szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Horoskop tygodniowy 04.03 - 10.03.2013

HOROSKOP TYGODNIOWY 04.03 - 10.03.2013. Sprawdź, co cię czeka!

Poznaj swoją przyszłość! Prezentujemy horoskop tygodniowy na 04.03 -10.03.2013! Sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku, poznaj przyszłość w pracy, finansach i zdrowiu.

Tagi: horoskop, horoskop baran, horoskop bliźnięta, horoskop byk, horoskop koziorożec, horoskop lew, horoskop panna, horoskop rak, horoskop ryby, horoskop skorpion, horoskop strzelec, horoskop tygodniowy, horoskop waga, horoskop wodnik, tarot

Horoskop tygodniowy, czyli co zapisane w gwiazdach

Jaki los spotka twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop!

fot: flickr.com/JenniferGraevell

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Koziorożca

Miłość: W temacie uczuć zawierz swojej intuicji, ona będzie teraz bardziej wiarygodna niż rozsądek. To co dziś jest marzeniem, jutro może okazać się rzeczywistością! Możesz spotkać miłość, która zaważy na całym Twoim życiu. Popracuj tylko trochę nad swoim charakterem, zrezygnuj z niektórych przyzwyczajeń czy upodobań, zwłaszcza z tych, które i tak nie przynoszą Ci przyjemności czy zadowolenia.
Praca : Wykorzystaj otwierające się szanse i nowe możliwości. Nie bój się radykalnych zmian, tym razem prowadzą one do satysfakcjonujących Cię dokonań. Trzymaj się swoich planów, nie daj sobie zrobić wody z mózgu komuś, kto będzie chciał Tobą rządzić tylko dla zasady.
Finanse: Wykaż się tylko determinacją i uporem w realizacji zamierzeń, a sukces finansowy przedsięwzięcia, nad którym pracujesz, stanie się bardziej realny niż myślisz. W weekend oderwij się od spraw materialnych, nabierz do nich dystansu. Najlepiej wyjedź gdzieś za miasto, najlepiej tam, gdzie są bliskie Twemu sercu osoby.
Zdrowie: Nie odkładaj zaplanowanej wizyty u lekarza, na następny wolny termin trzeba będzie poczekać nawet do kilku miesięcy.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Wodnika

Miłość: Nie żałuj teraz czasu na kontakty z partnerem lub przyjaciółmi, wspólne wieczorne wyjście lub kolacja przy świecach pozwoli zapomnieć o trudach dnia i wprawi Was w dobry nastrój. Nie prowokuj jednak do zazdrości, nawet niewinne flirtowanie na lewo i prawo musi być poparte solidnie okazywanym zainteresowaniem i uznaniem własnej drugiej połówce.
Praca: Znajdź w sobie żyłkę biznesmena i staranniej niż zwykle zadbaj o swoją pracę. Przedkładasz formę słowa mówionego nad pisanym, ale lepiej trzymaj dziś język za zębami i policz do 10 zanim go użyjesz. Nadmiar słów doprowadzi do zaognienia konfliktu w pracy i może zakończyć się w niemiły dla Ciebie sposób. Lepiej naprawić zaniedbania i wyjść obronną ręką z opresji.
Finanse: Pamiętaj, że pieniądz lubi czyny, nie słowa! Jeśli zakręcisz się lepiej wokół swoich spraw, możesz zarobić więcej, niż mógłbyś przypuszczać. Uważaj tylko przy niepewnych transakcjach kupna – sprzedaży, możesz dużo zyskać, ale jeszcze więcej stracić.
Zdrowie: Zwolnij tempo, wsłuchaj się w swoje ciało, postaraj się zrozumieć jego potrzeby. Zauważysz popełniane błędy w diecie i stylu życia. Unikaj alkoholu i używek, możesz być po nich rozkojarzony i podatny na wszelkiego rodzaju urazy i wypadki.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Ryb

Miłość: Unikaj skłonności do przesady, dla tych, których kochasz, znów chciałabyś poświęcić wszystko. Bądź życzliwa, tolerancyjna, ale w równym stopniu dla siebie i dla partnera. Tak jak nie ma dymu bez ognia - tak nie ma nieporozumienia bez przyczyny. Może oboje z partnerem macie jednocześnie skłonności do mówienia, ale kto w takim razie ma Was słuchać?
Praca: Dostosuj marzenia do rzeczywistości. Uszanuj pracę innych tak, jak chciałbyś, by ceniono Ciebie. Biznes wymaga współdziałania i równowagi ducha i materii. Nikt nie jest samowystarczalny, nikt nie jest doskonały. Pamiętaj, ze zaciśnięta w gniewie pięść wprawdzie nie pozwala na dawanie za dużo z siebie, którego tak nie lubisz, ale też nie powala brać nic dla siebie.
Finanse: Mogą pojawić się w tym tygodniu obiecujące wiadomości na temat przyszłych wpływów finansowych. Na razie unikaj błędów w rozliczeniach lub na zakupach. Uważnie licz zera, czytaj warunki umowy, pilnuj wszelkich dokumentów, nie wyrzucaj pochopnie paragonów, mogą być potrzebne do reklamacji.
Zdrowie: Opanuj dziś wrodzone skłonności do pouczania innych, od razu poczujesz się lepiej. Powiedzenie zdrów jak Ryba świetnie pasuje teraz do Ciebie.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Byka

Miłość: Nie zmienia się konia w zaprzęgu, który dobrze ciągnie tylko dlatego, że przez chwilę nabierał sił! Nie odstawiaj partnera na boczny tor, może zdarzył mu się gorszy dzień? Bardziej kieruj się sercem, niż chłodną kalkulacją. Wkrótce do Waszych relacji zawita znów szczęście. Samotne Byki powinny uważać na nowo poznane osoby, wśród nich mogą pojawić się nieodpowiedzialni uwodziciele.
Praca: Chwilowy zastój w biznesie może wynikać z Twojej słabszej predyspozycji do pracy w zespole. Nie wywracaj wszystkiego do góry nogami, świat się nie zawali, jeśli przez chwilę inni przejmą ster, pozwalając Ci pracować w wolniejszym tempie nad wyjściem z kłopotliwej sytuacji. Przezwyciężając trudności, masz szanse znaleźć jakiś lepszy pomysł i osiągnąć dzięki temu lepsze efekty.
Finanse: Mogą pojawić się poważne problemy finansowe, jakieś kradzieże, straty czy oszustwa. Warto zwrócić uwagę na podejmowane decyzje w sprawach materialnych, nie robić nic pod wpływem chwili. Masz szansę otrzymać pieniądze ze źródła, którego w ogóle nie brałeś pod uwagę.
Zdrowie: Ogólnie dobry tydzień, Twój umysł i ciało współpracują harmonijnie. Na spotkaniach towarzyskich i zawodowych nie udawaj konesera win czy trunków, teraz alkohol wyjątkowo osłabia Twoją koncentrację.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Bliźniąt

Miłość: Nie bądź dziś zbyt tajemniczy, możesz być źle zrozumiany przez innych. Po prostu w Twoim otoczeniu znajdą się w tym tygodniu osoby, z którymi nie od razu znajdziesz wspólny język. Lepiej więc wykorzystaj swoje niekonwencjonalne zachowanie, intuicję i artystyczną duszę, a jakiś wieczór na długo pozostanie w Waszej pamięci.
Praca: Bliźniaku, otwórz się na nowe doświadczenia zawodowe. Weź odpowiedzialność za własne życie i samodzielnie podejmuj decyzje. W kontrowersyjnych dyskusjach pamiętaj, że kto ma władzę, ten ma rację, gdyż zarządzanie wiąże się z odpowiedzialnością. Czy chciałbyś odpowiadać za czyjeś zobowiązania zawodowe? Stój na własnych nogach, miej na karku własną głowę i polegaj na własnym osądzie.
Finanse: Jakieś decyzje finansowe wpłyną na Twoje dalsze losy. Klamka zapadnie, Choć nie odbędzie się to w przyjemnej dla Ciebie atmosferze, weź się w garść. Musisz zapomnieć na jakiś czas o rozrzutności, gotówkę przeznaczyć na nowe przedsięwzięcia.
Zdrowie: Masz prawo czuć się zmęczony, wsłuchaj się w swoje ciało, nie rób nic wbrew niemu. Zbliża się przypływ sił witalnych, nawet przy symptomach choroby niczym nie zagrożony powrót do zdrowia.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Raka

Miłość: Wszelkie konflikty ucichną, mniej będzie niemiłych niespodzianek. Przyjmij bez szemrania propozycję weekendowego spotkania w gronie przyjaciół, zneutralizujesz w ten sposób skutki swego ostatniego nerwowego zachowania.
Praca: Nastaw się na słuchanie innych oraz regenerowanie własnych sił. W ogólnym zamieszaniu, jakie będzie toczyć się wokół Ciebie, nie da się usłyszeć nawet własnych myśli. Gdy inni zmęczą się hałasem i zapanuje błoga cisza - przyjdzie pora na Twój głos w dyskusji w ważnej dla Ciebie sprawie, a przedstawione propozycje zostaną przyjęte i zapewnią sukces realizowanego przedsięwzięcia.
Finanse: W porównaniu z ostatnimi tygodniami poprawią się Twoje finanse. Do wtorku podejmij decyzję, z którą zwlekasz od pewnego czasu. Zobaczysz, że takie stanowcze posunięcie zaprocentuje.
Zdrowie: Czasem dobrze jest nic nie robić dla swojego zdrowia na siłę i wsłuchać się w swój organizm, pomyśleć o sobie i swoim komforcie. Poleniuchować, zamiast wciąż zamartwiać się chorobami innych. Zdrowy egoizm jest też potrzebny w życiu.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Lwa

Miłość: Szpanerstwo, które tak lubicie, niech będzie przynajmniej w dobrym wydaniu, ale lepsze byłoby dla Was i Waszego związku, partnerstwo w działaniu. Możecie poznać nowych ludzi, przeżyć romans lub zafascynować się czyimiś dokonaniami, nie bądźcie jednak bezkrytyczni. Wobec wszystkich nowości, jakie niesie życie warto być otwartym, ale nie należy zapominać o całej teraźniejszości. Proza życia tez jest inspirująca.
Praca: Znajomość samego siebie sprawdzaj dziś w działaniu. Lwy będą musiały zmierzyć się i z konkurencją i z przeciwnościami losu. Należy unikać bałaganu i zamieszania podczas biznesowych spotkań i wizyt. Zachowajcie rozsądek podczas podróży służbowych.
Finanse: Rozmowy o pieniądzach okażą się kluczowe dla Twoich spraw, powinieneś więc dążyć do jak najszybszego wyjaśnienia kwestii finansowych. Kiedy wspólnie z kimś ponosisz wydatki, zawczasu ustalcie ich podział. Może okazać się, że druga strona (klient, partner czy pracodawca) widzi je zupełnie inaczej niż Ty. Jasne stanowisko pomoże uniknąć nieporozumień w przyszłości.
Zdrowie: Kontakt z naturą, a zwłaszcza przebywanie wśród zieleni, popołudniowy spacer po parku, ukoi Twoje skołatane nerwy. Po wyczerpującym dniu znajdź trochę czasu na ćwiczenia duchowe, np. medytację.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Panny

Miłość: Tym razem sprawy rodzinne, uczuciowe mogą i muszą poczekać, nie obędzie się bowiem bez nadgodzin w pracy. Twoje relacje na tym nie ucierpią, uprzedzaj tylko domowników o swoim późniejszym powrocie.
Praca: Masz dziś ochotę zatrzymać się w pół drogi do zmian niosących bezpieczną przyszłość firmy. Wypracowałaś sobie Panno całkiem niezłą pozycję zawodową, doprowadź do końca realizację zadań i nie obawiaj się nowego. Z przeszłości wyciągnęłaś wnioski, pozytywne doświadczenia wykorzystuj, reszta niech pozostanie w archiwum przeszłości.
Finanse: W tym tygodniu powstrzymaj się od ważnych decyzji finansowych, które mogą zaważyć na Twojej przyszłości. Mogą przyjść propozycje czy pomysły, co do których będziesz miała wątpliwości. W takim przypadku szczególnie kieruj się rozsądkiem, nie ulegaj reklamie czy modzie, nie polegaj na zdaniu kogoś, kto będzie chciał Cię oczarować.
Zdrowie: Zadbaj o swój wizerunek, kondycję psychiczną. Pamiętaj, że inni patrzą na Ciebie Twoimi oczami!

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Wagi

Miłość: Dobra miłość zmienia życie na lepsze. Jeśli właśnie Cię taka spotkała, nie bron się przed nią. Pozwól partnerowi na zajęcie się sobą, obojgu Wam dobrze to zrobi. Jeśli jesteś samotną Wagą, porzuć w najbliższych dniach myśli spotkaniach towarzyskich, bardziej zrażasz niż przyciągasz ludzi do siebie, najpierw zadbaj o akceptację samej siebie.
Praca: Wago, będziesz miała skłonności do nadmiernej wrogości wobec obcych, nie znajdującej żadnego realnego uzasadnienia. Biznesu, a zwłaszcza handlu, nie da się prowadzić we własnym, zamkniętym kręgu ludzi. Wykaż się otwartością, bo możesz znaleźć się na skraju ubóstwa. Im większa grupa, tym szerszy Twój autorytet jako jej przywódcy!
Finanse: W tym tygodniu łatwiej Ci będzie wydawać niż zarabiać. Nie wydawaj ostatniego grosza na rzecz, którą odłożysz na półkę, nawet jej nie używając.
Zdrowie: Złość piękności szkodzi, może wizyta w salonie odnowy, albo przynajmniej maseczka z ogórka pozwoli wyciszyć się i choć na chwilę uśmiechnąć do samej siebie.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Skorpiona

Miłość: Klepsydra czasu zmieniła swe położenie, a Ty dalej zachowujesz się tak, jakbyś tego nie zauważyła. Mniej kombinuj, więcej działaj. Wykaż się swoją kreatywnością, jeśli jesteś w stałym związku, zaskocz partnera zaproszeniem na randkę, jak przed laty. Samotne Skorpiony powinny włączyć się w życie towarzyskie, inicjować spotkania czy przyjmować zaproszenia. Od czegoś trzeba zacząć, jedna rozmowa nie wystarczy, ale może doprowadzić do kolejnych mile spędzonych chwil.
Praca: Zapanuj nad swoim biznesem, zmień stosunek do wykonywanej działalności i obowiązków, byś nie stracił zaufania swoich partnerów i współpracowników. Pamiętaj, że najtrudniejsze do pokonania są przeszkody, które sami sobie budujemy. Zamiast kręcić się w kółko w swojej wyimaginowanej bezsilności, wykorzystaj swoje mocne strony i zmierzaj w kierunku wybranego celu.
Finanse: Przy podejmowaniu decyzji finansowych, tym razem kieruj się wyłącznie własnym interesem. Nie działaj pod wpływem impulsu, będziesz miał pokusy, by roztrwonić wszystkie swoje oszczędności.
Zdrowie: Znajdź czas na odpoczynek, a jeśli się leczysz – nie odkładaj wizyty u specjalisty kolejny raz. Warto rozważyć zaproponowane Ci nowe metody leczenia.

Horoskop tygodniowy 04.03.13 – 10.03.13 dla Strzelca

Miłość: Zaufanie to szczerość myśli i stałość działania a nie wierność zmieniająca się wraz z powiewem przychylnego wiatru! Dobrze wykorzystaj ten czas, nie martw się na zapas, czy przeżyjesz tylko romantyczną przygodę, czy rozpoczniesz ekscytującą podróż przez wspólne życie. Cokolwiek to będzie, staraj się być autentyczny w zachowaniu, nie chowaj się za niepewnością i obawami przed nieznanym.
Praca: Ten tydzień wystawi na próbę lojalność Strzelców. W szczególny sposób zwróćcie uwagę na służebną rolę swej pracy i wypośrodkujcie życzliwość i łagodność w konfrontacji z koniecznością respektowania twardych praw biznesu. Wybierajcie drogę umożliwiającą Wam dochowanie wierności własnej prawdzie. Sukces i większa satysfakcja czeka osoby związane zawodowo ze sztuką czy z pomaganiem innym.
Finanse: Pieniądze nie są teraz dla Ciebie najważniejsze, ale nie lekceważ kwestii finansowych. Obok Ciebie mogą znaleźć się osoby, które zechcą wykorzystać Twoje nastawienie i wzbogacić się Twoim kosztem. Satysfakcja satysfakcją, ale wkrótce pieniądze tez okażą się ważne i dla Ciebie.
Zdrowie: Dopadać Cię mogą dziwne stany psychiczne, będziesz chwiejny, poddający się nastrojom chwili. To może być efektem nadmiaru emocji ale również osłabienia organizmu. Zrób profilaktyczne badania krwi, nie odkładaj ich na później kolejny raz.

Autor: wrozbyonline.pl

Zdjęcia: flickr.com/JenniferGraevell

Publikacja: 03.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...