szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
HOROSKOP LUTY 2014. Miłość, praca seks. Sprawdź przyszłość!

Horoskop na luty 2014: co cię czeka w najbliższych tygodniach? Poznaj swoją przyszłość!

Horoskop luty 2014. Ciekawa znajomość? Flirt? Nowa miłość? A może zmiana pracy lub napływ gotówki? Dowiedz się, co cię czeka w lutym i sprawdź swój horoskop!

Tagi: horoskop, horoskop luty 2014, horoskop miłosny

Horoskop na maj 2013. Zobacz czy masz szansę na wielką fortunę, a może na wielką miłość?

Poznaj swój horoskop. Co cię spotka w pracy, domu i w miłości?

BARAN (21.03 – 20.04)

W pierwszej połowie lutego poznasz kilka interesujących osób, niewykluczone nawet, że wśród nich znajdzie się Pan Jedyny... Tak czy owak, te nowe znajomości dobrze rokują na przyszłość: dzięki nim będziesz miała szansę na zmiany zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy. A propos pracy: spodziewaj się rozmowy z przełożonymi. Dobrze się do niej przygotuj i nie daj się przestraszyć, a wyjdziesz obronną ręką.

BYK (21.04 – 22.05)

Bardzo wysoko stawiasz poprzeczkę facetom i dlatego żaden z nich nie jest w stanie cię zainteresować. Z drugiej strony załamujesz się, że nie możesz nikogo znaleźć. Trochę to nielogiczne, prawda? Każdy ma słabsze punkty i jeśli kogoś kochasz, to nie tylko dla jego zalet, ale również mimo jego wad. Przemyśl tę kwestię, zadzwoń do najlepszego z potencjalnych kandydatów i umów się z nim na walentynki. Coś z tego będzie!

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Pierwszy tydzień lutego nie będzie zbyt przyjemny. Czeka cię niemiła niespodzianka – może to być pomyłka urzędowa, awaria w domu, małe problemy ze zdrowiem – coś w tym rodzaju. Nic wielkiego, ale wytrąci cię to z równowagi. Pozytywne zmiany natomiast czekają cię zaraz po walentynkach. Poznasz kogoś interesującego. Jeśli jesteś wolna, wyjdzie z tego co najmniej gorący flirt! Natomiast zajęte Bliźnięta ta znajomość sprowokuje do zastanowienia się nad swoim związkiem i wprowadzenia udoskonaleń.

RAK (22.06 – 22.07)

Dość nieoczekiwany splot wydarzeń sprawi, że będziesz zmuszona zmienić niektóre swoje plany. Zmiany mogą wydawać się niezbyt korzystne, ale nie martw się, gdyż ich efektem będzie to, że ciekawy facet zwróci na ciebie uwagę. Ty też stwierdzisz, że on jest niczego sobie... Walentynki spędzicie już razem. Potem znów czekają cię problemy rodzinne, ale z nowym chłopakiem odważnie stawisz im czoła.

LEW (23.07 – 21.08)

Masz ostatnio spore powodzenie i zrobiłaś się nieco kapryśna: ten za chudy, ten ma brzydki krawat, a tamten głupio wygląda przy jedzeniu. Nie wybrzydzaj jednak tak bardzo, bo wkrótce przestaniesz być na fali i niewykluczone, że w walentynki będziesz chciała umówić się z kimkolwiek. A zdesperowane dziewczyny zwykle fatalnie trafiają. Albo daj szansę któremuś z aktualnych adoratorów, albo przyznaj, że wcale nie potrzebujesz chłopaka. Nawet na walentynki.

PANNA (22.08 – 22.09)

Poczujesz wielką chęć popracowania nad sobą i zechcesz zapisać się na kursy językowe, warsztaty artystyczne, basen oraz siłownię i jeszcze chodzić co najmniej raz na dwa tygodnie do opery. Trochę tego za dużo. Zmiany najlepiej wprowadzać małymi krokami i dać sobie na nie odpowiednio dużo czasu. Jeśli zechcesz to wszystko robić od razu, nie dokonasz niczego. Zwłaszcza że w drugiej połowie lutego zostaniesz wręcz zasypana zaproszeniami na imprezy, a jeśli jesteś wolna – również na randki...

WAGA (23.09 – 22.10)

Trudno ci ostatnio skupić się na pracy. Rozpraszają cię problemy domowe, sprawy przyjaciółek, a nade wszystko znajomość z pewnym panem. Postaraj się jednak w pracy myśleć tylko o pracy, inaczej stracisz szansę na fajny wyjazd, a może nawet napytasz sobie kłopotów. Tym bardziej że ten pan wcale nie jest taki świetny jak się wydaje. Lepiej zrobisz, czekając jeszcze trochę na nową miłość. Teraz nie jest dla ciebie dobry czas.

SKORPION (23.10 – 22.11)

Jeżeli jesteś zakochana, wkrótce zdarzy się coś przełomowego w twoim związku. Może zaowocować to albo znacznym pogłębieniem i poprawieniem relacji, albo – przeciwnie – rozstaniem. Wolne Skorpiony natomiast w lutym powinny wystrzegać się flirtu, nawet takiego dla zabawy. Jest teraz bowiem duże prawdopodobieństwo, że nie skontrolują swoich uczuć i zakochają się w zupełnie nieodpowiednim facecie. Lepiej skoncentrować się na sobie – iść do kosmetyczki, kupić parę fajnych ciuchów, odświeżyć kontakty z przyjaciółkami.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Poprawią się twoje relacje z przyjaciółkami. Jedna z nich okaże ci wielkie zaufanie, mówiąc o rzeczach, których nikt poza nią nie wie. W pracy na początku miesiąca może się zdarzyć kilka potknięć i niedociągnięć, ale jeśli szybko wszystko naprawisz, spotka się to z dużym uznaniem, niewykluczone nawet, że dostaniesz bardziej odpowiedzialne zadania. Natomiast nic ciekawego nie wydarzy się w życiu miłosnym. Tu na zmiany musisz poczekać do wiosny.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Pewne zdarzenie sprawi, że poczujesz w sobie chęć niesienia pomocy potrzebującym. Jednak zanim weźmiesz pod opiekę psa ze schroniska albo kotka porzuconego przez matkę, dobrze się zastanów, czy podołasz obowiązkom z tym związanym. Niedobrze by było potem oddawać zwierzę, które już się do ciebie przywiąże. Na początek lepiej zaangażuj się w jakiś wolontariat lub akcję zbierania pieniędzy dla dzieci w Afryce, a decyzji o adopcji zwierzęcia pozwól dojrzeć.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Pojawi się trochę spięć w miejscu pracy. Jeśli zachowasz rozsądek i zimną krew, nic ci one nie zaszkodzą, a wręcz ktoś może docenić twoje zdolności negocjacyjne – nie od razu, ale kiedyś zaskutkuje to ciekawszymi obowiązkami i podwyżką. Jeśli jesteś wolna, możesz spodziewać się kilku randek, natomiast jeśli jesteś w związku, czeka Cię miły miesiąc, pełen drobnych, ale znaczących gestów ze strony partnera.

RYBY (20.02 – 20.03)

Wieczór walentynkowy spędzisz bardzo miło i będzie on początkiem czegoś ważnego – nowego związku, jeśli jesteś wolna, nowego etapu w relacji z partnerem, jeśli jesteś zakochana. W pracy pojawi się „problem”, jaki wiele osób chciałoby mieć: co wybrać? Nie działaj pochopnie, sprawdź wszystko, wypisz na kartce negatywy i pozytywy obu rozwiązań. Pamiętaj, żeby nadrobić zaległości towarzyskie – dowiesz się wielu ciekawych rzeczy od przyjaciółek, może też potrafią ci one doradzić.

Autor: bond

Publikacja: 04.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...