szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Prognoza pogody na długi weekend sierpniowy. Jaka będzie pogoda ?

POGODA NA SIERPIEŃ. Prognoza pogody na długi weekend sierpniowy. Słońce czy deszcz?

Pogoda w sierpniu ma nas nie rozpieszczać. Sprawdzamy prognozę pogody na długi weekend sierpniowy. Jaka pogoda będzie w okolicach? Słońce czy deszcz? Wakacyjna prognoza pogody.

Tagi: jaka pogoda długi weekend sierpień, jaka pogoda w sierpniu, pogoda na sierpień, pogoda na wakacje, pogoda sierpień, prognoza pogody, prognozy na wakacje, sierpień pogoda

POGODA NA SIERPIEŃ 2013. Prognoza pogody na długi weekend sierpniowy. Słońce czy deszcz?

Prognoza pogody na długi weekend sierpniowy 2013

fot: sxc.hu

Jaka pogoda będzie w sierpniu? Prognozy nie są łaskawe dla tych, którzy planują wakacje w Polsce w sierpniu. Synoptycy przewidują ochłodzenie i deszcz w drugiej połowie miesiąca.

To oznacza, że długi weekend sierpniowy może nie być udany pod względem pogody. Najgorzej ma być w północnej części kraju, gdzie temperatury mają ledwo przekraczać 20 stopni, możliwy będzie także deszcze. Lepsza pogoda powinna być w górach, gdzie pogoda ma się popsuć nieco później.

Zobacz: Prognoza pogody na sierpień. Deszcz czy słońce? >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 17.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jaka pogoda w sierpniu? Czy w sierpniu będzie padać? Wakacyjna prognoza pogody na sierpień
Jaka pogoda w sierpniu? Czy w ...

Prognoza pogody na sierpień. Czy będzie deszcz? Gdzie w Polsce będzie słonecznie? Czy sierpień będzie chłodny, jak zapowiadają synoptycy? Mazury, morze, góry - sprawdź prognozę pogody na drugi miesiąc wakacji!

LIPIEC - JAKA POGODA? W lipcu będzie słonecznie czy deszczowo?
LIPIEC - JAKA POGODA? W lipcu ...

Jaka będzie pogoda w lipcu? Jeśli planujesz urlop i nie wiesz czy będzie dużo słońca czy deszcz, sprawdź naszą prognozę. Oto prognoza pogody na drugą połowę lata. Jak będzie pogoda w górach ...