szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maff w kampanii The Ultimate Guide to Fashion Blogging

Julia Maff Kuczyńska o swojej marce odzieżowej Staff By Maff. Zobacz wideo!

Julia Kuczyńska. To nazwisko staje się w Polsce nie tylko coraz popularniejsze, ale także coraz bardziej ważne. Z pewnością choć raz odwiedziłaś bloga Maffashion, na którym można podziwiać niebanalne stylizacje Maff oraz jej wyróżniającą się urodę. Czy jednak wiesz cokolwiek o jej marce odzieżowej? Posłuchaj co mówi Julka o Staff By Maff!

Tagi: Bershka, julia kuczyńska, julia kuczyńska kuba wojewódzki, maff, maff bershka, maff wojewódzki, maff wywiad, maffashion, maffashion shop, maffashion sklep, sklep maff, staff by maff, ubrania maff

Julka Kuczyńska o sw3ojej marce odzieżowej Staff By Maff. Zobacz wideo!

Julia Kuczyńska w kampanii marki Bersha

fot: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Julia Kuczyńska, znana jako Maff, jako jedyna polska blogerka modowa wystąpiła w kampanii marki Bershka zatytułowanej The Ultimate Guide to Fashion Blogging. Co więcej, znalazła się w gronie zaledwie czterech osób wybranych z całego świata. Kampania polega na przedstawieniu sylwetek niezwykle popularnych blogerów, którzy w cyklu krótkich filmów opowiedzą swoją historię i doradzą jak można osiągnąć podobny sukces. Przed Maff mogliśmy poznać Francuzkę Lisę, prowadzącą bloga Make My Lemonade.

Zgrabnie nakręcone, interesujące filmy z Maff w roli głównej można oglądać na facebookowym fanpage'u marki Bershka. W jednym z nich Julia opowiada o swoim nowym projekcie - marce odzieżowej Staff By Maff, którą tworzy wspólnie z przyjaciółką Martą: Marka Staff By Maff skierowana jest do dziewczyn pewnych siebie, lubiących zabawę modą i niebojących wyróżniać się na ulicy. Ponieważ kolekcje mamy krótkie, rzeczy te stają się bardziej unikalne.

W klipie blogerka wyjaśnia także nazwę marki, zdradza gdzie znajduje się siedziba firmy oraz zapewnia o świetnej jakości projektowanych przez nią ubrań.

Dowiedz się więcej o Staff By Maff - marce odzieżowej Julii Kuczyńskiej!
Autor: monroe

Zdjęcia: MAFFASHION (oficjalny fanpage)

Publikacja: 07.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?