szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Horoskop tygodniowy 14.01 - 20.01.2013

HOROSKOP TYGODNIOWY 14.01 - 20.01.2013. Sprawdź, co cię czeka!

Poznaj swoją przyszłość! Prezentujemy horoskop tygodniowy na 14.01 - 20.01.2013! Sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku, poznaj przyszłość w pracy, finansach i zdrowiu.

Tagi: horoskop, horoskop baran, horoskop bliźnięta, horoskop byk, horoskop koziorożec, horoskop lew, horoskop panna, horoskop rak, horoskop ryby, horoskop skorpion, horoskop strzelec, horoskop tygodniowy, horoskop waga, horoskop wodnik, tarot

HOROSKOP TYGODNIOWY 14.01 - 20.01.2013. Sprawdź, co cię czeka!

Jaki los spotka twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop!

fot: sxc.hu

Horoskop tygodniowy klasyczny 14.01 - 20.01 2013

BARAN

Miłość: wolne osoby mają szansę na miłość od pierwszego wejrzenia, w stałych związkach dobry czas na miłość i uporządkowanie spraw osobistych. Jeśli nie dotrzymasz wierności partnerowi, poniesiesz tego konsekwencje.
Praca: w sprawach zawodowych staraj się panować nad swoją impulsywnością, w tym tygodniu szczególnie przydatna, okaże się dyskrecja i dyplomacja. Błąd w pracy, może kosztować cię sporo nerwów. Zachowaj tajemnice zawodowe.
Finanse: dobry czas na zawieranie umów i transakcji finansowych. Zrealizujesz teraz swoje plany finansowe, jest możliwość na dodatkowy dochód lub urzędowe pieniądze . Wszelkie wcześniejsze trudności, zostaną przezwyciężone a inwestycje przyniosą korzyści.
Zdrowie: mogą pojawić się problemy z układem moczowym oraz z układem krążenia. Wskazane są testy, badania i analizy oraz wizyta u stomatologa. Zadbaj o czas na relaks. Twoja psychika wymagać będzie wzmocnienia.

BYK

Miłość: teraz w stałych związkach zapanuje większa harmonia i szczęście. To dobry czas na zaplanowanie macierzyństwa. Jeśli masz zamiar założyć rodzinę, nie zastanawiaj się dłużej, gwiazdy ci sprzyjają, więc wykorzystaj ten czas właściwie.
Praca: jesteś typowym pracoholikiem, twoja pozycja zawodowa nie jest zagrożona, czekają cię nowe wyzwania, oczywiście świetnie sobie z nimi poradzisz. Byki poszukujące pracy mają szansę na nowe propozycje, nie przegapcie teraz okazji.
Finanse: finanse w normie, czeka cię miła niespodzianka, jest zapowiedź poprawy, pomocna będzie rodzina. Sprawy, które były zawieszone w próżni, teraz właśnie ruszą do przodu.
Zdrowie: w tym tygodniu będzie dopisywać, ale nie przesadzaj z używkami. Nie ryzykuj na drodze, zachowaj szczególną ostrożność podczas jazdy. Dla osób mających problemy zdrowotne możliwość poprawy i wzrastającej energii życiowej.

BLIŹNIĘTA

Miłość: w stałych związkach zrewiduj swoje postępowanie i poglądy. Zwróć większą uwagę na sprawy rodziny, planety pomogą ci osiągnąć stabilizację. Uwikłanie się w romans, przysporzy ci kłopotów. Nowego partnera poznasz podczas spotkania towarzyskiego.
Praca: w pracy dobre perspektywy, teraz będziesz podejmować ważne decyzje, związane z zarabianiem pieniędzy. Przed tobą zawodowe szkolenia lub kursy, karty wskazują, że pobraną wiedzę, będziesz mógł wykorzystać w przyszłości.
Finanse: w sprawach finansowych niewielka poprawa, możesz się spodziewać od dawna oczekiwanego zwrotu długu. Korzystnie załatwisz sprawy urzędowe związane z odszkodowaniem. Dobry czas na lokowanie nadwyżek finansowych.
Zdrowie: dla osób mających wcześniej problemy zdrowotne, dobre wieści dotyczące, wykonanych wcześniej badań medycznych. Dobry czas na planowanie dziecka. Pozostałe osoby mają nad sobą parasol ochronny, czyli mogą liczyć na dobre zdrowie.

RAK

Miłość: Planety z sympatią będą zerkać w twoją stronę, otwórz się na potrzeby przyjaciół i rodziny. Staraj się spełniać oczekiwania partnera,
okazuj więcej uczuć. Szczęście jest przy tobie, możesz zatrzymać je na długo. Nie popsuj go swoimi humorami. To dobry czas na miłość i na małżeństwo.
Praca: poprawią się twoje relacje z przełożonymi, twoje zaangażowanie zostanie zauważone i docenione. Czekają cię nowe wyzwania, możesz liczyć na pomoc innych, możliwe są dodatkowe premie lub awansowanie o szczebel wyżej.
Finanse: dla pracujących bezpieczeństwo finansowe i możliwość zrealizowania w tym czasie ważnej transakcji finansowej.  Ogólnie bardzo dobra perspektywa. Dla innych pojawią się duże możliwości zarabiania pieniędzy w innym kraju, wyjazd do pracy przyniesie zadowolenie.
Zdrowie: w tym czasie odrodzisz się duchowo i poczujesz silnie napływającą energię życiową. Zapanujesz nad swoim stanem psychicznym, w każdej sytuacji możesz spodziewać się poprawy. Jeśli przegapiłeś termin badania lekarskiego, wykonaj je teraz.

LEW

Miłość: dla wolnych osobników, los okaże się wyjątkowo łaskawy, właśnie teraz spotkasz miłość swojego życia, w krótkim czasie podejmiesz słuszną decyzję o małżeństwie. Zrealizujesz więc swoje skrywane marzenia. W stałych związkach miłość rozkwitnie od nowa.
Praca: to dobry czas na pokazanie swoich umiejętności, dążenie do awansu przyniesie ci sukces. Czekają cię nowe wyzwania, więc poczujesz się jak ryba w wodzie, bo będziesz mieć okazję na pokazanie na co cię naprawdę stać. Poszukujący pracę, otrzymają propozycję w krótkim czasie.
Finanse: pęd do wygodnego życia oraz spryt życiowy, którego ci nie brakuje, pozwoli ci właśnie teraz na inwestycje, z których możesz się spodziewać wymiernych korzyści. Wszystko co dotyczy kupna i sprzedaży, uda ci się zrealizować po swojej myśli.
Zdrowie: będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem, pamiętaj jednak o odpoczynku oraz wizycie u stomatologa. Starsze osoby mogą odczuwać problemy związane z układem krążenia, powinny zatem, zwolnić tempo i znaleźć czas na relaks.

PANNA

Miłość: w stałych związkach czekają cię radosne i miłe chwile. Jeśli odważysz się na szczerą rozmowę z partnerem możesz osiągnąć pełnię szczęścia. W twoim związku kompromisy zapewnią ci dobrą atmosferę. Samotne Panny mają szansę na szczęście i na docelowego partnera.
Praca: wiadomo, że w sprawach zawodowych jesteś perfekcjonistką, że można na tobie polegać w każdej sytuacji. Nie zatrzymuj się jednak nad drobiazgami, swoją uwagę skup na większych zadaniach. Lubisz mieć własne zdanie, będziesz mieć okazję, aby je zaprezentować i obronić.
Finanse: z reguły starasz się być rozsądna, szczególnie przy dokonywaniu większych wydatków. Tak samo będzie teraz, twoje decyzje będą przemyślane, będziesz więc zadowolona z poczynionych zakupów. Dobra sytuacja materialna, jeśli miałaś kłopoty, teraz się ich pozbędziesz.
Zdrowie: nie wymyślaj sobie chorób, nie ma większego zagrożenia. Mogą odezwać się dawne dolegliwości, z którymi potrafisz sobie radzić.
Tak więc w zdrowiu osiągniesz równowagę. Masz do wykonania ważne badanie profilaktyczne.

WAGA

Miłość: Twoje sprawy uczuciowe wymagają zastanowienia się, lecz potrzeba miłości ogranicza jasny osąd. Masz możliwość wyjaśnienia pewnych niedomówień. Jeśli twój partner nie jest wolny, nie możesz oczekiwać deklaracji z jego strony. Może pojawić się dysharmonia, więc nie uciekaj od problemów.
Praca: spodziewaj się pochwał i wyróżnienia, ogólnie w otoczeniu całkiem dobry klimat, możesz liczyć na pomoc innych. Jeśli masz talent do polityki, teraz Twoje działania mogą przynieść spodziewany sukces i uznanie. Praca jest sensem twojego życia, pojawią się całkiem nowe możliwości.
Finanse: w sprawach finansowych nie lubisz ryzyka, dlatego nie jesteś narażona na straty. Uda ci się rozwiązać sprawy związane z bankami, mogą wystąpić drobne opóźnienia. Dobry czas na inwestycje mieszkaniowe.
Zdrowie: zniknie dysharmonia psychiczna, powróci humor i wigor życiowy. Możliwe przeziębienie, nie lekceważ swojego zdrowia. Mogą się odezwać dolegliwości związane z układem krążenia i kostnym.

SKORPION

Miłość: w stałych związkach osiągnięcie równowagi i porozumienia, możesz liczyć na miłość i spokój, którego ostatnio brakowało. Możesz liczyć na swojego partnera, okaż mu więcej czułości. Samotny Skorpion, ma szansę poznać miłość życia daleko od domu.
Praca: ten tydzień, w sprawach zawodowych, upłynie wyjątkowo spokojnie. To czas na zastanowienie się przy podejmowaniu ważnej decyzji, nie czyń więc niczego pochopnie. W tym czasie doznasz olśnienia, znajdziesz rozwiązanie, które wydawało się do tej pory trudne.
Finanse: finanse w miarę stabilne, dochód osiągniesz poprzez pracę. Czeka Cię dodatkowy wydatek związany z samochodem.
Kupno domu lub mieszkania przesunie się w czasie, nastąpi zmiana terminu. Uważaj na osoby , które będą chciały Cię oszukać.
Zdrowie: zadbaj szczególnie o układ kostny, mogą odezwać się stare dolegliwości związane z kręgosłupem oraz stawami kolanowymi.

STRZELEC

Miłość: czasem sam nie wiem czego chcesz i zbyt nerwowo reagujesz na partnera. Postaraj się zapanować nad swoim temperamentem. Twoja miłość może być zbyt zaborcza i popsuć to co jest dobre. Pojawi się ktoś dawno nie widziany z propozycją miłości.
Praca: przez lekkomyślność lub naiwność możesz popełnić w pracy błąd, zwracaj więc baczną uwagę na wykonanie zadania. Twój szef jest bardzo wymagający, staraj się solidnie wykonywać swoja pracę. Rozmowy personalne przyniosą dobry skutek.
Finanse: jeśli zmienisz teraz pracę, nie osiągniesz spodziewanych zysków finansowych, przez jakiś czas będziesz musiał pogodzić się z tą sytuacją. Zagrażają ci straty spowodowane przez członka twojej rodziny.
Zdrowie: osoby mające problemy zdrowotne, mogą liczyć na poprawę. Strzelcom z drugiej dekady zagrażają zabiegi chirurgiczne. Strzelcom z trzeciej dekady dopisze zdrowie oraz dobry humor, udzielający się innym.

KOZIOROŻEC

Miłość: w sprawach uczuć podejmiesz ważną decyzję, będziesz musiał wybierać, dokonasz prawidłowego wyboru. To dobry czas na miłość i układanie osobistego życia. Nie traktuj partnera jak swojej własności, okaż swoje uczucia. Nie bądź takim realistą.
Praca: wszyscy wiedzą , że bez pracy nie możesz funkcjonować, jesteś po prostu pracoholikiem. Wszystko co robisz jest dokładne i solidne. W tym tygodniu Twoje działania przyniosą zamierzony cel. Osiągnięcie sukcesu w zasięgu Twojej ręki. Potem zwolnij tempo.
Finanse: gra losowa może ci przynieść wygraną, jednak nie będzie to wygrana z najwyższej półki. Pojawi się trochę nieprzewidzianych wydatków, nie będzie to dla ciebie dużym problemem. Pamiętaj o prezencie dla ukochanej osoby.
Zdrowie: w zdrowiu poprawa, jednak musisz pamiętać o ważnych badaniach i analizach. Osoby nie mające do tej pory problemów zdrowotnych w dalszym ciągu będą mogły cieszyć się zdrowiem i dobrą energią.

WODNIK

Miłość: Ty to masz talent... potrafisz w jednej sekundzie zniszczyć to co przez długi czas było misternie budowane. Nieprzewidywalność Twoich zachowań może przyprawić o zawrót głowy. Mimo to posiadasz magnetyczny wpływ na płeć przeciwną. Zachowaj spokój w sprawach partnerskich.
Praca: jest bardzo ważnym elementem w twoim życiu. Potrafisz oddać się jej całym sercem. W jednej sekundzie znajdujesz dobre rozwiązania, twój umysł jest bardzo błyskotliwy. Wyróżnisz się na tle grupy, czekają cię nagrody i awanse. Sytuacja rozwojowa.
Finanse: dokonasz zakupu, który po pewnym czasie okaże się zbędny. Pojawią się możliwości zarabiania pieniędzy przez nową pracę lub dodatkowe zatrudnienie. Nie martw się na zapas, dasz sobie radę. Zastanów się nad kredytem bankowym.
Zdrowie: twoje zdrowie psychiczne wymaga więcej uwagi, zadbaj więc o wypoczynek, spacery, pływanie itp. przyniosą szybko poprawę kondycji. Mogą pojawić się problemy skórne.

RYBY

Miłość: jeśli jesteś wolną Rybą, gwiazdy postawią na twojej drodze, osobę odpowiedzialna silną i opiekuńczą. Nie przegap tej okazji, bo następna nieprędko się przytrafi. Pozostałym Rybom los również będzie sprzyjać, zadbaj o swojego partnera okazując mu miłość.
Praca: w sprawach zawodowych podejmiesz właściwe decyzje. Z powierzonych zadań wywiążesz się znakomicie. Praca będzie ci przynosić satysfakcję, widzisz lepiej sercem niż oczami, dlatego w pracy inni mogą cię wykorzystywać.
Finanse: spore pieniądze możesz wydać na daleki wyjazd, z którego będziesz bardzo zadowolona. Pomyśl w końcu o sobie i spraw sobie dużą przyjemność. Uważaj na podpisywane umowy, aby nie ponieść straty na własne życzenie.
Zdrowie: nastąpi większa równowaga, szczególnie w stanach psychicznych. Zbyt często płyniesz w dwóch kierunkach na raz, zapominając o odpoczynku. Twój organizm potrzebuje relaksu, pamiętaj o tym.

Horoskop opracowała Elizabeth (wrozbyonline.pl)

Autor: wrozbyonline.pl

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 13.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...