szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ECCO Walkathon: blogerki w modowym starciu

ECCO Walkathon: Venila Kostis na ECCO Walkathon

ECCO Walkathon – najwiekszy lifestylowy spacer stolicy – odbędzie się już po raz dziewiąty. W 2013 roku spacerujemy
14 września na warszawskiej Agrykoli. Do akcji przyłączyła się też Venila Kostis!

Tagi: ECCO WALKATHON, ECCO WALKATHON bilety, ECCO WALKATHON blogerki, ECCO WALKATHON gdzie i kiedy, ECCO WALKATHON program, ECCO WALKATHON venila kostis

ECCO Walkathon 2013: Venila Kostis na ECCO Walkathon

ECCO Walkathon 2013: blogerki w modowym starciu

fot: Materiały Prasowe

Venila Kostis wspiera ECCO Walkathon 2013! Razem z innymi popularnymi blogerkami rywalizuje w nietypowej konkurencji. Miss Fereira i Venila Kostis toczą modową bitwę na najlepszą stylizację podczas ECCO Walkathonu: Wierzę, że dobro, które dajemy innym, prędzej czy później do nas wraca. Trzymam się kurczowo tej myśli i kiedy tylko mogę dzielę się z innymi swoją pozytywną energią. Spacer w ECCO Walkathonie to doskonała okazja na kreatywne spędzenie czasu ze swoimi bliskimi, szansa na wyrzeźbienie łydek i przede wszystkim możliwość pomocy potrzebującym. Ty uroczo sobie drepczesz, a ktoś inny dzięki Tobie właśnie się uśmiecha, czyż to nie brzmi wspaniale? Mówią, że życie jest drogą - dla niektórych, ta droga zacznie się właśnie po tych 6 czy 10 kilometrach, które wspólnie pokonamy - ocenia Venila Kostis.

Oprócz modowej bitwy na stylizacje Venili Kostis i Miss Fereiry, Ryfka, autorka bloga Szafa Sztywniary, poradzi jak stylowo i modnie wyglądać podczas ECCO Walkathonu 2013, który oprócz szczytnej idee pomocy innym, jest także doskonałą okazją do spotkania w gronie rodziny i przyjaciół, i spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny i pożyteczny w atmosferze przyjaźni i dobrej zabawy.

Autor: ko

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 02.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również