szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Horoskop na marzec 2013

Horoskop na marzec 2013: co przyniosą ci pierwsze dni wiosny? Poznaj swoją przyszłość!

Nadchodząca wiosna wielu z was przyniesie wielkie zmiany. Poznaj zatem wróżby na marzec, dowiedz się, co cię czeka i jak reagować, by owe zmiany okazały się zmianami na lepsze! Poznaj swój horoskop na marzec 2013!

Tagi: co cię czeka, co cię czeka w lutym, horoskop, horoskop byk, horoskop horoskop horoskop, horoskop luty, horoskop marzec 2013, horoskop na marzec, horoskop na marzec 2013, horoskop waga, poznaj swoją przyszłość, wróżby, znak zodiaku

HOROSKOP na luty 2013: dowiedz się, jakie są wróżby dla ciebie i poznaj swoją przyszłość!

Co spotka cię w marcu 2013? Sprawdź w naszym horoskopie na cały miesiąc!

fot: sxc.hu

BARAN (21.03 – 20.04)

Troszkę ostatnio pogmatwało ci się w sprawach sercowych. Zamiast narzekać tylko na partnera i w ogóle wszystkich facetów na świecie, zastanów się, czy aby nie ma w tym również twojej winy. Postaraj się spokojnie wszystko przemyśleć i rozwiązać konflikt. W pracy czeka cię miła niespodzianka. Teraz jest również dobry czas na spotkania rodzinne i wyjaśnienie sobie pewnych spraw, zamiecionych dawno temu pod szafę.

BYK (21.04 – 22.05)

Układ gwiazd wskazuje na to, że w twoim życiu miłosnym zajdą rewolucyjne zmiany. Mogą być to zmiany na lepsze, ale też na gorsze. Nie wpadaj zatem w euforię, gdy poznasz absolutnie wyjątkowego faceta, lecz zachowaj ostrożność i nie angażuj się mocno, zanim go nie sprawdzisz. Oprócz tego mogą cię dopaść niewielkie, ale dokuczliwe problemy zdrowotne, uważaj zatem na wahania temperatury.

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Prowadzisz ostatnio stresujący tryb życia i skutki tego już wkrótce dadzą znać o sobie. Znajdź zatem czas na relaks i postaraj się choć na moment zapomnieć o terminach w pracy czy kolokwiach na studiach. Tym bardziej że twoje przyjaciółki prawie zapomniały już, jak wyglądasz. Spotkanie z nimi naładuje cię pozytywną energią, więc warto umówić się na babski wieczór i potraktować to wręcz jako inwestycję.

RAK (22.06 – 22.07)

Czujesz już, że znowu dopada cię chandra, typowa dla okresu wiosenno-zimowego? Nie daj się! Wyjdź z domu, zapisz się na pilates, basen, cokolwiek, co lubisz. Zwłaszcza że teraz jest dla ciebie dobry czas na zadbanie o sylwetkę – wszystko, co zrobisz, da podwójne efekty. Spróbuj też wkręcić się na jakieś imprezy, gdyż masz ogromną szansę na interesujący flirt, który sprawi, że chandra błyskawicznie odpłynie w zapomnienie.

LEW (23.07 – 21.08)

Nie łudź się, że facet, o którym usiłujesz zapomnieć, tak łatwo ci na to pozwoli. Zanim zdecydujesz, czy dać mu drugą szansę, dobrze się zastanów, wypisz na kartce wszystkie za i przeciw. Rozejrzyj się też wokół siebie, gdyż kręci się sporo interesujących „alternatyw”, których nie dostrzegasz. I skup się na pracy oraz swoich pasjach, które w ostatnich miesiącach traktowałaś nieco po macoszemu.

PANNA (22.08 – 22.09)

Zapowiadają się kłopoty pieniężne, zatem na początku miesiąca zaciśnij trochę pasa. Zrezygnuj z boskich butów na rzecz spłacenia zaległego rachunku, gdyż wszelkie nieuregulowane płatności teraz mogą się zemścić w dotkliwy sposób. W drugiej połowie miesiąca niespodzianka – zostaniesz zaproszona na świetną imprezę, na której poznasz strasznie fajną dziewczynę. Może to być początek wspaniałej przyjaźni.

WAGA (23.09 – 22.10)

Czas zainwestować w siebie, a konkretnie w urodę i fajne ciuchy, ponieważ pod koniec miesiąca otrzymasz interesującą ofertę pracy i dobrze by było korzystnie się zaprezentować. Nie żałuj więc na maseczki i manicure. Zakochane Wagi czeka niezbyt miła wymiana poglądów z partnerem. Przygotuj się na nią i staraj się zachować zimną krew. Natomiast wolne Wagi mogą się spodziewać zaproszenia na randkę.

SKORPION (23.10 – 22.11)

Marzec to miesiąc, w którym odzyskasz wiarę we własne siły. Męźczyźni zaczną kręcić się wokół ciebie jak pszczoły nad ulem (wielka miłość niewykluczona!), w pracy twoje wysiłki zostaną docenione, być może nawet przełoży się to na korzyści finansowe, dostrzeżesz efekty diety i ćwiczeń, a jeśli zapragniesz zdobyć jakąś nową umiejętność, opanujesz ją w try miga. To twój czas, zatem dołóż starań, by maksymalnie go wykorzystać.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Dostaniesz ogromną szansę zaprezentowania swoich umiejętności. Jeśli z niej skorzystasz, przełoży się to również na sukces osobisty, gdyż zauważy cię mężczyzna, który do tej pory mijał cię na korytarzu bez słowa. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie kłopoty przyjaciółki. Nie zgrzytaj zębami, gdy po raz setny będzie ci się wypłakiwać na ramieniu. Ona naprawdę teraz bardzo cię potrzebuje.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Nadarzy się szansa odnowienia znajomości sprzed lat. Skorzystaj z niej, a czekają cię miłe chwile w towarzystwie dawnej koleżanki. Co więcej, okaże się, że możecie sobie nawzajem pomóc. Wolne Koziorożce mogą liczyć teraz na interesujący flirt, z którego – jeśli zechcą – wyniknie coś więcej. Wszystkie natomiast powinny uważać w pracy lub na studiach – najmniejsza gafa czy niedokładność będą mieć niewspółmierne do błędu skutki.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Ta pora roku najwyraźniej ci nie sprzyja. Za cokolwiek się weźmiesz, coś ci nie wyjdzie. Nie przejmuj się, bo ten fatalny okres potrwa tylko do połowy miesiąca, po prostu nie podejmuj się niczego, czego nie musisz. Natomiast w drugiej połowie miesiąca spodziewaj się propozycji fajnego wyjazdu. Dobrze by było zgromadzić na niego nieco kasy, zrób zatem cięcia w wydatkach.

RYBY (20.02 – 20.03)

Za oknem odwilż i tak samo w twoim życiu miłosnym. Zakochane Ryby poczują znów namiętność, nieco ochłodzoną w zimowych miesiącach, wolne rozflirtują się na maksa, najczęściej z bardzo podniecającymi efektami. W tym szale hormonów nie zapomnij o rozwijaniu swoich talentów, gdyż nadchodząca wiosna napełni cię dziką energią i masz teraz czas na sukcesy, o jakich mogłaś tylko śnić.

Autor: bond

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 04.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...