szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj swój horoskop na luty 2013

HOROSKOP TYGODNIOWY 18.02 - 24.02.2013

Poznaj swoją przyszłość! Prezentujemy horoskop tygodniowy na 18.02 - 24.02.2013! Sprawdź horoskop miłosny dla swojego znaku zodiaku, poznaj przyszłość w pracy, finansach i zdrowiu.

Tagi: horoskop, horoskop baran, horoskop bliźnięta, horoskop byk, horoskop koziorożec, horoskop lew, horoskop panna, horoskop rak, horoskop ryby, horoskop skorpion, horoskop strzelec, horoskop tygodniowy, horoskop waga, horoskop wodnik, tarot

Horoskop tygodniowy, czyli co zapisane w gwiazdach

Jaki los spotka twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop!

fot: flickr.com/JenniferGraevell

Horoskop tygodniowy klasyczny 18.02.13 - 24.02.2013

BARAN

Miłość: W stałych związkach najwyższy czas poświęcić trochę więcej czasu partnerowi, on tęskni za tobą. Dla samotnych rada - częściej przebywajcie po za domem, może trafić się idealna okazja do zapoznania drugiej połówki.
Praca: Tydzień wyjątkowo pracowity, sytuacje powstałe w pracy będą wymagały od ciebie zastanowienia i wielu przemyśleń, jednak poradzisz sobie bez problemu.
Finanse: Musisz mocno trzymać się za portfel gdyż pojawią się niezaplanowane wydatki, zapragniesz zainwestować w edukację i to się okaże bardzo dobrym pomysłem.
Zdrowie: Musisz koniecznie odpocząć, natłok pracy niekorzystnie wpływa na twoje samopoczucie oraz sprawy związane z ciśnieniem, dobrze zrobiłby ci weekendowy wyjazd.

BYK

Miłość: Niestety, ten tydzień nie będzie dobrym czasem, by samotni mogli kogoś sobie poznać, muszą przeczekać ten okres. W związkach wyjątkowa harmonia i spokój, celebrujecie każdą chwilę razem.
Praca: Zapragniesz zmian, zaczniesz poszukiwać nowej pracy, nowych zajęć, by rozwinąć swoje skrzydła, oczywiście nie będzie to takie łatwe, nie trać nadziei i popytaj znajomych!
Finanse: Dobry czas dla osób, które zapragną wzięcia udziału w grach losowych, jest szansa na wygranie pewnej sumy, warto próbować. Kondycja finansowa w normie.
Zdrowie: Bez większych problemów, szczególnie w weekend rozpierać cię będzie energia i zapragniesz spędzić ten czas aktywniej, sugerowane wyjście na basen bądź siłownię.

BLIŹNIĘTA

Miłość: W stałych związkach możliwa kłótnia, warto usiąść i wspólnie zastanowić się nad problemem. Osoby samotne mają dobry czas na kontakty towarzyskie i nawiązywanie nowych znajomości.
Praca: Lubisz gdy coś się w pracy dzieje, nie lubisz monotonii, a ten tydzień właśnie taki będzie. Dużo obowiązków i dużo pracy, zwolnij trochę bo to się odbije na twoim zdrowiu
Finanse: Uważaj na finanse, nie bądź taka hojny dla wszystkich, bo możesz nieźle nadszarpnąć swój budżet. Także na zakupach za dużo nie wydawaj, zostaw sobie coś na czarna godzinę.
Zdrowie: Zwolnij, bo to się znaczniej odbija na zdrowiu, stajesz się zmęczona i osowiała. Warto trochę więcej czasu pobyć w domu i się zrelaksować, to też ma dobry wpływ na twój organizm.

RAK

Miłość: W stałych związkach powoli wkrada się rutyna, warto ten czas poświęcić na przemyśleniach co można zrobić by podążać atmosferę związku. Samotni mogą śmiało ruszać na podboje, szansa poznania drugiej polówki szczególnie w weekend.
Praca: Zyskasz dzięki swojej pracowitości w oczach szefostwa, jest szansa na długo oczekiwany awans, pamiętaj tylko, że swoją skromnością oraz zaangażowaniem w pracy masz szansę na polepszenie swojej sytuacji.
Finanse: Jak nigdy pieniądze będą się ciebie trzymały, umiesz wszystko sobie starannie zaplanować, by móc jeszcze oszczędzić, super!
Zdrowie: W najlepszej kondycji, dbasz o siebie, możesz ewentualnie jeszcze zażywać preparaty z witaminami - będziesz miała więcej siły i witalności.

LEW

Miłość: Uważaj, by nie powiedzieć o jedno słowo za dużo i nie zranić swojego partnera, ciężko będzie to później odkręcić. Samotni mogą częściej przebywać w gronie znajomych, wiele okazji do zabawy.
Praca: Początek tygodnia pracowity, wiele obowiązków, natomiast koniec troszeczkę odpoczniecie i nabierzecie sił na kolejne zmagania.
Finanse: Bez większych zmian, zaczniesz planować wakacje, dobry czas na wpłacenie zaliczki na poczet urlopu, nie nadszarpnie to znacznie twojego budżetu.
Zdrowie: Ostatnio nie był to dobry czas dla ciebie, były przeziębienia i złe samopoczucie, ten tydzień już będzie lepszy. Nie forsuj się - odpoczywaj, w weekend najlepiej dużo spaceruj.

PANNA

Miłość: Samotne osoby wiedzą, że za pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, podtrzymuj stosunki towarzyskie - one się mogą już niebawem bardzo przydać. W związkach rozkwit uczuć.
Praca: Dobry czas na ewentualną zmianę pracy, ktoś kogo znasz może zaoferować ci swoją pomoc i być może angaż, warto to dobrze przemyśleć, a tydzień temu sprzyja.
Finanse: Masz teraz możliwość zrealizowania swojego marzenia, długo wyczekiwanej decyzji, zgromadzone oszczędności pozwolą na to, zakupy będą udane.
Zdrowie: W weekend odpoczniesz po pracy, przyda ci się ten relaks, wyjście do kina, spędzenie czasu z ukochaną osobą, przyjaciółmi dobrze wpłynie na twoje samopoczucie i zregeneruje siły.

WAGA

Miłość: Uczuciowy dobry czas dla zakochanych, będziecie mieli wiele pomysłów jak zdobywać ukochaną osobę. Samotni muszą uważać na nowo poznane osoby, nie ufaj za bardzo nikomu, możesz zostać wykorzystana.
Praca: Staranność i dokładność, a przede wszystkim punktualność Wagi może zostać doceniona, może być początkiem nowych zmian w życiu i nowych ciekawszych propozycji.
Finanse: Niestety, długo oczekiwane nadzieje związane z podwyżką mogą spełznąć na niczym, musisz jeszcze troszeczkę poczekać.
Zdrowie: Kondycja w normie, zapragniesz zapisać się na jakieś dodatkowe zajęcia z fitnessu, dobrym dniem na to będzie piątek.

SKORPION

Miłość: Poświęć więcej czasu partnerowi, on tego potrzebuje, wspólnie spędzony czas i rozmowy poprawią wasze stosunki. Samotne osoby dobrze czują się w towarzystwie przyjaciół, może jedna z takich osób będzie kimś więcej niż tylko znajomą?
Praca: natłok pracy, dużo obowiązków i możliwe problemy w pracy, widać będzie się działo, musisz być za każdym razem wyjątkowo czujna i przewidywalna.
Finanse: Zapragniesz wydać pieniądze, zakupowy szał ogarnie cię do tego stopnia, że stracisz rachubę. Uważaj zostaw sobie jakieś oszczędności mogą się później przydać.
Zdrowie: bez większych zmian, jak masz wolne starasz się odpoczywać i w pełni z tego korzystać. Basen, spacery, dużo snu. To dla ciebie wyjątkowy czas na odpoczynek.

STRZELEC

Miłość: Uczuciowo dobry czas zarówno dla osób w stałych związkach jak i dla samotnych. Pierwsi mają szansę udowodnić partnerowi jak bardzo jest on dla nich ważny, drudzy mogą poznać wymarzonego partnera i cieszyć się tą znajomością.
Praca: Kolejny tydzień i kolejny natłok obowiązków, nowe projekty, masz czasami wrażenie że pracy jest coraz więcej i coraz więcej godzin w niej spędzasz.
Finanse: Nie licz na cud, podwyżki nie będzie, musisz tak zagospodarować pieniędzmi by starczyło ci do kolejnej wypłaty, na szczęście ty to potrafisz robić ,nie będzie więc problemu.
Zdrowie: Dokuczać ci będą problemy związane bólami reumatycznymi, warto sięgnąć porady lekarskiej, pójść na jakiś masaż i przede wszystkim nie forsować się.

KOZIOROŻEC

Miłość: Osoby w związkach mogą przeżywać kryzys, być może sprawy dnia codziennego na to będą miały wpływ, spokojnie wszystko się wkrótce uspokoi, samotne osoby lepiej niech pozostaną w domu, gdyż złudne są nadzieje na poznanie nowej osoby.
Praca: Bez większych zmian, a raczej wkradnie się monotonia dnia codziennego, cały tydzień taki się zapowiada, możliwe że będziesz musiała wziąć nadgodziny w sobotę.
Finanse: Wyjątkowo dobrym dniem na realizację zamierzeń finansowych będzie wtorek, ureguluj więc wszystkie płatności i zobowiązania właśnie w ten dzień a nie będziesz miał problemów.
Zdrowie: Możesz narzekać na bóle głowy, dlatego uważaj z ciśnieniem, które je może powodować. Staraj się wypoczywać w pozycji leżącej. Nie faszeruj się lekami, może to przynieść inny skutek niż zamierzony.

WODNIK

Miłość: Spróbuj rozsądnie dzielić swój czas miedzy strefą zawodową a prywatną, gdyż właśnie o to mogą być poważniejsze kłótnie z partnerem. Samotni muszą uważać na nowo poznane osoby.
Praca: Okres wytężonej pracy i obowiązków, jednak szefostwo będzie z ciebie zadowolone, bo sprostasz wszelkim wymaganiom i pokażesz siebie z jak najlepszej strony.
Finanse: Będziesz miała więcej okazji do zaoszczędzenia pieniędzy, gdyż nie planujesz większych wydatków, za to później będziesz się cieszyć z nagromadzonych środków na koncie.
Zdrowie: Uważaj na zdrowie w połowie tygodnia, możliwe przeziębienie które znacznie osłabi twój organizm, zażywaj witaminy, ubieraj się cieplej, nie dopuść do takiej sytuacji.

RYBY

Miłość: nie będzie tutaj żadnych wzlotów i żadnych upadków zarówno dla osób w związkach jak i samotnych. Myślę że odrobina spokoju wszystkim się przyda.
Praca: Czasami musisz ustąpić innej osobie, bo właśnie ona może mieć rację. Przez to możliwy konflikt w pracy i niepotrzebne nieporozumienia, warto nie dopuścić do plotek.
Finanse: Nie nadszarpniesz swojego budżetu, jedynie w weekend pozwolisz sobie na drobny wydatek, by poprawić sobie humor związany ze stresem w pracy.
Zdrowie: Stres i jeszcze raz stres, pojawią się problemy z ciśnieniem, a także możliwa depresja. Warto naprawdę odpocząć, wyciszyć się. Wyjście do kina, teatru, spędzenie czasu w gronie najbliższych poprawi znacznie twój humor.

Horoskop tygodniowy opracowała Wróżka Xena (www.wrozbyonline.pl)

Autor: wrozbyonline.pl

Zdjęcia: flickr.com/JenniferGraevell

Publikacja: 10.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...