szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Horoskop tygodniowy 01.04 - 07.04.2013

HOROSKOP TYGODNIOWY 01.04 - 07.04.2013. Sprawdź, co cię czeka!

Poznaj swoją przyszłość! Prezentujemy horoskop tygodniowy na 01.04 -07.04.2013! Sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku, poznaj przyszłość w pracy, finansach i zdrowiu.

Tagi: horoskop, horoskop baran, horoskop bliźnięta, horoskop byk, horoskop koziorożec, horoskop lew, horoskop panna, horoskop rak, horoskop ryby, horoskop skorpion, horoskop strzelec, horoskop tygodniowy, horoskop waga, horoskop wodnik, tarot

Horoskop tygodniowy, czyli co zapisane w gwiazdach

Jaki los spotka twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop!

fot: flickr.com/JenniferGraevell

Horoskop tygodniowy klasyczny 01.04 – 07.04.13 opracowała Wróżka Aleksa

Baran

Miłość: W tym tygodniu masz szansę na udane miłosne podboje. Żółta bielizna podziała jak talizman. W czwartek, pod byle pretekstem, zrezygnuj z seksu. Możesz się nie sprawdzić. A to nie wróży happy endu.
Praca: Dobrze potoczą się egzaminy, rozmowy w sprawie pracy, zabłyśniesz na nich intelektem i pozwolisz się zauważyć pośród tłumu.
Finanse: Dobra passa również w finansach, a jeśli zagospodarujesz finansową nadwyżkę zamiast z miejsca wydać ją na przyjemności, masz dobre widoki również na najbliższą przyszłość.
Zdrowie: Poświęć troszkę czasu na swoje zdrowie i ogólne samopoczucie. Może jakiś fitness?

Byk

Miłość: Uczuciowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.
Praca: Powiedzie Ci się trudne służbowe spotkanie, wyjazd okaże się owocny, a Twoje pomysły doczekają się realizacji.
Finanse: Miej pod kontrolą nie tylko emocje, ale i wydatki – może się okazać, że potrzebujesz więcej pieniędzy na pewien cel, w  perspektywie także nowe wydatki.
Zdrowie: To dla Ciebie przede wszystkim czas regeneracji sił, uspokajania oddechu.

Bliźnięta

Miłość: We wtorek zmień drogę do pracy. Bacznie też rozglądaj się na boki. Po prawej stronie zobaczysz osobę, na którą czekałeś całe życie. Stworzycie udany związek „do grobowej deski".
Praca: Do zawodowych sukcesów masz tylko niewielki krok, a możesz cieszyć się uznaniem w swoim środowisku i zbierać zasłużone pochwały.
Finanse: Już wkrótce będziesz mógł wcielać swoje pomysły w  czyn, zaczniesz nowy etap swojego życia, poprawi się sytuacja materialna.
Zdrowie: Przestaną Cię trapić dolegliwości zdrowotne, ogólnie poczujesz się znacznie lepiej.

Rak

Miłość: Powinieneś zachować ostrożność i umiar w sprawach sercowych. Zadbaj  o swoją drugą połówkę i nie skąp jej dowodów swego przywiązania.
Praca: Już wkrótce otworzy się przed tobą ciekawa zawodowa szansa, dostaniesz interesującą propozycję pracy, dokładnie trafiającą w twoje oczekiwania.
Finanse: Najwięcej Twojej uwagi będą  absorbowały sprawy materialne,  a zwłaszcza te dotyczące Twojego stanu posiadania.
Zdrowie: Pierwsza połowa tygodnia to dobry czas na wypoczynek.

Lew

Miłość: Bądź ostrożny w sprawach uczuciowych, bo łatwo możesz wplątać się w związek przed którym nie ma przyszłości.
Praca: Sprawy zawodowe w tym tygodniu będą dla Ciebie stanowiły spore trudności.
Finanse: Nie łam sobie głowy nad swoimi finansami są w normie i możesz sobie pozwolić na małe przyjemności.
Zdrowie: Zadbaj o swoją kondycję fizyczną.

Panna

Miłość: Ktoś czuje się odrzucony ktoś potrzebuje rozmowy zastanów się ze nie tylko praca i bieg za finansami się liczy ktoś czeka na twoje miłe słowo.
Praca: Ten tydzień w pracy będzie przebiegał pod znakiem spokoju i ciszy.
Finanse: Ważna wiadomość dla Twojego portfela pojawi się dodatkowa praca.
Zdrowie: Pamiętaj o odebraniu badań lekarskich i konsultacji z lekarzem.

Waga

Miłość: W miłości możliwe nieporozumienia. Nie staraj się panować nad partnerem, daj mu szansę na wykazanie się, mów mu częściej, jak bardzo go kochasz, on tego potrzebuje.
Praca: Ważne abyś w tym tygodniu wyjaśnił wszelkie nieścisłości związane z Twoja pracą zawodową.
Finanse: W myślach Panny narodzą się nowe koncepcje finansowe.
Zdrowie: Pij choćby minimalne ilości kawy, wbrew pozorom płyny zasadniczo działają znacząco na Twoje samopoczucie.

Skorpion

Miłość: Wychodzisz na prostą, dajesz sobie radę z przeszłością. Będzie szansa w tym tygodniu by znowu otworzyć się na miłość i zobaczyć to czego do tej pory nie dostrzegałeś. Jednak nie będzie już tak samo, jak kiedyś i nie staraj się na siłę tworzyć czegokolwiek według starych wzorców.
Praca: Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie.
Finanse: Ważne wydatki przełóż na przyszły tydzień widać, że będziesz mógł sporo zaoszczędzić.
Zdrowie: Masz teraz możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też kontakty z rodziną.

Strzelec

Miłość: Gwiazdy rozpościerają przed Tobą bardzo korzystne perspektywy w sprawach sercowych. Dzięki Twoim wysiłkom udało się zapobiec konfliktowi i teraz należy tylko dbać o zachowanie spokoju i równowagi.
Praca: Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań.
Finanse: Znajomy w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni odmów tej osobie
Zdrowie: Uważaj na siebie w miejscach użyteczności publicznej bo o szybkie przeziębienie w takich miejscach nie trudno.

Koziorożec

Miłość: Gwiazdy rozpościerają przed Tobą bardzo korzystne perspektywy w sprawach sercowych. Dzięki Twoim wysiłkom udało się zapobiec konfliktowi i teraz należy tylko dbać o zachowanie spokoju i równowagi.
Praca: Nadchodzący czas w firmie Bliźniąt, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie.
Finanse: Jeżeli myślisz o kupnie domu, to teraz jest to idealny okres na takie działania.
Zdrowie: W tym tygodniu Twoje samopoczucie będzie idealne.
Miłość: W stałych związkach ten tydzień zapowiada się pomyślnie i spokojnie. Doskonałym sposobem na ożywienie uczuć staną się bliższe i dalsze podróże.
Praca: Jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na rozmowę z szefem to zrób to w tym tygodniu, a wiele zyskasz.
Finanse: Gry losowe spróbuj, ale ostrożnie. Jeśli zastosujesz się do tej rady masz szanse na pieniądze extra w swoim portfelu.
Zdrowie: Warto wybrać się do zielarza, przed Tobą ciężki czas przeziębień i osłabienia organizmu.

Ryby

Miłość: To doskonały czas na poznanie kogoś wyjątkowego, dlatego warto wyjść gdzieś gdzie można kogoś nowego poznać, może lampka wina w dobrym towarzystwie?
Praca: Jeśli odczuwasz, że Twoja praca nie dodaje Ci skrzydeł rusz się z fotela. Ten tydzień to najlepszy czas aby zacząć poszukiwania czegoś o wiele lepszego dla Ciebie.
Finanse: Portfel coraz bardziej pusty, a niebawem czekać będą Cię spore wydatki. Warto więc zaoszczędzić i przestać wydawać pieniążki na mało potrzebne rzeczy.
Zdrowie: Jeśli stronisz od lekarzy i myślisz, że jesteś zdrowy to pomyśl w tym tygodniu nad badaniami kontrolnymi.

Autor: wrozbyonline.pl

Zdjęcia: flickr.com/JenniferGraevell

Publikacja: 24.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...