szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Internautki oszalały na punkcie przystojnego przestępcy - Jeremy'ego Meeksa

Jeremy Meeks - 30-letni drobny przestępca z Kalifornii - wywołał prawdziwe poruszenie wśród internautek, które oszalały na punkcie jego niebieskich oczu i pełnych ust. Poznaj historię przystojnego przestępcy!

Tagi: hity internetu, internet, przystojni mężczyźni, przystojny przestępca, trendy w internecie

Jeremy Meeks

fot: Facebook

Internautki oszalały na punkcie przystojnego przestępcy! 30-letni Jeremy Meeks, aresztowany za napad z bronią, został przez użytkowniczki internetu okrzyknięty prawdziwym ciachem.

Policja z miasta Stockton w Kalifornii postanowiła wymierzyć aresztowanemu mężczyźnie niespotykaną karę - jego zdjęcie zostało opublikowane na Facebooku, by mieszkańcy poznali twarz przestępcy. Okazało się jednak, że efekt publikacji był inny niż oczekiwania władz. Zdjęcie przystojnego aresztowanego polubiło w ciągu doby ponad 40 tys. osób, a internautki oszalały na jego punkcie.

Komentarze zamieszczane przez panie pełne są ciepłych słów w stosunku do Jeremy'ego. Szczególnie oczy aresztowanego i jego pełne usta zahipnotyzowały internautki, które zaczęły sugerować, że przystojniakiem powinny zainteresować się agencja modeli. Niegrzeczny chłopiec z Kalifornii tak bardzo spodobał się użytkowniczkom internetu, że niejedna żałowała, że to nie do jej domu włamał się Meeks.

Cóż, jednak urok bad boysów jest niezaprzeczalny! ;)

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 20.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Przystojni faceci z okładek GQ. Ryan Gosling, Johnny Depp, Robert Pattinson i wielu innych
Przystojni faceci z okładek GQ. Ryan ...

Przystojni faceci z okładek GQ! Najprzystojniejsi aktorzy, sportowcy i piosenkarze na okładkach jednego z najseksowniejszych magazynów, GQ. Zobacz przystojnych mężczyzn i dowiedz się trochę o ich przeszłości ;) Ryan Gosling w Klubie Myszki ...