szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
H&M Home Polska: udekrouj swoje mieszkanie z H&M!

H&M Home już jesienią 2013 w Polsce! Jesienna kolekcja H&M Home!

H&M Home wreszcie pojawi się w Polsce! Już na jesień 2013 będziesz mogła udekorować swoje mieszkanie w modnym i nowoczesnym stylu. Zobacz zdjęcia jesiennej kolekcji H&M Home!

Tagi: h&m, h&m home, h&m home adresy, h&m home kolekcja dla domu, h&m home polska, h&m home polska sklep, h&m home w polsce, h&m jesień 2013, h&m linia home, h&m mieszkanie, hm home, hm linia home, hm mieszkanie, zara home

H&M Home już jesienią 2013 w Polsce! Jesienna kolekcja H&M Home!

Kolekcja H&M Home na jesień 2013

fot: Materiały Prasowe

H&M Home to wyjątkowa linia szwedzkiej marki, która była niecierpliwie oczekiwana w Polsce. Na szczęście już jesienią 2013 trafi do wybranych sklepów w naszym kraju.

Idea H&M Home to moda dla domu – artykuły do aranżacji wnętrz, które łączą najnowsze światowe trendy orazi atrakcyjną cenę. W sezonie jesień 2013 H&M Home zachwycają przede wszystkim produkty dekoracyjne: drewniane tace, designerskie wazony, ceramika, świeczniki, obrazy... Jednak w kolekcji znajdziemy także podstawowe wyposażenie mieszkania: poduszki, narzuty na łóżko, pościel czy ręczniki.

Dokładne adresy sklepów H&M Home nie sa jeszcze znane. Wiadomo, że linia pojawi się w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Nowym Sączu.

Obecnie jesteśmy na etapie podpisywania ostatnich umów z centrami handlowymi, w których planowane jest otwarcie konceptu H&M Home – mówią w jednym z wywiadów przedstawiciele polskiego oddziału H&M – Wszystkie otwarcia zaplanowane są na przełom października i listopada 2013 roku. H&M Home pojawi się jako dodatkowy dział w powiększonych salonach marki H&M. W niektórych centrach handlowych marka będzie zajmować też lokale sąsiadujące z flagową marką brandu. Przy czym będzie posiadać osobne wejście, ale we wszystkich przypadkach lokal zostanie połączony ze sklepem H&M. Tak, aby klienci mogli swobodnie kupić odzież i artykuły wyposażenia wnętrz.

poprzedni
nastepny
H&M Home już jesienią 2013 w Polsce! Jesienna kolekcja H&M Home!

Kolekcja H&M Home na jesień 2013

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 10.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda Słodkich kłamstewek w roli modelki!
H&M
ASHLEY BENSON w kampanii H&M. Gwiazda ...

Ashley Benson, gwiazda serialu Słodkie kłamstewka, pojawiła się w letniej kampanii marki H&M.  Aktorka prezentuje letnią kolekcję, która jest połączeniem dziewczęcego uroku z wakacyjnym luzem. Sprawdźcie i oceńcie najnowsze propozycje H ...