szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! GLAMKI nagradzają aktywnych BLOGERÓW!

Akcja na GLAMKI.PL! Zbieraj punkty za aktywność i zdobywaj nagrody! Co tydzień nagradzamy najbardziej aktywnych! Na koniec lata wyłonimy najlepszego BLOGERA! Działaj i wygrywaj! Sprawdź, jakie są zasady punktacji>>>

Tagi: blogi jakie najlepsze, blogi modowe, glamki.pl konkurs, jakie są zasady punktacji

Zbieraj punkty i wygrywaj nagrody! GLAMKI.PL uruchomiły punktację dla BLOGERÓW!

fot: http://thinkstockphotos.com/

Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu Glamki.pl, staje się z automatu BLOGEREM.  Wtedy może dowieść swojej aktywności w serwisie poprzez zbieranie punktów i tym samym znalezienie się w rankingu Blogerów Glamki.pl!

Masz 30 dni od swojej pierwszej aktywności (dodanie postu, komentarza, zaproszenia itp.) na zdobycie punktów. Po 30 dniach Twoja liczba punktów się zeruje i zbierasz nowe. Dzięki temu Ranking ciągle się zmienia i każdy ma szansę zapracować na nagrodę niespodziankę!

UWAGA! Latem dajemy więcej nagród!

Od 1. sierpnia co tydzień nagrodzimy najlepszego BLOGERA. A w sierpniu podsumujemy punkty i wybierzemy Blogera, który zdobył najwięcej punktów przez całe lato!

Za co zbierasz punkty?


- zaproszenie na BLOGI znajomych  - 25 punktów (za każde skuteczne zaproszenie, czyli skutkujące założeniem konta przez zaproszonego)

- dodanie wpisu na BLOGU (na minimum 100 znaków) - 20 punktów

- dodanie wpisu ze zdjęciem na BLOGU (opis na min. 30 znaków) - 30 punktów

- dodanie wideo na BLOGU  - 40 punktów

- dodanie komentarza na min. 40 znaków (nie licząc długości ewentualnego linka) pod artykułem - 10 punktów

- dodanie oceny w serwisie - 5 punktów (ale tylko raz, nie liczy się podwójnie jeśli użytkownik dwa razy oceni ten sam artykuł lub wpis blogowy , komentarz)

- dodanie avatara w profilu - 10 punktów (ale już za kolejną  zmianę avatara w ciągu 30 dni nie liczymy kolejnych punktów, po 30 dniach już tak)

- dodanie swojego bio w profilu Blogowicza na min. 100 znaków (w ustawieniach użytkownika) http://www.glamki.pl/profil/ustawienia/ - 15 punktów

A teraz najważniejsze, czyli NAGRODY!

O tym jaka nagroda może trafić do Ciebie na koniec tygodnia, decyduje Redakcja GLAMKI. Dlatego co tydzień zwycięzcę czeka niespodzianka, a możliwości jest wiele:))

Obejrzyj poradnik objaśniający zasady punktacji >>> Jak zbierać punkty na GLAMKI.PL?

Zdjęcia: http://thinkstockphotos.com/

Publikacja: 30.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Mroczna blogerka Violet E. szokuje chudością i niedbałym stylem ale fani mody ją uwielbiają!
Mroczna blogerka Violet E. szokuje chudością ...

Violet to blogerka modowa z San Marino, która zyskała popularność dzięki swojemu oryginalnemu wizerunkowi "streetwearowego wampa". Jest blada, wychudzona, nosi czarne ubrania i ciemny makijaż. Jej stylizacje są niedbałe i dość pospolite ...

 TOP 5: Nasze ulubione looki szafiarek czyli co słychać w blogosferze?
TOP 5: Nasze ulubione looki szafiarek ...

Lubicie blogi modowe? Podglądacie życie sławnych szafiarek? Z nabożnością śledzicie trendy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych looków polskich blogerek z ostatnich tygodni. Sprawdź, co nas zachwyciło i zainspirowało!