szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Musical o zabójstwie Maurizia Gucci

MRS GUCCI. Musical o zabójstwie Maurizia Gucci

Historia słynnej Czarnej Wdowy Mediolanu. Mrs Gucci to musical o tragicznym związku Patricii Martinelli z Maurizio Gucci. Historia morderstwa opowiedziana oczami odrzuconej kobiety.

Tagi: gucci, maurizio gucci, mrs gucci, mrs gucci musical

MRS GUCCI. Musical o zabójstwie Maurizia Gucci

fot: http://mrsgucci.wordpress.com/

Przedstawienie oparte na prawdziwych zdarzeniach. Niesamowita historia Patrizii Martinelli, która poślubiła Maurizio Gucci, członka jednego z największych klanów modowych w Mediolanie. To właśnie przez nią Maurizio został wykluczony z firmy. Po dziesięciu latach szczęśliwego małżeństwa, stali się najsłynniejszą parą we Włoszech.

Mrs Gucci opowiada historię toksycznego małżeństwa Państwa Gucci. Przedstawienie pokazuje wielką miłość a później walkę Martinelli ze swoim mężem. Jest to legenda o kobiecie, która została nazwana Czarną Wdową Mediolanu. W musicalu ukazana jako współczesna, kobieca wersja Otella. Kobieta, która z pasji do szaleństwa, zleciła zabicie swojego męża. Jak sama przyznała: - To było warte każdego lira, aby zobaczyć go martwym. Ale on nie był wart ani jednego lira więcej. Nigdy nie żałowała swojego czynu, ani nie wstydziła się tego, że zleciła zamordowanie swojego męża.

Światowa premiera spektaklu miała miejsce 13 października 2013 w Arts Theatre London. W roli Martinelli Julie Atherton, natomiast jako Maurizio Gucci gra Bart Edwards.

Zobacz: Piosenka z muscialu Mrs Gucci
Autor: kobi

Zdjęcia: http://mrsgucci.wordpress.com/

Publikacja: 15.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Anja Rubik i Karmen Pedaru w nowym magazynie Gucci Style wiosna lato 2013
Anja Rubik i Karmen Pedaru w ...

Anja Rubik i Karmen Pedaru pojawiły się w nowym lookbooku na sezon wiosna-lato 2013, który ukazał się w magazynie internetowym Gucci Style. Powrót do sezonu letniego pośród jesiennych nowości? Czemu nie!  

MODA JESIEŃ 2013: Kampania Gucci jesień-zima 2013/14
MODA JESIEŃ 2013: Kampania Gucci jesień-zima ...

Już jest najnowsza kampania Gucci na sezon jesień-zima 2013/2014. Dom mody dołączył do grona marek, które opublikowały swoje projekty na nadchodzący sezon. Tym razem gwiazdą została Abbey Lee Kershaw, pozując w ...