szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy najlepiej jechać na urlop? Kiedy będzie najlepsza pogoda?

JAKA POGODA NA LATO 2013: jakie będą wakacje? Prognozy pogody na wakacje 2013

Chcesz wiedzieć jaka będzie prognoza pogody na wakacje 2013? Sprawdziliśmy zapowiedzi synoptyków. Okazuje się, że z małymi wyjątkami, w tym roku urlop w Polsce - pod względem pogody - może być udany. O to szczegółowa prognoza pogody na lato 2013!

Tagi: jaka pogoda na wakacje, jaka pogoda w wakacje, pogoda, Pogoda na lato 2013, pogoda na wakacje, pogoda na wakacje 2013, pogoda pogody, pogoda www, prognoza pogody, prognoza pogody na wakacje, prognozy na wakacje, wakacje prognoza pogody

JAKA POGODA NA LATO 2013: jakie będą wakacje? Prognozy pogody na wakacje 2013

Kiedy będzie najlepsza pogoda?

fot: sxc.hu

Jaka będzie pogoda w wakacje? Jakie są prognozy na lato 2013? Synoptycy ostrzegają, że mówienie o tym dziś to raczej zgadywanka, ale niektóre serwisy pogodowe już dzielą się prognozami długoterminowymi na całe wakacje. Jakiej zatem pogody możemy się spodziewać?

Pogoda na wakacje - lipiec

Początek lipca to dobry moment na urlop na południu kraju. Nad morzem będzie tylko około 20 stopni, a w górach nawet do 26. Wszystko odwróci się w drugiej połowie lipca - wtedy pogodowy raj czeka fanów plażowania. Nad morzem będzie od 24 do 30 stopni Celsjusza! Na taką pogodę na wakacje czekają wszyscy, dlatego warto już teraz zaklepać w pracy wolne. Zwłaszcza, ze także w górach druga połowa lipca będzie ładna.

Pogoda na wakacje - sierpień

W pierwszej połowie sierpnia nadal będzie gorąco. Także wtedy pogoda zapewni nam udany urlop. Nadal będzie wtedy ze Skandynawii napływać do nas zwrotnikowe powietrze, które będzie utrzymywać przyjemną aurę. Nad Bałtykiem będzie nawet 30 stopni!

Druga połowa sierpnia będzie jednak chłodniejsza, ale że nie każdy jest amatorem upałów, to także taka pogoda może być idealna do odpoczynku. Nad morzem będzie maksymalnie 20 stopni, a w centrum nawet do 26. Jednak noce będą już dużo zimniejsze.

Pamiętaj, że pogoda na wakacje może się jeszcze zmienić. Na razie jednak wszystko wskazuje na to, że w wakacje 2013 aura będzie naprawdę przyjazna i urlop w naszym kraju będzie udany,

Autor: ko

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 01.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jaka pogoda w sierpniu? Czy w sierpniu będzie padać? Wakacyjna prognoza pogody na sierpień
Jaka pogoda w sierpniu? Czy w ...

Prognoza pogody na sierpień. Czy będzie deszcz? Gdzie w Polsce będzie słonecznie? Czy sierpień będzie chłodny, jak zapowiadają synoptycy? Mazury, morze, góry - sprawdź prognozę pogody na drugi miesiąc wakacji!