szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj nasze finalistki: najlepsze z najlepszych!

CASTING na modelkę akcji specjalnej GLAMKI.PL! Poznaj finalistki!

Pierwszy etap wyboru laureatki castingu za nami! Wybraliśmy 19 dziewczyn, pośród których znajduje się twarz kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznajcie nasze finalistki. Jedna z nich weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Tagi: anja rubik, casting, casting do, casting modelka, casting reklama, casting warszawa, castingi, castingi 2013, castingi do reklam, jak wygrać casting, jak zostać modelką, modeling, modelka praca, polskie top modelki castingi reklamowe, reklama casting

CASTING na twarz kampanii reklamowej GLAMKI.PL! Poznaj nasze finalistki!

Zajrzyj do galerii i zobacz finalistki konkursu na twarz Glamki.pl! Wybierz swoją faworytkę!

fot: Kalbar

Emocje związane z wyborem laureatki castingu, która będzie twarzą kampanii reklamowej naszego portalu, coraz bardziej dają się we znaki redakcji Glamki.pl! Po wielu godzinach spędzonych nad zdjęciami i nielicznych, ale dość zaciętych dyskusjach wybraliśmy 19 kandydatek, które mają szansę zostać twarzą naszego projektu i wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA FINALISTEK CASTINGU GLAMKI.PL

 

Na castingu pojawiły się dziesiątki zachwycających dziewczyn o czym mogliście przeczytać w naszej relacji. Z pewnością wiele spośród nich zrobi karierę! Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak, Małgorzata Bella, Zuzanna Bijoch, Monika Jac Jagaciak i inne polskie top modelki powinny mieć się na baczności :)

Dziś przedstawiamy wam 19 przepięknych młodych dziewczyn, z których wybierzemy laureatkę castingu. Decyzja była naprawdę trudna, dlatego serdecznie gratulujemy tym dziewczynom, które podjęły wyzwanie, stanęły przed obiektywem i poświęciły dla nas swój cenny czas.

FINALISTKI CASTINGU GLAMKI.PL:

1. Aleksanda Kolińska

2. Sandra Zakrzewska

3. Olga Jakubowska

4. Laura szubińska

5. Anna Boćkowska

6. Agnieszka Adamczyk

7. Martyna Bandura

8. Barbara Marazis

9. Marianna Maziarz

10. Alicja Żarnowiecka

11. Amira Ellili

12. Justyna Błażejczyk

13. Natalia Woźniak

14. Justyna Lubas

15. Kamila Żelazna

16. Paulina Denkiewicz

17. Roksana Skorupko

18. Luiza Sokólska

19. Magdalena Strzelińska

Część finalistek miała już wcześniej do czynienia z modelingiem, jednak większość to debiutantki. Przed jury kolejne, chyba najtrudniejsze zadanie! Wybór zwyciężczyni castingu... już wkrótce poznamy nazwisko laureatki!

Zgodnie z Regulaminem castingu nazwisko laureatki zostanie opublikowane na stronie castingu (www.glamki.pl/casting) do 20 lutego 2013r.

Zobacz relację wideo z castingu:


Autor: Monika P.

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 08.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CASTINGI ELITE MODEL LOOK na modelkę ruszają już w czerwcu!
CASTINGI ELITE MODEL LOOK na modelkę ...

Chciałabyś wziąć udział w profesjonalnych castingach na modelkę? W czerwcu będziesz miała niepowtarzalną okazję. Rusza kolejna edycja prestiżowego konkursu Elite Model Look. Zainteresowana? Zobacz, gdzie i kiedy będą organizowane castingi!

Sesja zdjęciowa kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznaj nasze piękne modelki! [wideo!]
Sesja zdjęciowa kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznaj ...

Wielki casting na modelkę kampanii reklamowej, organizowany przez Glamki.pl, zaowocował niesamowitą sesją zdjęciową! Laureatka naszego konkursu - gimnazjalistka Agnieszka Adamczyk i profesjonalna modelka Kilja Rioja pozowały w supermodnych stylizacjach na... prawdziwym ringu ...