szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Horoskop na maj 2014. Co cię czeka w maju 2014 roku?

Horoskop na maj 2014. Zobacz, czy masz szansę na wielką fortunę, a może na wielką miłość? Poznaj swoją przyszłość!

Horoskop na maj 2014. Wielka miłość, a może przelotny romans? Kłopoty finansowe, czy wygrana na loterii? Przeczytaj swój horoskop na maj 2014 i dowiedz się, co cię czeka. Jak postępować, żeby uniknąć przykrych sytuacji i skupić się na samych sukcesach?

Tagi: co cię czeka, co cię czeka w maju, horoskop, horoskop byk, horoskop horoskop horoskop, horoskop luty, horoskop maj 2014, horoskop miłosny, horoskop na maj, horoskop na maj 2014, horoskop waga, poznaj swoją przyszłość, wróżby, znak zodiaku

Horoskop na maj 2013. Zobacz czy masz szansę na wielką fortunę, a może na wielką miłość?

Poznaj swój horoskop. Co cię spotka w pracy, domu i w miłości?

RYBY (20.02 – 20.03)

Maj to doskonały czas dla Ryb na randkowanie. Twój nastrój się poprawi i docenisz na nowo życie towarzyskie. Jest ktoś, skryty adorator, kto od dawna chce Cię bliżej poznać. Otwórz się na nowe znajomości, ale nie wyjawiaj zbyt wielu sekretów! Twoją zaletą w maju będzie tajemniczość. Nie zaniedbuj również starych znajomości. Dawni znajomi i przyjaciele okażą się bardzo pomocni. W maju poczujesz się piękna i rozkwitniesz, otrzymasz dużo wsparcia i być może spotkasz miłość. Możliwe, że będzie to Lew lub Wodnik.

PANNA >> (22.08- 22.09)

Panny nie powinny dać się przytłoczyć obowiązkom, które spadną na nie w maju. Skupisz się na rodzinie i problemach osobistych. W pracy zabłyśniesz i zyskasz długo wyczekiwanie uznanie. Zapragniesz bezpieczeństwa i stabilizacji, ale dopiero pod koniec maja podejmiesz ważne decyzje. Postaraj się poświęcać sobie dużo czasu i myśleć pozytywnie, bo zaowocuje to nowymi znajomościami. Zadbaj o fryzurę i wybierz się na masaż. Panny mają również szansę na miłość, jednak nie będzie to gorący romans.

WODNIK (21.01- 19.02)

W maju odżyjesz i nabierzesz ochoty na miłosne figle i flirty. Dla singli będzie to czas przelotnych romansów, ale dostrzeżesz plusy stałego związku. Dla par, maj będzie miesiącem idealnym na zaręczyny, śluby lub po prostu poważne postanowienia. Uważaj jednak na słowa i trzymaj dystans z szefem, bo możesz napytać sobie biedy! Nie pożyczaj również pieniędzy, bo możesz ich już ie odzyskać. Jeśli będziesz ostrożna, nie grożą ci problemy finansowe. Warto zatem zafundować sobie wczasy lub kupić wymarzone buty.

LEW (23.07- 21.08)

Lwy na początku miesiąca zabłysną elokwencją i będą brylować w towarzystwie. O ile to możliwe, nie unikaj w tym czasie spotkań towarzyskich, bo czeka na ciebie nowa znajomość! Będzie to oddany przyjaciel lub romans z perspektywą na przyszłość. Ta osoba okaże się doskonałym powiernikiem i pomoże ci rozwiązać problemy. Sprawy urzędowe nabiorą rozpędu, a w pracy poczujesz przypływ weny i chęci do działania. Nie rezygnuj z wyznaczonych sobie celów!

STRZELEC >> (23.11- 21.12)

Maj to miesiąc kreatywności dla wszystkich Strzelców. Będziesz polegać na swojej intuicji, która cię nie zawiedzie. Staniesz się bardziej odważna i kreatywna, więc koniecznie zaprezentuj swoje umiejętności w pracy, a czeka na ciebie awans lub podwyżka. Kontakty towarzyskie w maju znacznie ucierpią, ale zapragniesz wybrać się na dobry koncert lub do kina. W ukochanej osobie na nowo rozpalisz pożądanie, więc przygotuj się na miesiąc miłosnych uniesień!

RAK (22.06- 22.07)

Nadszedł miesiąc oszczędności i w maju nie możesz spodziewać się nieoczekiwanego zastrzyku gotówki. Zamiast wydawać pięniądze na ubrania zrób generalny porządek w szafie, a znajdzie dawno zapomniane, ulubione zestawy. Nie odwracaj się również od rodzicy. Bliscy będą cię bardzo potrzebować, a ty okażesz się doskonałym mediatorem i pokażesz się w roli domowej pielegniarki. Życie uczuciowe odłuż na pózniej, ale zwróć uwagę na przyjaciela, który od dawna o tobie marzy.

BLIŹNIĘTA (23.05- 21.06)

W maju działaj ostrożnie i z głową. W pracy postępuj ostrożnie i nie inwestuj dużych sum, bo możesz na tym stracić. Ze swoim partnerem wyjaśnisz stare nieporozumienia i zaczniecie od początku. Uważaj jednak, bo może się pojawić ktoś, kto bardzo namiesza w twoim życiu uczuciowym. Singielki, który tkwiły w niepewności już niedługo dowiedzą się na czym stoją i czy warto inwestować uczucia w przelotny romans. Może się okazać, że zamiary partnera wobec ciebie są poważniejsze niż myślałaś

SKORPION (23.10- 22.11)

Maj dla Skorpionów to miesiąc ślubów. Jeśli to nie dla Ciebie zabiją kościelne dzwony, możesz spodziewać się zaproszeń na śluby i wesela znajomych. Wyciszysz się i zapragniesz zakopać się w domowych pieleszach. Zatęsknisz za rodzinnymi spotkaniami i rodzicami. W maju czeka cię również wiele romantycznych sytuacji. Partner zadba o twój nastrój i znów będzie zabiegał o twoje wdzięki. Być może szykują się zaręczyny lub miłosne wyznanie?

BYK (21.04- 22.05)

Byk złapie w maju wiatr w żagle i wypłynie na głębokie wody. Zaczniesz osiągać w pracy duże sukcesy, a szef doceni twoje poświęcenie, co zaowocuje jeszcze większym zaangażowaniem. Twoja dobra praca opłaci się również finansowo, więc masz szansę na podwyżkę lub awans. Zaniedbasz partnera, który wyda ci się mało interesujący. Pomimo jego starań i pytań o przyszłość, będziesz szukać zwady i wdasz się w niepotrzebne awantury. Uważaj, aby nie przesadzić i nie stracić kogoś wartościowego.

WAGA (23.09- 22.10)

Wagi, po okresie bezradności i smutku poczują mobilizację i pozytywne nastawienie. Poczujesz się silna i zaczniesz z łatwością realizować swoje postanowienia. Podejmiesz nową, lub zmienisz pracę. Chętnie odnowisz kontakty towarzyskie i skorzystasz z imprezowych zaproszeń. Rodzina okaże ci duże wsparcie> Nie raz użyjesz uroku osobistego i zapragniesz poflirtować. Pojawi się również propozycja wyjazdu za granicę w celach służbowych.

BARAN (21.03 – 20.04)
W maju nie szukaj pieniędzy tam gdzie ich nie ma. Nie licz na wygraną na loterii i postaw na ciężką pracę, która wkrótce się opłaci. Maj to okres przejściowy dla Baranów, więc wstrzymaj się z podejmowaniem ważnych decyzji. Postaraj się przeczekać trudny okres korzystając z rad dawnych przyjaciół. Nie wahaj się również skorzystać z pomocy finansowej od zaufanych przyjaciół i rodziny. Wstrzymaj się z planowaniem wyjazdów i z drogimi zakupami.

 


Autor: natalia kovacs

Publikacja: 09.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...