szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Agnieszka Adamczyk i Kilja rioja w sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Glamki.pl!

Pierwszy dzień sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Glamki.pl! Fotorelacja zza kulis sesji!

Pierwszy dzień sesji zdjęciowej do kampanii reklamującej portal Glamki.pl, 14 lutego 2013 już za nami! Agnieszka Adamczyk, zwyciężczyni castingu na twarz portalu Glamki.pl i profesjonalna modelka Killa Rioja, podczas pierwszego dnia sesji radziły sobie doskonale. Specjalnie dla was przygotowałyśmy fotorelację z tego pierwszego dnia castingu!

Tagi: anja rubik, casting, casting do, casting modelka, casting reklama, casting warszawa, castingi, castingi 2013, castingi do reklam, jak wygrać casting, jak zostać modelką, modeling, modelka praca, polskie top modelki castingi reklamowe, reklama casting

Pierwszy dzień sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Glamki.pl! Zdjęcia zza kulis sesji!

Dzień pierwszy sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Glamki.pl zakończył się zdecydowanym sukcesem. Efekty będziecie mogli zobaczyć już wkrótce. Dziś dajemy wam jedynie próbkę tego, co działo się 14 lutego 2013 w naszym studio. Na zdjęciu pozują Agnieszka Adamczyk i Kilja Rioja.

fot: Kalbar

Zwyciężczynią castingu na modelkę w kampanii reklamowej portalu Glamki.pl jest Agnieszka Adamczyk, szesnastoletnia uczennica z Warszawy. Agnieszka, jak sama przyznała podczas castingu, traktuje modeling jako formę rozrywki. Jej pasją jest natomiast aktorstwo. Jak widać jednak przyszła aktorka, doskonale czuje się nie tylko przed kamerą, ale też przed obiektywem aparatu.

Podczas pierwszego dnia sesji zdjęciowej do kampanii reklamującej portal Glamki.pl dziewczyny pozowały w niebanalnych stylizacjach na ringu bokserskim. Specjalnie dla was postaraliśmy się o zdjęcia z tego pierwszego dnia. Zdradzamy też szczegóły dzisiejszej sesji. Koniecznie zajrzyj do naszej galerii!

Obejrzyj fotorelację z pierwszego dnia sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej Glamki.pl! Zobacz, jak radziła sobie Agnieszka Adamczyk, zwyciężczyni castingu na twarz portalu Glamki.pl! Nie możemy się wypowiadać na temat aktorskich umiejętności Agnieszki, ale naszym zdaniem kariera wielkiej modelki, jak w przypadku Anji Rubik, Małgorzaty Beli, Magdaleny Frąckowiak i Zuzanny Bijoch stoi przed nią otworem ;)

Casting na twarz portalu Glamki.pl

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 14.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CASTINGI ELITE MODEL LOOK na modelkę ruszają już w czerwcu!
CASTINGI ELITE MODEL LOOK na modelkę ...

Chciałabyś wziąć udział w profesjonalnych castingach na modelkę? W czerwcu będziesz miała niepowtarzalną okazję. Rusza kolejna edycja prestiżowego konkursu Elite Model Look. Zainteresowana? Zobacz, gdzie i kiedy będą organizowane castingi!

Sesja zdjęciowa kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznaj nasze piękne modelki! [wideo!]
Sesja zdjęciowa kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznaj ...

Wielki casting na modelkę kampanii reklamowej, organizowany przez Glamki.pl, zaowocował niesamowitą sesją zdjęciową! Laureatka naszego konkursu - gimnazjalistka Agnieszka Adamczyk i profesjonalna modelka Kilja Rioja pozowały w supermodnych stylizacjach na... prawdziwym ringu ...