcje, ale ty szczególnie. Zadbaj zatem o dobrą formę fizyczną: ubieraj się odpowiednio, odżywiaj zdrowo i poruszaj się trochę, by wzmocnić odporność. Nie zaszywaj się jednak w domu z obawy przed przeziębieniem, ponieważ masz szansę na zawarcie ciekawej znajomości. I to właśnie na otwartej przestrzeni: na spacerze lub w drodze na zakupy czy do klubu fitnes. Wychodź z domu często, byle w ładnych i ciepłych ubraniach.

WODNIK (21.01 – 19.02)

W pierwszej połowie miesiąca przytrafi ci się śmieszna, ale zarazem pouczająca przygoda. O tym, czy wyciągnęłaś z niej właściwe wnioski, będziesz miała okazję przekonać się jeszcze w listopadzie. A jeśli tak, to stworzysz sobie szansę na udany związek (jeśli jesteś wolna) lub na powodzenie w innej ważnej dla ciebie dziedzinie życia (jeśli już masz partnera). Będziesz też miała okazję wykazać się dyplomacją, gdyż w grupie przyjaciół zapanuje pewien rozłam.

RYBY (20.02 – 20.03)

Obiecywałaś sobie, że od września zaczniesz biegać, chodzić na basen lub zapiszesz się na grupowe zajęcia fitnes. Obiecywałaś sobie, że będziesz czytać w obcym języku, by pogłębić jego znajomość, oglądać wartościowe filmy, że nauczysz się czegoś nowego. I co? Jak do tej pory niewiele z tego wynikło lub wręcz nic. Teraz jednak gwiazdy będą ci sprzyjać w takich sprawach. A ponieważ innych zajęć nie namnoży się za wiele, możesz poświęcić czas na to, co chciałaś robić, ale ci nie wyszło.

Autor: bond

Zdjęcia: flickr.com

Publikacja: 31.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...