szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wróżby andrzejkowe 2013. Znajdź miłość za pomocą wróżb

MIŁOSNE WRÓŻBY na ANDRZEJKI. Poznaj najciekawsze wróżby andrzejkowe!

Szukasz miłosnych wróżb na Andrzejki 2013? Chcesz się dowiedzieć kiedy poznasz wybranka swojego serca? Miłosne wróżby andrzejkowe specjalnie dla Ciebie! Sprawdź wróżby na wigilię świętego Andrzeja!

Tagi: andrzejki, andrzejki 2013, miłosne wróżby, miłosne wróżby na andrzejki, wróżby, wróżby andrzejkowe, wróżby na andrzejki

MIŁOSNE WRÓŻBY na ANDRZEJKI. Poznaj najciekawsze wróżby andrzejkowe!

fot: Materiały Prasowe

Andrzejki 2013 to idealny moment na wróżenie. Miłosne wróżby andrzejkowe pozwolą Ci sprawdzić, kiedy poznasz wymarzonego partnera oraz jakie będzie jego imię. Dzięki wróżbom dowiesz się również, które z twoich marzeń spełni się w najbliższej przyszłości.

Wodna kula

Czystą kartkę potnij na trzynaście równych części. Na sześciu kawałkach wypisz swoje najskrytsze marzenia - najlepiej mazakiem. Wszystkie karteczki włóż do szklanego naczynia i dokładnie wymieszaj. Następie powoli, wąskim strumieniem wlewaj do naczynia wodę i obserwuj zapisane kawałki papieru. Ten które wypłyną pierwsze na powierzchnię wody spełnią się jako pierwsze. Jeśli wypłyną czyste kartki - należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ trzeba będzie poczekać na spełnienie swojego marzenia.

Stolik z imionami

Na stoliku leżą odwrócone karteczki z zapisanymi imionami chłopców i dziewczyn. Uczestnicy zabawy losują karteczki, aby dowiedzieć się jakie imię w przyszłości będzie nosił ich wybranek.

Skórka od jabłka

Do wykonania tego zadania potrzeba ostrego noża oraz jabłka. Każdy z uczestników obiera jabłko tak, aby powstała z niego jak najdłuższa obierka. Następnie, bierzemy obierkę w prawą rękę i przerzucam ją za siebie. Z kształtu obierki będzie można odczytać pierwszą literę imienia swojego przyszłego wybranka bądź wybranki.

Buty przez próg

Obok lania wosku, jedna z najstarszych wróżb andrzejkowych. Osoby zgromadzone w pokoju, układają swoje buty gęsiego jeden za drugim zaczynając od ściany. Gdy nie będzie więcej butów, ten który był na końcu przenosimy na początek itd. Właściciel buta, który pierwszy przekroczy próg pokoju, pierwszy zmieni stan cywilny. Kiedyś wróżba przeznaczona tylko dla kobiet - dzisiaj, może bawić się w nią każdy.

Karta prawdę powie

Z talii wybieramy sześć kart: asa, króla, damę, waleta, 10 oraz 9. Następnie tasujemy wybrane przez nas karty i układamy w rzędzie, tak aby nie widzieć symbolu karty. Skupiamy się na interesującej nas osobie i wybieramy jedną kartę. Odpowiedzią na twoje pytanie będzie wylosowana karta:

as - myśli o Tobie często wpadłaś mu w oko. Myśli o tobie coraz częściej,

król - kocha Cię, ale nie zdaje sobie z tego sprawy,

dama - na razie Cię nie kocha, ale nigdy nic nie wiadomo

walet - daj mu szansę!

10 - hedonista, myśli tylko o sobie,

9 - kocha Cię i jest warty twojego uczucia.

Autor: kobi

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 25.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ANDRZEJKI: 30 listopada to czas na wróżby andrzejkowe i dobrą zabawę!
ANDRZEJKI: 30 listopada to czas na ...

30 listopada to czas na imprezę andrzejkową, a dzień wcześniej w wigilię świętego Andrzeja należy oddać się wróżbom andrzejkowym! Przygotowaliśmy dla was specjalny zestaw pomysłów na nowe, ciekawe zabawy i wróżby andrzejkowe ...

Nowe wróżby andrzejkowe! Sposób na udane ANDRZEJKI
Nowe wróżby andrzejkowe! Sposób na udane ...

Strój na andrzejki gotowy? Świetnie. Pora na plan wróżenia! Lanie wosku czy rzucanie skórką jabłka znają pewnie wszyscy. Może warto spróbować czegoś nowego w te andrzejki? Poznajcie kilka niecodziennych patentów na poznanie ...

ANDRZEJKI 2012 Magiczne filmy na andrzejkowy babski wieczór filmowy
ANDRZEJKI 2012 Magiczne filmy na andrzejkowy ...

Andrzejki to wieczór wróżb, magii i czarów, ale też świetna okazja, by urządzić babski wieczór filmowy. Gdy ty i twoje przyjaciółki skończycie już zabawę z laniem wosku, gdy schowacie pod poduszki karteczki ...