szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Konkurs fotograficzny z fantastycznymi nagrodami!

Konkurs z Jackiem Bilczyńskim! Ekskluzywna odzież sportowa do wygrania!

Jacek Bilczyński, autor książki Fit jest sexy!, przygotował dla czytelniczek portalu Glamki.pl wakacyjny konkurs fotograficzny. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody od marki Under Armour, a także... upominki od samego Jacka!

Tagi: konkurs, konkurs fit jest sexy, konkurs fotograficzny, konkurs jacek bilczyński, konkurs z nagrodami

Konkurs z Jackiem Bilczyńskim! Ekskluzywna odzież sportowa do wygrania!

fot: Materiały Prasowe

O tym, że Fit jest sexy! wiedziano od dawna, ale Jacek Bilczyński spopularyzował tę ideę na całą Polskę! Najsławniejszy polski trener fitness zaprasza nasze czytelniczki do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym z nagrodami.

Jego regulamin najlepiej oddadzą słowa samego Jacka:

Drogie Czytelniczki Portalu Glamki!

Zaczynam akcję „Twoje FIT Wakacje z Jackiem Bilczyńskim!”, która potrwa do 13 września 2013.

Pokażcie, jak zdrowo i aktywnie spędzacie lub spędzaliście urlop. Wyślijcie jedno swoje zdjęcie z jednozdaniowym opisem tego, co dla Was oznacza pojęcie "fit"!

Zdjęcia z opisem wysyłajcie na adres: fitwakacje@jacekbilczynski.pl, w tytule wpisując frazę „Wakacje w stylu FIT”, do 31 sierpnia 2013. Wybiorę z nich 10 najlepszych. 10 szczęśliwców otrzyma kolejne, łatwe zadanie i tym sposobem wyłonię zwycięzców!

Na trzy osoby czekają fantastyczne nagrody od producenta ekskluzywnej odzieży sportowej Under Armour, a także wiele innych niespodzianek!

Zapraszam do zabawy!

Jacek Bilczyński

Konkursowy mail powinien zawierać formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Powodzenia!

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 13.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jubileuszowy konkurs marki Kinga!
Jubileuszowy konkurs marki Kinga!

Lato to czas, kiedy możemy próbować nowych rzeczy – smaków, miejsc doświadczeń. Ten wakacyjny czas możesz wykorzystać na spróbowanie nurkowania! W tym miesiącu w jubileuszowym konkursie firmy Kinga do wygrania nurkowanie INTRO (zejście ...

KONKURS! Wygraj ekskluzywną bransoletę STORY by Kranz&Ziegler!
KONKURS! Wygraj ekskluzywną bransoletę STORY by ...

Kochasz piękną biżuterię? Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedną z trzech ekskluzywnych bransolet STORY by Kranz&Ziegler. Każda bransoleta jest niepowtarzalna. Jest początkiem zabawy modą, możesz ją ozdabiać dodatkowymi zawieszkami ...