szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz zdjęcia z drugiego dnia sesji zdjęciowej do reklamy Glamki.pl!

Sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej Glamki.pl! Zdjęcia zza kulis!

Za nami sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej Glamki.pl! Nasze modelki, Killa Rioja i zwyciężczyni castingu Agnieszka Adamczyk świetnie współpracowały przed obiektywem i dobrze bawiły się za kulisami sesji. Zobaczcie jak podczas zdjęć radziły sobie dziewczyny!

Tagi: anja rubik, casting, casting do, casting modelka, casting reklama, casting warszawa, castingi, castingi 2013, castingi do reklam, jak wygrać casting, jak zostać modelką, modeling, modelka praca, polskie top modelki castingi reklamowe, reklama casting

Sesja zdjęciowa Glamki.pl

Sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej Glamki.pl

fot: Kalbar

Pierwszy dzień sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej portalu Glamki.pl odbył się w Walentynki. Choć był wyczerpujący nasze modelki nie dały po sobie poznać zmęczenia. Chętnie współpracowały z naszymi specjalistami od wizerunku i uważnie słuchały uwag fotografa.

Następnego dnia od rana dziewczyny przebierały się, malowały i czesały pod okiem profesjonalnej ekipy, żeby wypaść na sesji jak najlepiej. Laureatka castingu na twarz kampanii reklamowej portalu, Agnieszka Adamczyk nie ustępowała na krok profesjonalnej modelce, Killi Rioja. Dziewczyny wspierały się nawzajem i jak widać, doskonale bawiły się przed obiektywem naszego fotografa ;)

Poniżej  kilka zdjęć zza kulis sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Glamki.pl, w której udział wzięły nasze piękne modelki. Odpowiedzi na pytania, po co Killi ta patelnia i do czego na planie zdjęciowym przyda się trzepaczka do jajek - wkrótce! ;)

KONKURS! WOMEN BLOXING CLUB - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

 

Sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej Glamki.pl

Sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej Glamki.pl

Kilja Rioja podczas drugiego dnia zdjęć do kampanii reklamowej Glamki.pl

Agnieszka Adamczyk podczas drugiego dnia sesji zdjęciowej!

Sesja zdjęciowa Glamki.pl

Sesja zdjęciowa Glamki.pl

Zobacz wyjątkowy materiał zza kulis sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Glamki.pl!Autor: Monika P.

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 15.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CASTINGI ELITE MODEL LOOK na modelkę ruszają już w czerwcu!
CASTINGI ELITE MODEL LOOK na modelkę ...

Chciałabyś wziąć udział w profesjonalnych castingach na modelkę? W czerwcu będziesz miała niepowtarzalną okazję. Rusza kolejna edycja prestiżowego konkursu Elite Model Look. Zainteresowana? Zobacz, gdzie i kiedy będą organizowane castingi!

Sesja zdjęciowa kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznaj nasze piękne modelki! [wideo!]
Sesja zdjęciowa kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznaj ...

Wielki casting na modelkę kampanii reklamowej, organizowany przez Glamki.pl, zaowocował niesamowitą sesją zdjęciową! Laureatka naszego konkursu - gimnazjalistka Agnieszka Adamczyk i profesjonalna modelka Kilja Rioja pozowały w supermodnych stylizacjach na... prawdziwym ringu ...