szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sprawdź swój horoskop wakacyjny 2013

HOROSKOP NA WAKACJE 2013. Sprawdź swoją przyszłość w wakacje 2013!

Chcesz wiedzieć, co cię spotka w wakacje? Sprawdź horoskop na wakacje 2013! Wakacyjna miłość, wspaniały urlop, niezapomniane przygody? Może chciałabyś jeszcze zmienić plany urlopowe? Przeczytaj wróżby na lato, a poznasz odpowiedzi na większość pytań!

Tagi: co cię spotka w wakacje, czego się spodziewać w wakacje, horoskop, horoskop na lato, horoskop na wakacje, horoskop na wakacje 2013, horoskop wakacyjny, wakacje 2013, wakacyjna miłość, wróżby, wróżby na lato

HOROSKOP TYGODNIOWY 14.01 - 20.01.2013. Sprawdź, co cię czeka!

Jaki los spotka twój znak zodiaku? Sprawdź swój horoskop!

fot: sxc.hu

BARAN (21.03 – 20.04)

Jeśli marzy ci się wielka miłość wakacyjna – niestety, to nie pora na nią. Ale nie martw się, przecież udane wakacje to nie tylko randki! Możesz spodziewać się nie tylko wspaniałego urlopu, ale też licznych wypadów z przyjaciółmi na weekendy. Do tego w wakacje poznasz świetną dziewczynę – niewykluczone, że zostanie ona twoją przyjaciółką nie tylko na to lato, ale na długie lata!

BYK (21.04 – 22.05)

Na początku urlopu przytrafi ci się coś niespodziewanego, co trochę popsuje ci humor. Będzie to jednak jedyny nieprzyjemny moment – potem wszystko się wyprostuje i czeka cię kilka naprawdę udanych tygodni. Zainteresuje się tobą przystojniak z trygonu ognia. Ponieważ na stałe mieszka niezbyt daleko do ciebie, jest szansa, że wyjdzie z tego coś poważniejszego, co nie skończy się wraz z powrotem do domu.

BLIŹNIĘTA (23.05 – 21.06)

Zanim wsiądziesz do pociągu czy samolotu, upewnij się, że wszystko załatwiłaś tak, jak należy. Teraz bowiem rzeczy, o których zapomnisz, mogą mścić się w dotkliwy sposób – częste telefony z miejsca pracy popsują ci urlop, jeszcze gorzej, jeśli nie wyłączysz wody lub nie zamkniesz dopływu gazu w mieszkaniu... Za to gdy nie zaniedbasz niczego, wypoczniesz i poszalejesz jak nigdy w życiu!

RAK (22.06 – 22.07)

Zdarzy się coś, co może trochę opóźnić twój urlop, ale nie martw się, gdyż będzie się to wiązało z dopływem gotówki. A ta ci się przyda przed wakacjami! Nie załamuj się zatem, tylko dostosuj plany do zaistniałych okoliczności. Nawet jeśli wyjedziesz w innym terminie, nie pożałujesz, ponieważ na wczasach poznasz tak interesujących ludzi, że wynagrodzą ci wszystko. Zwłaszcza jeden pan...

LEW (23.07 – 21.08)

Początek wakacji przebiegnie zgodnie z planem, nie wydarzy się nic, czego byś nie oczekiwała i odniesiesz nawet wrażenie, że jest trochę nudno. Druga połowa urlopu jednak wynagrodzi ci ten początkowy niedobór wrażeń! Przytrafi ci się kilka niesamowitych przygód, których efektem będzie nowa znajomość z osobnikiem płci męskiej. Niestety, poskutkują one również spustoszeniami w portfelu...

PANNA (22.08 – 22.09)

Wakacje upłyną ci pod znakiem flirtu z dwoma panami. Kilka gorących randek, mnóstwo ciekawych imprez i... na tym się skończy. Choć niezupełnie! Bo obok ciebie zacznie kręcić się ktoś jeszcze. Na początku w ogóle nie zwrócisz na niego uwagi, a on, widząc cię wciąż w męskim towarzystwie, nie ośmieli się zrobić zdecydowanego kroku. Dopiero potem poznasz go bliżej i ani trochę się nie rozczarujesz!

WAGA (23.09 – 22.10)

Nawet jeśli nie chcesz od wakacji niczego oprócz odpoczynku, ewentualnie podreperowania budżetu, nie łudź się, że upłyną one spokojnie i bez przygód! Po pierwsze twoi znajomi mają ciekawe plany i z pewnością o tobie nie zapomną. Po drugie, nawet na ulicy w rodzinnym mieście możesz się teraz spodziewać splotu nadzwyczajnych okoliczności, które pchną cię prosto w ramiona pana spod znaku Lwa lub Koziorożca z dużym poczuciem humoru.

SKORPION (23.10 – 22.11)

Myśląc o rozpoczynających się wakacjach, nastawiasz się przede wszystkim na nowe znajomości z mężczyznami. Jednak – choć okazji do flirtu też nie zabraknie – nadarzy ci się sposobność odnowienia starych przyjaźni i... wyrównania rachunków sprzed kilku lat. Nie zapamiętuj się jednak w dążeniu do zemsty, nawet jeśli ją komuś poprzysięgłaś. Może się to obrócić przeciw tobie. Poza tym po co rozgrzebywać przedawnione sprawy?

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Urlop przebiegnie zgodnie z twoimi zamierzeniami – będziesz robić to, co sobie zaplanowałaś, a jeśli masz ochotę na flirt czy nawet poważniejszą znajomość, gwiazdy również będą ci sprzyjać. Po powrocie z wakacji okaże się jednak, że lato bynajmniej się dla ciebie nie skończyło! Gorące uczucia zagoszczą w twoim sercu i nie przeminą nawet wtedy, gdy za oknem temperatura wyraźnie spadnie.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Przed wyjazdem zaopatrz porządnie swoją apteczkę, a jeśli planujesz bardzo aktywny wypoczynek – potrenuj trochę. Jesteś bowiem teraz szczególnie narażona na drobne dolegliwości i kontuzje. Z drugiej jednak strony nie przejmuj się nawet jeśli jakiś uraz zmusi cię do rezygnacji ze wspinaczek czy jazdy na nartach wodnych – pewien pan z radością będzie towarzyszył ci podczas siedzenia na leżaku...

WODNIK (21.01 – 19.02)

Nie lekceważ znaków na niebie i ziemi, a także swoich przeczuć. Jeżeli masz wrażenie, że wszystko sprzysięga się przeciw twojemu wyjazdowi na urlop, przełóż go na inny termin. Nie rób nic na siłę, inaczej może się okazać, że z fajnego wypoczynku nici. Za to masz szansę na nawiązanie nader interesującej znajomości. Nawet jeśli nie potrwa ona długo, będziesz ją wspominać z uśmiechem na ustach.

RYBY (20.02 – 20.03)

Organizacja nie jest twoją najmocniejszą stroną, a teraz dodatkowo masz głowę zaprzątniętą czymś innym. Zrób zatem na długo przed wyjazdem listę rzeczy do zabrania, w przeciwnym razie po przybyciu na miejsce stwierdzisz, że brakuje ci kilku ważnych i niełatwych do kupienia rzeczy. Poza tym jednak wakacje będą udane – nauczysz się kilku nowych rzeczy, zobaczysz ciekawe miejsca i wyszalejesz się na imprezach!

Autor: bond

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 23.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015
Horoskop tygodniowy na styczeń 2015

W tym okresie żaden ze znaków nie powinien pozwalać sobie na roztargnienie, brak skupienia, zaniedbania. To czas wytężonej pracy i konieczności skupienia uwagi, dla niektórych czas rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, kontynuacji projektów, podpisywania ...