szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jakub Gierszał, Magdalena Cielecka i Robert Więckiewicz w spektaklu teatralnym Moralność Pani Dulskiej

Jakub Gierszał w Teatrze Telewizji. Oglądaj koniecznie!

Jakub Gierszał wystąpi w spektaklu Moralność Pani Dulskiej Teatru Telewizji w poniedziałek 25 marca 2012 w stacji TVP1. Aktorowi znanemu ze świetnych ról w filmach Sala samobójców czy Nieulotne, towarzyszyć na scenie będą Magdalena Cielecka, Robert Więckiewicz, Agata Buzek.

Tagi: jakub gierszał, jakub gierszał moralność pani dulskiej, jakub gierszał teatr, jakub gierszał teatr telewizji, moralność pani dulskiej teatr kiedy, moralność pani dulskiej teatr telewizji, program telewizyjny moralność pani dulskiej, teatr telewizji

Jakub Gierszał w Teatrze Telewizji. Oglądaj koniecznie!

Jakub Gierszał w spektaklu Teatru Telewizji Moralność Pani Dulskiej

fot: Tofifest (oficjalny fanpage)

Jakub Gierszał wystąpi w Teatrze Telewizji w spektaklu Moralność Pani Dulskiej. Najpopularniejszy aktor młodego pokolenia wcieli się w rolę Zbyszka Dulskiego, który uwodzi służącą rodziny Hankę przy milczącej aprobacie matki. Gdy dziewczyna zachodzi w ciążę, zleca matce "załatwienie sprawy".

Wydaje mi się, że to nie jest tak, że Zbyszko jest chłopakiem niezbyt mądrym. Myślę raczej, że jest to chłopak inteligentny, który jest świadomy tego, co się dzieje. I w tym, że jest wszystkiego świadomy jest dramat – mówi o swojej postaci Jakub Gierszał.

Jakub Gierszał zadebiutował na deskach teatru u mistrza Krystiana Lupy w sztuce Miasto Snu w listopadzie 2012 roku. Moralność Pani Dulskiej jest jednak jego pierwszą przygodą z Teatrem Telewizji. Spektakl wyreżyserował Marcin Wrona, scenografię przygotowała Anna Wunderlich, a kostiumy zaprojektowały Aleksandra Staszko i Małgorzata Karpiuk.

Obok Jakuba Gierszała, w sztuce Moralność Pani Dulskiej pojawia się sama śmietanka polskiego aktorstwa: Magdalena Cielecka w roli Pani Dulskiej, Robert Więckiewicz jako Pan Dulski, Agata Buzek jako Lokatorka. Premierę spektaklu Teatru Telewizji TVP1 pokaże 25 marca o godz. 20.20.

Przeczytaj więcej o Jakubie Gierszale >>

Co sądzi o Jakubie Gierszale Karolina Korwin Piotrowska? >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Tofifest (oficjalny fanpage)

Publikacja: 22.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JAKUB GIERSZAŁ: do kogo podobny jest młody aktor?
JAKUB GIERSZAŁ: do kogo podobny jest ...

Jakub Gierszał to jeden z najpopularniejszych polskich artystów. Młody aktor po roli w Nieulotne stał się absolutnym numerem jeden! Swoim zalotnym uśmiechem i przeciągłym spojrzeniem łamie serca wielu polek. My uwielbiamy go ...