szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jubileuszowy konkurs marki Kinga!

Lato to czas, kiedy możemy próbować nowych rzeczy – smaków, miejsc doświadczeń. Ten wakacyjny czas możesz wykorzystać na spróbowanie nurkowania! W tym miesiącu w jubileuszowym konkursie firmy Kinga do wygrania nurkowanie INTRO (zejście pod wodę z instruktorem Radosławem Zajkowskim) i komplety bielizny. Kinga działa na Polskim rynku już od 20 lat. Podejmij wyzwanie!

Tagi: konkurs

Jubileuszowy konkurs marki Kinga!

Jubileuszowy konkurs marki Kinga!

fot: Materiały Prasowe

W każdym miesiącu fanki firmy Kinga mogą wykazać się kreatywnością tworząc prace graficzne, plastyczne lub fotograficzne w odpowiedzi na zadanie konkursowe. W lipcu hasłem konkursowym jest: „Zainspiruj nas… tajemnicą morskiej głębi”.

Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje prace do 13 sierpnia. Wybrane zostaną dwie najlepsze prace, które zostaną nagrodzone kompletem bielizny i nurkowaniem INTRO dla początkujących na jeziorze Hańcza.

Pod koniec roku laureaci zawalczą o nagrodę główną: sesję zdjęciową, warsztaty sushi, biżuterię, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (I miejsce); pobyt w SPA, warsztaty muzyczne z Ewą Szlachcic, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (II miejsce), nurkowanie INTRO, stylizacja fryzjerska, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (III miejsce).

Partnerami konkursu są firmy: Helios, Antolos, SPA Zdrojówka, Gabriella, Meg&MJ Crystalss, Ewa Szlachcic, studio b., Koku Sushi, Kursnurkowy.pl, Bielenda, kino Helios.

By wziąć udział w konkursie należy umieścić swoją pracę w komentarzu pod notatką konkursową na oficjalnym profilu firmy Kinga na Facebooku: https://www.facebook.com/notes/kinga-lingerie-de-femme/zainspiruj-nas-tajemnic%C4%85-morskiej-g%C5%82%C4%99bi/10152557083279701?id=81153375801

Autor: Materiały Prasowe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 28.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KONKURS! Wygraj ekskluzywną bransoletę STORY by Kranz&Ziegler!
KONKURS! Wygraj ekskluzywną bransoletę STORY by ...

Kochasz piękną biżuterię? Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedną z trzech ekskluzywnych bransolet STORY by Kranz&Ziegler. Każda bransoleta jest niepowtarzalna. Jest początkiem zabawy modą, możesz ją ozdabiać dodatkowymi zawieszkami ...