szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Najgrubsza tancerka na rurze podbija internet. Lulu Brown waży 114 kg!

Lulu Brown podbiła internet jako najgrubsza tancerka na rurze. 29-latka waży 114 kilogramów, jednak nie przeszkadza jej to w realizowaniu pasji, którą jest taniec. Zobaczcie Lulu Brown w akcji!

Tagi: Lulu Brown, Najgrubsza tancerka, pole dance, taniec na rurze

Najgrubsza tancerka na rurze podbija internet. Lulu Brown waży 114 kg!

fot: Facebook

Lulu Brown, naprawdę nazywa się LuAyne Barber i mieszka w Maryland.  29-latka nie jest jednak zwykłą matką i żoną. Lulu zasłynęła w sieci jako najgrubsza tancerka na rurze.

Kobieta nie przejmuje się swoimi krągłościami i udowadnia, że ważąc 114 kilogramów też można czuć się sexy. Na lekcje pole dance zdecydowała się po urodzeniu pierwszego dziecka. Początkowo wstydziła się swojego ciała, ale już po pierwszej lekcji nabrała pewności siebie i wiedziała, że taniec to pasja, którą ma zamiar rozwijać.

Zobacz też Odkryj pole dance, zacznij tańczyć na rurze i wymodeluj swoją sylwetkę! >>>>>

Lulu pragnie uświadamiać ludzi i szerzyć akceptację dla ciała. Pole dancing jest niezwykle trudną i wymagającą dyscypliną sportową. Historia Lulu Brown pokazuje jednak, że w tej dziedzinie, to nie rozmiar, a umiejętności mają znaczenie. Jak mówi sama celebrytka:  Nie pozwól, by rozmiar na metce jeansów decydował o tym, jakie wiedziesz życie.

Widzieliście już Lulu Brown w akcji? Tego nie możecie przegapić!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Agencja TVN/x-news

Autor: MT

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 18.11.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury na lato: Inspiracje z wybiegów
Modne fryzury na lato: Inspiracje z ...

Fryzury, które pojawiły się na pokazach mody są tak różnorodne, że bez problemu znajdziesz wśród nich modną fryzurę idealną dla ciebie. Krótkie boby, pofalowane włosy za uszy, a może cięcie na chłopaka ...