szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ECCO Walkathon: blogerki w modowym starciu

ECCO Walkathon: Ryfka na ECCO Walkathon

Ryfka wspiera ECCO Walkathon 2013! Autorka Szafy Sztywniary weźmie udział w imprezie razem z innymi polskimi blogerkami. Oto nietypowy projekt z okazji ECCO Walkathon!

Tagi: ECCO WALKATHON, ECCO WALKATHON bilety, ECCO WALKATHON blogerki, ECCO WALKATHON gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON program, ECCO WALKATHON ryfka

ECCO Walkathon 2013: Ryfka na ECCO Walkathon

ECCO Walkathon 2013: blogerki w modowym starciu

fot: Materiały Prasowe

Ecco Walkathon 2013 już 14 września. Imprezę na warszawskiej Agrygoli wspierają znani i lubiani. Wśród nich Ryfka: Fajna zabawa, trochę ruchu, a do tego szczytny cel? Jakby to powiedział Joey z mojego ulubionego serialu „Przyjaciele": „Czego tu nie lubić?". W tym roku po raz pierwszy wezmę udział w ECCO Walkathonie i już nie mogę się doczekać! Chodźcie ze mną! - tak do udziału w spacerze zachęca Ryfka autorka bloga Szafa Sztywniary.

Przesłanie ECCO Walkathonu jest proste: spacerując pomagamy! Idziemy po wytyczonych trasach, a za każdy przebyty przez nas kilometr, organizator przedsięwzięcia - firma ECCO, przekazuje 4 złote na konto wybranej przez uczestnika organizacji charytatywnej. Do wyboru mamy dwie trasy - sześcio- i dziesięciokilometrową, w tym roku specjalnie z myślą o aktywnych kobietach przygotowano również Trasę na Obcasach, w której oprócz blogerek modowych wezmą udział aktorki m.in. Karolina Gorczyca i Julia Kamińska.

vfsdf

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 02.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również