szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Kalendarz Pirelli 2015! Pierwsze zdjęcia zza kulis sesji do kalendarza Pirelli 2015! [GALERIA]

Kalendarz Pirelli – pierwsze zdjęcia! W sesji po raz pierwszy w historii modelka plus-size. Tematem przewodnim kalendarza będzie fetysz. Zobacz zdjęcia zza kulis sesji do kalendarza Pirelli 2015!

Tagi: kalendarz Pirelli, kalendarz Pirelli 2015

Kalendarz Pirelli 2015! Pierwsze zdjęcia zza kulis sesji do kalendarza Pirelli 2015! [GALERIA]

Kalendarz Pirelli 2015! Pierwsze zdjęcia zza kulis sesji do kalendarza Pirelli 2015!

Candice Huffine została pierwszą modelką plus-size sfotografowaną w „The Cal” w czasie 50 lat jego istnienia. Modelka jest dumna z wyróżnienia i ma świadomość, że jej obecność na łamach kalendarza jest wydarzeniem niezwykłym.

Osławiony kalendarz Pirelli będzie zawierał zdjęcia wykonane przez Stevena Meisela,  przedstawiające 12 topowych modelek. Wśród nich oprócz Candice Huffine także: Adriana Lima, Natalia Vodianova (kilka dni po porodzie), Raquel Zimmermann, Isabeli Fontana, Sasha Luss, Anna Ewers, Carolyn Murphy, Cameron Russell, Gigi Hadid, Karen Elson oraz Joan Smalls.

Tematem przewodnim kalendarza został fetysz. Inspiracją dla Carine Roitfeld, która zajęła się stylizacją, były ikony takie jak Brigitte Bardot i Jerry Hall, a także styl pin-up.

Kalendarz wydrukowano w limitowanej liczbie 17 tysięcy egzemplarzy. Zdjęcia do całego kalendarza Pirelli 2015, który ukaże się w listopadzie, zostały wykonane w Nowym Jorku.

Zobacz zdjęcia zza kulis sesji do kalendarza Pirelli 2015!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
Kalendarz Pirelli 2015! Pierwsze zdjęcia zza kulis sesji do kalendarza Pirelli 2015! [GALERIA]

Adriana Lima - Zdjęcie Marca Regasa zza kulis Kalendarza Pirelli 2015 autorstwa Stevena Meisela

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Materiały Prasowe

Publikacja: 29.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...