szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Miłosne wróżby na andrzejki

Wróżby miłosne na ANDRZEJKI! Wyczaruj sobie miłość

Odkryj, co cię czeka w miłości. Mamy dla ciebie 5 wróżb, które pomogą ci poznać swojego przyszłego faceta! To idealna zabawa na andrzejkowy wieczór. Sprawdź nasz poradnik i wyczaruj sobie miłość! ;)

Tagi: andrzejki, andrzejki wróżby, impreza andrzejkowa, jak wróżyć, kiedy andrzejki, miłość wróżba, wróżby andrzejkowe, wróżby miłosne, wróżenie, wróżka, zabawa andrzejkowa

ANDRZEJKI: poznaj najlepsze wróżby miłosne!

Bez wróżenia nie ma imprezy andrzejkowej! Spróbuj, może dowiesz się czegoś o swojej przyszłej miłości. ;)

fot: sxc.hu

Krok 1 – Kiedy go poznasz?

Wieczór andrzejkowy zacznij od sprawdzenia czy w ciągu najbliższego roku poznasz swojego wymarzonego faceta. Potrzebne ci będą zapałki. Weź dwie, po jednej w każdą rękę. Zamknij oczy i zadaj w myślach pytanie: Czy spotkam w ciągu roku prawdziwą miłość?. Skup się na tej myśli, staraj się inne rzeczy wyrzucić z głowy. Następnie otwórz oczy i szybko zapal zapałki. Zbliż je lekko do siebie. Płomyki pochylają się ku sobie? To znaczy, że odpowiedź brzmi tak. Jeśli odchylają się na boki, niestety będziesz musiała jeszcze zaczekać na swoją drugą połówkę.

Krok 2 – Jak będzie miał na imię?

Czeka cię wielka miłość? Świetnie! Odkryj jego imię. Potrzebujesz skorupek po orzechach włoskich i miski z wodą. Przygotuj 7 karteczek. Na 6 napisz imiona chłopaków, na jednej umieść swoje. Wsuń karteczki do skorupek. Puść je na wodę, jakbyś puszczała małe łódeczki. Bądź delikatna, żeby nie poruszyć tafli, bo fala zaburzy efekty wróżby. Zaczekaj, aż jedna ze skorupek podpłynie do tej z twoim imieniem. Odczytaj co jest na papierku w skorupce, która znajdzie się najbliżej twojej. To właśnie z tym facetem los połączy cię w najbliższej przyszłości.

Krok 3 – Jaki on będzie?

Ta wróżba pomoże ci odkryć charakter twojego przyszłego ukochanego.

Jedyne, czego potrzebujesz to trzy kostki do gry. Weź je do ręki, zamieszaj nimi w dłoni i zadaj głośno pytanie: Jaki będzie mój chłopak?. Wyrzuć kości na stół i dodaj do siebie liczbę oczek. Jeśli wynik będzie dwucyfrowy, to dodaje je znów do siebie, tak by finalnie wyszła ci jedna cyfra (przykład: wyrzuciłaś 4, 5 i 6 oczek. Po zsumowaniu wychodzi 4+5+6=15, więc jeszcze dodajesz dalej 1+5=6, cyfra 6 to wynik). Teraz sprawdź, co kryje się pod numerem, który wyrzuciłaś.

1 – Twój chłopak będzie ambitny i pewny siebie. Zawsze będziesz mogła na niego liczyć. Będzie walczyć o ciebie!

2 – Zakochasz się w słodkim i uczuciowym romantyku. To wrażliwy chłopak, który okaże się twoją pokrewną duszą.

3 – Spotkasz energicznego i przebojowego faceta. Będziecie razem robić różne szalone rzeczy. Kumpele będą ci go zazdrościć.

4 – Uwaga, na twojej drodze stanie uparciuch. Ten gość nie odpuści, dopóki nie rozkocha cię w sobie na zabój!

5 – Szalony i nieobliczalny – taki będzie twój ukochany. Z nim nie będziesz się nudzić.

6 – Zdobędzie cię niezły imprezowicz. To dusza towarzystwa. Dzięki niemu poznasz mnóstwo fajnych ludzi i ostro pobalujesz.

7 – O takim chłopaku marzy niejedna dziewczyna. Twoja połówka okaże się dobrym i ciepłym facetem. Otoczy cię troską i sprawi, że poczujesz się wyjątkowa.

8 – Los połączy cię z totalnym nieśmiałkiem. Na szczęście, przy tobie chłopak odżyje i uwierzy w siebie.

9 – Trafi ci się bardzo niezależny typ. Ten chłopak zawsze ma swoje zdanie i nie da się nikomu zdominować.

Krok 4 – Co was czeka w przyszłości?

Przygotuj 8 kartoników w różnych kolorach: zielony, szary, fioletowy, żółty, biały, czerwony, niebieski i czarny. Wrzuć je wszystkie do pudełka. Zamieszaj i bez podglądania wylosuj jeden. Sprawdź, co przydarzy się tobie i twojemu chłopakowi.

Zielony – To, co was połączy będzie dokładnie takie, jak ci się marzyło. Wszystko pięknie będzie się między wami układać.

Szary – Oj, nie będzie łatwo. Żeby w waszym związku się ułożyło, musicie we dwójkę się o to postarać. Staniecie przed kilkoma problemami, ale jeśli uda wam się je rozwiązać, będzie OK.

Żółty – Uczucie między wami cudownie rozkwitnie, ale bądź ostrożna. Po pewnym czasie jedno z was stanie się zazdrośnikiem.

Czarny – Jak na złość ciągle będzie się wam zdarzało coś przykrego. Choć będą to rzeczy niezależne od was, popsuje to relację między wami.

Niebieski – Wszystko będzie szło jak z płatka. Zero nieporozumień i kłótni. Los wam będzie sprzyjać.

Fioletowy – Co za energia! Stworzycie bardzo burzliwy związek. Od emocji będzie aż furczeć między wami. Intensywne kłótnie będą się przeplatać z intensywnymi miłosnymi wyznaniami.

Biały – Wow! Wasza miłość to nie ściema. Jesteście dla siebie stworzeni. To raczej nie będzie przelotna znajomość, tylko raczej wielka miłość.

Czerwony – Będziecie lubiani i popularni. Ludzie będą was zapraszać na imprezy i wyciągać na spotkania. Stworzycie zgrany, przyjazny duet.

Krok 5 – Wyśnij sobie dalszą przyszłość

Po tych wszystkich andrzejkowych wróżbach, gdy będziesz już szła spać, pamiętaj, że to, co ci się tej nocy przyśni spełni się w przyszłym roku. Rano pomyśl, co może oznaczać ta wizja, która objawiła ci się we śnie. Masz spore do pole do popisu w interpretacji. Tylko nie przesadź i traktuj to wszystko z przymrużeniem oka. ;-)

Andrzejki świętujemy w wigilię świętego Andrzeja w nocy z 29 na 30 listopada. Już wkrótce kolejne nasze pomysły na wróżby andrzejkowe!

Zobacz: Najpopularniejsze wróżby andrzejowe

Zobacz: Magiczne filmy na andrzejkowy wieczór


Autor: Magi

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 14.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
ANDRZEJKI: 30 listopada to czas na wróżby andrzejkowe i dobrą zabawę!
ANDRZEJKI: 30 listopada to czas na ...

30 listopada to czas na imprezę andrzejkową, a dzień wcześniej w wigilię świętego Andrzeja należy oddać się wróżbom andrzejkowym! Przygotowaliśmy dla was specjalny zestaw pomysłów na nowe, ciekawe zabawy i wróżby andrzejkowe ...

Nowe wróżby andrzejkowe! Sposób na udane ANDRZEJKI
Nowe wróżby andrzejkowe! Sposób na udane ...

Strój na andrzejki gotowy? Świetnie. Pora na plan wróżenia! Lanie wosku czy rzucanie skórką jabłka znają pewnie wszyscy. Może warto spróbować czegoś nowego w te andrzejki? Poznajcie kilka niecodziennych patentów na poznanie ...