szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jaki prezent kupić na Dzień Ojca?

JAKI PREZENT DLA TATY? Co kupić na Dzień Ojca 23.06.2013?

Dzień Ojca już 23 czerwca 2013, stąd wiele córek i synów zastanawia się jak sprawić przyjemność w tym szczególnym dni. Podpowiadamy jaki prezent wybrać dla taty. Nowość książkowa zawsze jest dobrym pomysłem. Jaki bestseller wybrać?

Tagi: co kupić na dzień ojca, co kupić tacie, co na dzień ojca, co wybrać na dzień ojca, dzień ojca, dzień ojca życzenia, dzień taty, jaka książka dla taty, jaki prezent dla taty, jaki prezent na dzień ojca, książka na dzień ojca, prezent na dzień ojca jaki

Jaki prezent dla taty? Co kupić na Dzień Ojca 23.06.2013

Nowa powieść Stephena Kinga może być świetnym prezentem na Dzień Ojca

fot: Materiały prasowe Wydawnictwa Prószyński i S-ka

Jaki prezent wybrać dla taty? Kilka razy w roku, jako dzieci mamy ten właśnie dylemat. Między innymi na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca 2013 roku. To my najlepiej znamy gusta i preferencje swoich ojców, toteż sprawienie niespodzianki tacie, nie powinno stanowić problemu. tym bardziej, jeśli lubi książki, bo tuż przed wakacjami oferta jest dość bogata.

Wartościowa literatura jest dość bezpiecznym prezentem. nawet jeśli słabo znamy preferencje gatunkowe, miłośnicy książek docenią, że znamy ich zamiłowanie do czytania i na pewno ucieszą się z kolejnej pozycji na półce. Proponujemy kilka zupełnie równych stylistycznie książek, które sprawią radość naszemu tacie na Dzień Ojca.

Groza

Dla taty - miłośnika mocnych wrażeń, thrillerów i kryminałów, niebagatelną wartość będzie miała nowa powieść mistrza literatury grozy - Stephena Kina. Nowa powieść Joyland, to niejako powrót do lat dziecięcych, do roku 1973, kiedy wraz z młodym bohaterem zwiedzamy, wydawałoby się zwykłe wesołe miasteczko. ale jak to zwykle u Kinga, zastana rzeczywistość przerasta naszą wyobraźnię i oczekiwania bohatera. Po kilku latach, kiedy Stepehen King nieco obniżył formę, krytyka ocenia jego nowe dzieło bardzo pozytywnie. Czy wystraszy również tatę?

Piłka w grze

Czy istnieje na świecie tata, który nie ogląda transmisji sportowych i nie pasjonuje się piłką nożną? Pewnie tak, ale tacy tatusiowie są w ogromnej mniejszości i ich na pewno nie zainteresuje biografia jednego z najlepszych, a na pewno najdroższych polskich piłkarzy, Roberta Lewandowskiego. Robert Lewandowski. Pogromca Realu. Moja prawdziwa historia to autoryzowana biografia piłkarza Borussi. Wydaje się, że zwłaszcza w ostatnich tygodniach, o Lewandowski media powiedziały już wszystko. Jak obiecuje wydawca nic bardziej mylnego. Zaczyna się od czterech goli strzelonych w LM Realowi Madryt, a potem... dowiadujemy się jeszcze wielu ciekawostek związanych z zawodowym futbolem. Co ciekawe, sam piłkarz biografię autoryzował i była pisana przy jego udziale.

Dla niecierpliwych

Jeżeli tata porusza się biegle w języku angielskim i pasjonuje go powieść sensacyjna, możemy zaryzykować sprowadzenie nowej książki Dana Browna Inferno. Twórca Aniołów i Demonów, po raz kolejny kreśli przygody brytyjskiego badacza z Cambridge Roberta Langdona. Tym razem bezpośrednią inspiracją dla autora, stało się dzieło Dantego Boska Komedia, a zwłaszcza jej część Piekło. Nowa pozycja Browna, nie została jeszcze wydana w Polsce, toteż musimy liczyć się z nieco większym wydatkiem, ale mina taty z pewnością będzie bezcenna!

Nauka to potęgi klucz!

Dla taty, który lubi zgłębić teorie naukowe, również mamy odpowiednią pozycję książkową i jednocześnie kolejny bestseller: Bóg i Nauka. Moje dwie drogi do jednego celu, Michała Hellera. Autor stara się nakreślić i rozwiązać odwieczny problem ducha i empirii. Co nauka może dać teologii? Co wspólnego mają religia i nauka? Czy są to byty zbieżne czy raczej wykluczające się i co wspólnego z modlitwą może mieć rozwiązywanie równań. Dla ciekawych świata pasjonująca rozmowa Michała Hellera z włoskim dziennikarzem Giulio Brottim. Przystępnie, o rzeczach czasem niedostępnych.

Pamiętajmy, że prezent to w pewien sposób wyrażanie szacunku do drugiej osoby. Warto zatem postarać się, by prezent dla taty był równie wyjątkowy jak on sam.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały prasowe Wydawnictwa Prószyński i S-ka

Publikacja: 10.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również