szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Horoskop na październik 2013. Praca, miłość, zdrowie. Horoskop październikowy

HOROSKOP NA PAŹDZIERNIK 2013. Co mnie spotka w październiku 2013? HOROSKOP

Sprawdź, co cię czeka w październiku: rewolucja w życiu miłosnym, szansa na awans, przypływ gotówki, a może jakieś kłopoty? Poznaj swój horoskop na październik 2013, by wiedzieć, jak wykorzystać szanse i uniknąć niepowodzeń.

Tagi: co mnie spotka w październiku, horoskop, horoskop na październik 2013, horoskop panna październik, horoskop waga październik, październik 2013 horoskop

Horoskop na maj 2013. Zobacz czy masz szansę na wielką fortunę, a może na wielką miłość?

Poznaj swój horoskop. Co cię spotka w pracy, domu i w miłości?

BARAN (21.03 – 20.04)

W tym miesiącu Mars, władający twoim znakiem, stoi w kwadraturze do Wenus. To niezbyt korzystny układ. Oznacza, że powinnaś skoncentrować się na tym, co masz, zająć się codziennymi sprawami i nie szukać niczego innego. Nie walcz o prestiżowe projekty w pracy, nie rób rewolucji w związku, nie zapisuj się na angażujące kursy. Wstrzymaj się z tym wszystkim do listopada. Szczęście dopisze ci jedynie w sprawach finansowych.

BYK (21.04 – 22.05)

Będziesz miała wiele okazji, by popisać się dyplomacją. W twoim otoczeniu zaroi się od konfliktów o głupoty – w pracy, wśród znajomych, w domu – które, choć nie będą cię bezpośrednio dotyczyć, przecież mają wpływ na twoje życie i codzienne funkcjonowanie. Wiele z nich masz szansę rozwiązać lub przynajmniej załagodzić. W drugiej połowie miesiąca wolne Byki mają szansę poznać kogoś, dla kogo zupełnie stracą głowę...

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Zaobserwujesz u siebie mały spadek energii. Nic dziwnego, zazwyczaj tak się dzieje na początku jesieni. Dobrze ci zrobi wizyta u fryzjera lub kosmetyczki, kilka wypraw z przyjaciółkami na zakupy. W relacjach miłosnych nie dojdzie do większych zmian. Zakochane Bliźnięta będą miały drobne kłopoty z partnerem, które nie przerodzą się w poważne problemy, natomiast wolnym nadarzy się kilka okazji do flirtu, z którego nie wyniknie nic poważniejszego.

RAK (22.06 – 22.07)

W październiku układ Merkurego i Księżyca sprawi, że będzie to dla ciebie świetny czas na podróże, zwłaszcza służbowe. Jeśli nie masz okazji do podróży, postaraj się przynajmniej bywać na imprezach, na których możesz nawiązać kontakty mające wpływ na twoją karierę. Próbuj, taka szansa na rozwój zawodowy nieprędko się powtórzy. Wolne Raki mają też szansę zmienić swoje życie prywatne i status, choć nie powinny szukać tego na imprezach czy w podróżach, lecz raczej bliżej domu.

LEW (23.07 – 21.08)

Staniesz przed trudnym wyborem. Serce będzie dyktować co innego niż rozum. Podjęcie właściwej decyzji ułatwi ci postawienie sprawy w szerszym kontekście – zastanów się, jaki wpływ będzie miał twój wybór nie tylko na twoje życie, ale też na bliskie ci osoby. Pojawi się możliwość zawarcia nowej przyjaźni, jeśli jednak urodziłaś się w drugiej dekadzie sierpnia, bądź czujna, gdyż przyjaźń ta może okazać się fałszywa.

PANNA (22.08 – 22.09)

Stres, pośpiech i napięcie – z grubsza tak będzie wyglądał dla ciebie październik. Zawczasu pomyśl o opanowaniu kilku technik relaksacyjnych, gdyż przydadzą ci się jak nigdy dotąd. Możesz też wypożyczyć kilka zwariowanych komedii – nic tak nie łagodzi stresu jak śmiech. W ostatnim tygodniu października wszystko nieco się uspokoi. Wolne Panny powinny wtedy wybrać się na miasto, jeśli nie chcą być dłużej wolne, dla zajętych to czas, który warto przeznaczyć na poprawę nadwątlonej przez stres relacji z partnerem.

WAGA (23.09 – 22.10)

Jeśli poczyniłaś duże plany zawodowe czy osobiste na październik, zastanów się nad nimi jeszcze raz i przemyśl różne opcje, by plany te stały się jak najbardziej elastyczne. Może się bowiem dziać sporo rzeczy, które zmuszą cię do ich rewizji tych planów. Być może czekają cię trudności finansowe. Zabezpiecz się zawczasu przed taką możliwością. Październik będzie dla ciebie dobrym czasem, jeśli chodzi o sprawy domowe i rodzinne. Może wybierz się z wizytą do kogoś, kogo dawno nie widziałaś.

SKORPION (23.10 – 22.11)

Z początku miesiąca wydarzy się coś, co kompletnie cię rozstroi. Nie próbuj na siłę wszystkiego rozwiązać. Czasem trzeba poddać bitwę, by wygrać wojnę. Wycisz się, uspokój, przemyśl sprawę na chłodno i dopiero po kilku dniach przystąp do kontrofensywy. Dobra wiadomość dla Skorpionów poszukujących pracy lub pragnących zmian zawodowych: w drugiej dekadzie października pojawi się niejedna okazja, by zrealizować te plany.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Narobiłaś sobie sporo zaległości w pracy i/lub w nauce. Nie ma rady, trzeba zacisnąć zęby, przysiąść fałdów i popracować nad sprawami, które kiedyś zaniedbałaś. Pocieszymy cię jednak: jeśli się do tego dobrze przyłożysz, wkrótce pojawią się szanse na rozwój. Wolne Strzelce mają teraz okazję, by kogoś skutecznie wziąć na celownik. Pora też przejść na zdrowszą dietę, inaczej szybko zauważysz u siebie nadprogramowe kilogramy.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Jeśli zamartwiasz się problemami w pracy lub towarzyskimi, czas przestać się trapić: w cudowny sposób rozwiążą się same lub przy minimalnym twoim udziale. Zajęte Koziorożce jednak czeka poważniejszy problem w związku, który już sam nie ucieknie. Jedyną radą jest poważna rozmowa z partnerem, być może nawet kilka rozmów. Nie można chować głowy w piasek i zamykać się w sobie, to nie doprowadzi do niczego.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Wolne Wodniki powinny nacieszyć się ostatnimi chwilami wolności, ponieważ wszystko wskazuje na to, że w październiku pojawi się w ich życiu ktoś, kto sprawi, że zapomną o całym świecie. Zajęte Wodniki też to czeka – staną przed poważnym dylematem miłosnym. Przewidując taką możliwość, postaraj się na początku miesiąca zrobić tyle ile się da na zapas w pracy, popłacić rachunki, załatwić sprawy urzędowe. Potem zupełnie nie będziesz miała do tego głowy...

RYBY (20.02 – 20.03)

Chmury nad związkiem – trzeba będzie pomyśleć albo nad rozwiązaniem konfliktu, który od dłuższego czasu narastał, albo nad poważniejszą zmianą... Na pocieszenie: dobra sytuacja w finansach i w miejscu pracy. Być może nawet szansa na awans i podwyżkę – wszystko zależy od tego, czy potrafisz odpowiednio się „zakręcięć”. Dobrze by było w drugiej połowie miesiąca nadrobić zaległości towarzyskie, gdyż niektórzy znajomi prawie cię nie pamiętają.

Autor: bond

Publikacja: 26.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...