szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Premiera eska360 w ESKA TV i na eskaGO.pl już 2 kwietnia

Już w sobotę 2 kwietnia o godzinie 17:00 zarówno ESKA TV, jak i platforma multimedialna eskaGO pokażą premierowo pierwszy koncert zrealizowany pod szyldem eska360. Gwiazdą, która rozpocznie cykl koncertów będzie Margaret.

Tagi: eska 360, radio eska

Rusza cykl wyjątkowych koncertów „eska360”. Na scenie Margaret i Video!

ESKA staruje z najnowszym projektem muzycznym „eska360”

Równo o godzinie 17:00 ESKA TV rozpocznie premierową emisję pierwszego koncertu eska360. W tym samym momencie koncert pojawi się na platformie eskaGO. Odbiorcy sami będą mogli zdecydować gdzie chcą go obejrzeć. Dodatkowo platforma eskaGO umożliwi internautom wybór podglądu z 4 kamer. Oglądający będą mogli w czasie rzeczywistym przełączać kamery czyli decydować o perspektywie z jakiej chcą oglądać wydarzenie.

W niedzielę 3 kwietnia o godzinie 11:00 ESKA TV pokaże powtórkę koncertu. Poza tym od momentu premiery wszyscy internauci będą mogli za darmo i bez jakichkolwiek ograniczeń oglądać koncert na platformie eskaGO.

eska360 to muzyczny projekt ESKA TV, eskaGO oraz Radia ESKA, polegający na organizacji cyklu ekskluzywnych, studyjnych koncertów czołowych artystów polskiej sceny muzycznej z udziałem prawdziwej publiczności. Za organizację i produkcję koncertów odpowiada spółka Promotor United Entertainment, działająca w ramach Grupy ZPR Media.

Koncert Margaret został zarejestrowany 17 marca. Wzięli w nim udział najwięksi fani gwiazdy, którzy zdobyli zaproszenia w konkursach organizowanych na platformie eskaGO, w „Najlepszym Programie” w ESKA TV oraz na antenie Radia ESKA. Margaret na swoim profilu na Facebook’u osobiście zapraszała fanów do udziału w konkursach.

Premierę koncertu wspiera kampania promocyjna realizowana w Radiu ESKA, ESKA TV, eskaGO.pl, eska.pl, mediach społecznościowych, a także innych mediach należących do Grupy ZPR.

Autor: Radio Eska

Publikacja: 30.03.2016, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak optycznie wydłużyć nogi?
Jak optycznie wydłużyć nogi?

Dzięki dzisiejszym rozwiązaniom modowym każda niedoskonałość może być ukryta, poprawiona i zamieniona w atut. Poznaj sztuczki, które optycznie wydłużą Twoje nogi.

Seks na lekkim rauszu
Seks na lekkim rauszu

W społeczeństwie panuje obiegowa opinia, że alkohol dodaje odwagi, a „jednego” wypija się najczęściej dla kurażu, by pozbyć się oporów w kontakcie z płcią przeciwną. W takim przekonaniu utwierdzają nas także popularne ...