szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj swój horoskop na luty 2013

HOROSKOP na luty 2013: dowiedz się, jakie są wróżby dla ciebie i poznaj swoją przyszłość!

Czy walentynki przyniosą ci nową miłość? A może to dla ciebie czas na zmiany w pracy lub na zainwestowanie w siebie? Dowiedz się, co cię czeka w lutym! Prezentujemy horoskop miesięczny na luty 2013.

Tagi: co cię czeka, co cię czeka w lutym, horoskop, horoskop byk, horoskop luty, horoskop luty 2013, horoskop na luty, horoskop na luty 2013, horoskop waga, horoskop walentynkowy, poznaj swoją przyszłość, walentynki, wróżby, wróżby na luty 2013, znak zodiaku

HOROSKOP na luty 2013: dowiedz się, jakie są wróżby dla ciebie i poznaj swoją przyszłość!

Co spotka cię w marcu 2013? Sprawdź w naszym horoskopie na cały miesiąc!

fot: sxc.hu

BARAN (21.03 – 20.04)

Zbliżające się walentynki wprawią cię w romantyczny nastrój i zaczniesz ostro flirtować. Na efekty nie będziesz musiała długo czekać! Poznasz bardzo zabawnego faceta o wielkim uroku osobistym. Barany w związku powinny uważać w walentynki, gdyż najmniejszy pretekst może doprowadzić do kłótni w tym wyjątkowym dniu. Pod koniec miesiąca spodziewaj się propozycji pracy lub awansu.

BYK (21.04 – 22.05)

W pierwszej połowie miesiąca odniesiesz sukcesy natury towarzyskiej. Poznasz wiele interesujących osób. Dbaj o podtrzymywanie kontaktu z nimi, gdyż już wkrótce okażą się one pomocne. Zakochane Byki czeka sielanka w relacji z partnerem, a jeśli jesteś wolna, niestety jeszcze musisz poczekać na wielkie uczucie. Wprawdzie kilku panów wyrazi swoje zainteresowanie tobą, ale żaden z nich nie zainteresuje ciebie.

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Pierwsza połowa miesiąca upłynie ci na bardzo owocnej pracy. Jeśli dobrze pokierujesz wszystkimi sprawami zawodowymi, możesz spodziewać się ciekawej propozycji w drugiej dekadzie miesiąca. Niestety, poza tym w lutym nie spodziewaj się żadnych spektakularnych wydarzeń ani w miłości, ani w życiu towarzyskim. Uważaj natomiast na zdrowie, zwłaszcza pod koniec miesiąca.

RAK (22.06 – 22.07)

Na początku lutego czeka cię dość niemiła niespodzianka. Jeżeli jednak nie dasz się zbić z tropu i będziesz bronić swojego, wybrniesz z opresji. Poszukaj wsparcia u przyjaciół. W walentynki natomiast wydarzy się coś bardzo pozytywnego. Jeśli jesteś w związku, sprowokuj partnera do poufnych wyznań, a dowiesz się czegoś, co może mieć wpływ na wasze wspólne życie. A jeśli jesteś wolna i chcesz to zmienić – spodziewaj się zmiany właśnie 14 lutego!

LEW (23.07 – 21.08)

Nieoczekiwany splot wydarzeń sprawi, że będziesz musiała zmienić większość swoich planów, zarówno osobistych, jak i zawodowych. Nie załamuj się jednak, gdyż jeśli trochę pokombinujesz, wyjdziesz na tych zmianach bardzo korzystnie. W drugiej połowie lutego wydarzy się coś, co poprawi stan twoich finansów – ktoś odda ci dług, o którym już zapomniałaś albo dostaniesz propozycję dodatkowej pracy!

PANNA (22.08 – 22.09)

Dla wolnych Panien jest teraz znakomity czas na poszukiwanie wielkiej miłości. Wykorzystaj go w pełni i nie bierz pierwszego, który się napatoczy – jeśli trochę poczekasz, będziesz mogła porównać wady i zalety wszystkich potencjalnych partnerów. W miejscu pracy pojawi się trochę spięć. Bądź uważna i nie opowiadaj się przeciwko nikomu, gdyż każdy wybór będzie miał złe konsekwencje.

WAGA (23.09 – 22.10)

Powinnaś bardziej zainteresować się tym, co dzieje się u przyjaciół. Nie poświęcałaś im ostatnio za dużo czasu, a mogą właśnie teraz cię potrzebować. Co więcej, odwdzięczą ci się – poznają cię z interesującym panem. Jeśli jesteś wolna, skończy się to gorącym flirtem, a niewykluczone, że i czymś poważniejszym. Zakochane Wagi natomiast mogą liczyć na to, że ów pan stanie się ich przyjacielem lub pomoże im w karierze zawodowej.

SKORPION (23.10 – 22.11)

Poczujesz się nieco znużona i zdołowana zimą. Wszystko przestanie cię cieszyć, na nic nie będziesz miała ochoty. Nie poddawaj się jednak i zapisz się na jakiś kurs albo kup karnet na basen czy do klubu fitnes. Teraz jest dla ciebie dobry czas, żeby poprawić swoje umiejętności, zainwestować w zdrowie i ładną sylwetkę. Pod koniec lutego zostaniesz zaproszona na imprezę, która zaowocuje znajomością z kimś oryginalnym...

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Twoje wróżby na luty wyglądają bardzo pomyślnie, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne, jak i karierę zawodową. Wolne Strzelce mogą liczyć na pojawienie się fajnego faceta na horyzoncie, zakochane – na wydarzenie, które pogłębi relację z partnerem. Zadbaj o urodę i zainwestuj w nowe ubranie – przełoży się to na sukces zawodowy. Uważaj tylko na jedną znajomą, która pozornie cię lubi, a naprawdę jest zawistna i ma upodobanie do intryg.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Poczujesz nagły przypływ energii i będziesz mieć milion pomysłów na minutę. Rzeczywiście, jest teraz dobry czas na gruntowne zmiany w twoim życiu, ale każda decyzja musi być dokładnie przemyślana. Nie działaj pod wpływem impulsu, lecz daj sobie czas na zastanowienie i porównanie wszystkich propozycji. W połowie miesiąca ktoś sprawi ci wielką radość...

WODNIK (21.01 – 19.02)

W pierwszej dekadzie miesiąca dostaniesz jakiś znak. Może to być zdanie zasłyszane lub przeczytane, wymowne wydarzenie lub sen. W każdym razie bądź uważna, gdyż od tego, czy dobrze wykorzystasz ów znak, dużo zależy. Walentynki zapowiadają się szczęślliwie zarówno dla wolnych, jak i zajętych Wodników, natomiast w drugiej połowie miesiąca spodziewaj się spokoju i... niestety, paru nudnych dni.

RYBY (20.02 – 20.03)

Gwiazdy wróżą ci pomyślność w finansach i życiu zawodowym. Zostaniesz doceniona i odpowiednio wynagrodzona, otrzymasz też interesującą propozycję. Natomiast w życiu osobistym nie będzie najlepiej. Napotkasz trudności w porozumiewaniu się z partnerem, rodziną, a nawet z przyjaciółmi. Również jeśli jesteś na etapie miłosnych łowów, nie spodziewaj się wielkich sukcesów. Jeśli coś się tu wydarzy, to dopiero pod koniec miesiąca.

Autor: bond

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 27.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...