szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ECCO Walkathon: blogerki w modowym starciu

ECCO Walkathon: Miss Ferreira na ECCO Walkathon

Miss Ferreira wspiera ECCO Walkathon! Razem z innymi blogerkami rywalizuje o najlepszą stylizację. Zobacz jak możesz jej pomóc. Weź udział w konkursie i zagłosuj na najlepsze pomysły. Oto szczegóły.

Tagi: ECCO WALKATHON, ECCO WALKATHON bilety, ECCO WALKATHON blogerki, ECCO WALKATHON gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON miss ferreira, ECCO WALKATHON program

ECCO Walkathon 2013: Miss Fereira na ECCO Walkathon

ECCO Walkathon 2013: blogerki w modowym starciu

fot: Materiały Prasowe

ECCO Walkathon – to największy charytatywny spacer świata, w Polsce to również największy event familijny organizowany przez firmę ECCO - duńskiego producenta obuwia dla dorosłych i dzieci. Najbliższy ECCO Walkathon odbędzie się 14 września (sobota), na warszawskiej Agrykoli. Mechanizm akcji jest prosty: wspólnie spacerujemy po wytyczonych trasach, a za każdy przebyty przez nas kilometr ECCO przekaże 4 zł na rzecz wybranego przez nas projektu charytatywnego. Akcję wspiera Miss Ferreira: Jeżeli czynności życiowe podzielić na procenty to jakieś 30% mojego to spacer. Pomyślałam więc, dlaczego mojego życiowego spaceru nie przedłużyć o ECCO Walkathon? Jeśli dorzucić do tego doborowe towarzystwo i to że mimochodem wydeptujemy coś dobrego dla innych to podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami - przyznała Miss Fereira.

Miss Ferreira wspiera akcję razem z Venilą Kostis. Co prawda obie toczą modową bitwę na najlepszą stylizację podczas ECCO Walkathonu, ale co do jednego są zgodne – najważniejszy jest cel charytatywny i pomoc potrzebującym.

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 02.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również