szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najlepsze życzenia na Dzień Matki 26 maja

ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI: SMS, wierszyki, śmieszne. Gotowe życzenia na Dzień Matki

Życzenia na Dzień Matki. Śmieszne wierszyki SMS-owe i gotowe życzenia idealne na 26 maja. Jakie życzenia wysłać mamie w dniu jej święta?

Tagi: 26 maja życzenia dla mamy, Dzień Matki, gotowe wierszyki życzenia, jakie życzenia, na dzień matki, sms dzień matki, śmieszne smsy, śmieszne życzenia dla mamy, wiersze i, wiersze życzenia, wierszyki dzień matki, wierszyki i, życzenia 26 maja

DZIEŃ MATKI: życzenia SMS. Wierszyki, śmieszne czy od serca? Jakie życzenia wysłać na Dzień Matki?

Gotowe życzenia na Dzień Matki znajdziesz na Glamki.pl

fot: sxc.hu

Jakie życzenia wysłać mamie z okazji Dnia Matki? Śmieszne wierszyki, zabawny mail czy MMS? Uważaj! Matki są wyjątkowo wyczulone na punkcie daty 26 maja. Same życzenia wysłane SMS-em mogą nie wystarczyć. Wręcz przeciwnie, mogą zepsuć to wyjątkowe święto.

Kto powiedział, że śmieszne życzenia, zwłaszcza z okazji Dnia Matki to coś złego? Ważne, by pamiętać, że pojedyncza wiadomość z gotowym wierszykiem z internetu nie może być wszystkim, co dasz z siebie w dniu święta matki. Jeśli twoja mama ma poczucie humoru, z pewnością doceni dobry żart. W internecie roi się od zabawnych gotowych wierszyków, które będą idealne na 26 maja. Oto niektóre z przykładów:

  • Posiłki. Setki posiłków. Tysiące. Tyle, że pękłby nawet Smok Wawelski. Everest filiżanek i szklanek. Kosz na brudną bieliznę, który napełniał się natychmiast po opróżnieniu - jak nienasycony potwór z bajki, który pożerał skarpetki i podkoszulki.
    Za to wszystko i jeszcze więcej: dziękuję Ci, Mamo!
  • Kto to jest? Od rana do późnej nocy o nas się kłopocze. Dba o ciepło, w ogień dmucha, czapki szyje nam z kożucha. Ciepły kołnierz, ciepły szalik, byśmy zimna nie zaznali. Z nami troski wszystkie dzieli, pragnie, byśmy byli weseli? Chyba wszyscy się zgadzamy, że to nasze... mamy
  • Choć raz w roku jest Święto Matki - Mamie się, co dzień należą kwiatki!
  • W dniu Twojego święta stoję tutaj uśmiechnięta. Uśmiechnięta i nieśmiała, ze wzruszenia drżąca cała. Chciałabym powiedzieć ładnie, co w serduszku leży na dnie, lecz mi pięknych słów brakuje. Droga Mamo, wiesz co czuje. Przyjmij więc życzenia moje od Twojej córeczki, od pociechy Twojej.
  • Oprócz zabawnych życzeń, 26 maja warto będzie jeszcze zadbać o odpowiedni prezent dla mamy. W tej kwestii, także możesz skorzystać z propozycji przygotowanych przez nas.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 25.05.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Życzenia i wierszyki na Dzień Matki. Śmieszne i z pomysłem dla wesołych mam!
Życzenia i wierszyki na Dzień Matki. ...

Gotowe ale nie sztampowe! Śmieszne życzenia na Dzień Matki i rymowane wierszyki to najlepszy sposób, by zwięźle i niebanalnie przekazać mamie wszystkiego najlepszego. Jak oryginalnie złożyć życzenia z okazji Dnia Matki? Oto ...