szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Justyna radzi: Dlaczego warto oglądać Mundial?

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014 to temat trudny dla większości dziewczyn. Nasi faceci znikają na całe wieczory, chodzą dziwnie podnieceni, a z ich ust wydobywają się jedynie nazwiska zagranicznych (bo przecież nie polskich) piłkarzy, na zmianę z przekleństwami i okrzykami ekstazy. No tak, Mundial. Pamiętasz, że przyjaciół trzeba mieć blisko, a wrogów jeszcze bliżej? To do dzieła!

Tagi: mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, mistrzostwa świata w piłce nożnej w brazylii, Mundial 2014

Justyna radzi: Dlaczego warto oglądać Mundial

Powodów, dla których warto poświęcić swój cenny czas na oglądanie biegających po boisku facetów, jest sporo. Nie chodzi tylko o to, że żyje tym połowa populacji, piłkarze są przystojni, a Ty i tak nie masz nic lepszego do roboty. Mistrzostwa świata w piłce nożnej to dla Ciebie prawdziwe błogosławieństwo, musisz tylko pozbyć się uprzedzeń. Gotowa?

8 powodów, dla których warto oglądać Mundial

1. Twój chłopak i tak go ogląda, możesz więc zaproponować mu wspólny wieczór. Nie przy świecach i winie, ale piwie i czipsach. Jeśli jednak wybierze towarzystwo kumpli, nie miej do niego żalu, na jego miejscu postąpiłabyś tak samo. Wykorzystaj ten czas OGLĄDAJĄC MUNDIAL sama, w całkowitym skupieniu. Rób notatki i naucz się czym jest spalony oraz kiedy sędzia dyktuje rzut karny. To tajemna wiedza, a jeśli jest tajemna, trzeba ją znać.

2. Piłkarze to niezłe ciacha. Tak, ale nie przyznawaj się, że tylko dlatego kibicujesz drużynie Portugalii czy Hiszpanii. Faceci uważają ten komentarz za żenujący. Zamiast mówić oooo, jaki on słodki!, za każdym razem, kiedy tak pomyślisz, powiedz ale akcja/ o kurcze. To neutralny komentarz, który nie udowodni, że nie wiesz co jest grane. Niemniej, ZAPUNKTUJESZ.

3. Manipulowanie mężczyznami. Faceci uwielbiają dziewczyny, które znają się na futbolu (ale nie lepiej niż oni!). Jeśli On zauważy, że zaczynasz sensownie komentować przebieg meczu i że wykazujesz nim zainteresowanie, natychmiast pochwali się kumplom. Możliwe nawet, że zabierze Cię ze sobą na męski wieczór. Pewnie się wynudzisz, ale przynajmniej zobaczysz, jak wyglądają ich tajemnicze spotkania. Moja rada: zabierz ze sobą MP3 i gazetę, używaj dyskretnie (wróg jest czujny).

4. Zyskasz wspaniały argument. Kochanie, obejrzyj ze mną Na wspólnej! Przecież obejrzałam z Tobą mecz!. Jeśli On znajdzie kontrargument, nie zrażaj się, nadal warto oglądać Mundial.

5. Udawanie, że znasz się na sporcie przydaje się w wielu okolicznościach (rozmowa z wujkiem, kolegami, profesorem na uczelni). To jak polityka i globalne ocieplenie - trzeba wiedzieć, co jest aktualnie na czasie, by nie wyjść na całkowitą ignorantkę. Kobiety, które znają się/dobrze udają, że znają się na sporcie są postrzegane jako bardziej światłe i obyte. Tak udowodnili amerykańscy naukowcy.

6. Zyskasz na pewności siebie. Nie daj się onieśmielić podśmiechujkami i komentarzami typu od kiedy Ty się interesujesz piłką?!. Zrób dumną minę i dalej śledź przebieg meczu. Po kilku takich uwagach wszelkim niedowiarkom znudzą się kpiny, a Ty dalej będziesz mogła spokojnie uczyć się o co w tym wszystkim chodzi.

7. To dobra okazja, by kupić więcej nowych ubrań! Brazylijska zieleń, lazur jak na koszulkach włoskiej reprezentacji, a może czerwień rodem z Portugalii? Na mecz chodź ubrana odpowiednio, czyli seksownie i adekwatnie. Pamiętasz, gdzie została odkryta Natalia Siwiec? No właśnie.

8. Mundial jest fajny! Nie wierzysz? Naprawdę! Jeśli zrozumiesz reguły gry, przyzwyczaisz się do piwa i kanapek z dużą ilością keczupu, a do tego zaczniesz odliczać godziny do kolejnego meczu, to wiedz, że wpadłaś. Po Mundialu pewnie Ci przejdzie, a jeśli nie, pociesz się, że na niektóre stadiony panie mają wstęp za darmo (+ pkt. 7., miejsce odkrycia Natalii Siwiec).

Jeśli te genialne argumenty nie przekonały Cię do śledzenia mistrzostw świata w piłce nożnej, nie przekona Cię już chyba nic. Ale uwierz mi, zanim zaczniesz kręcić nosem i powtarzać znowu ta piłka, spróbuj. Za miesiąc powiesz, że Mundial jest ekstra!

Autor: J.M.

Publikacja: 12.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...