szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Prezenty gwiazdkowe - modne prezenty

PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Modne prezenty na gwiazdkę! Najpopularniejsze prezenty pod choinkę

Prezenty na gwiazdkę 2013. Niektórzy lubią je kupować przed samymi świętami, inni gromadzą podarki nieco wcześniej. Niezależnie od pory kupna, warto się zorientować, co będzie modne na gwiazdkę. Płytowe, książkowe i filmowe bestsellery pod choinkę. Co będzie hitem gwiazdki 2013?

Tagi: bestsellery na gwiazdkę, hity na gwiazdkę, modne prezenty, prezenty, prezenty na gwiazdkę, prezenty na gwiazdkę 2013, prezenty pod choinkę

PREZENTY NA GWIAZDKĘ 2013. Hity na gwiazdkę! Najpopularniejsze prezenty pod choinkę

Dawid Kwiatkowski i jego debiut płytowy z pewnością będzie jednym z hitów gwiazdki 2013

fot: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Co będzie hitem tegorocznych prezentów gwiazdkowych? Jakie płyty, książki i filmy będą cieszyć się największym wzięciem? Podpowiadamy co kupić, by obdarować naszych bliskich modnymi prezentami.

Płyta

Bez wątpienia jednym z hitów gwiazdki 2013 będzie płyta Dawida Kwiatkowskiego. Młody wokalista jeszcze przed wakacjami rozpoczął swój szturm na polskiej scenie muzycznej. Tysiące fanów czekają na kolejne single i klipy, a wielomilionowa publiczność ogląda teledyski w kanale YouTube. Na czym polega fenomen popularności młodego artysty? Kwiatkowski idealnie trafia w swój czas, w gusta swoich rówieśników. Żyje podobnymi sprawami, co oni i podobnie patrzy na świat, czemu daje ujście w swoich tekstach. Premiera krążka 9893 już 19 listopada 2013. W serwisach internetowych można już zamawiać krążek z autografem!

Książka

Jeżeli do pisania wraca taki autor jak Dan Brown, to nie ma wątpliwości co do najczęściej kupowanej książki kolejnych tygodni. Inferno, nowa powieść Browna przenosi nas do Florencji na spotkanie ze znanym specjalistą w dziedzinie symboli Robertem Langdonem. Tym razem słynny historyk podąża śladami wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego. Czy Langdon zdoła uratować świat przed apokalipsą? Czy jego wiedza dotycząca tajemniczych znaków wystarczy by odczytać intencję intruzów? Sekretne przejścia, kody, symbole, oto w jaki świat zabiera nas w swojej nowej powieści Dan Brown. Warto dodać, że nowa powieść autora Aniołów i Demonów rozeszła się już w nakładzie przekraczającym 9 mln egzemplarzy. Prawdopodobnie najpopularniejsza pozycja, która znajdzie się w tym roku pod choinką.

Film

Być może podczas tegorocznej gwiazdki zupełnie nieźle obroni się polskie kino. Układ Zamknięty i Supermarket cieszyły się w kinach sporą popularnością. Krytyka również wypowiadała się o tych pozycjach bardzo pochlebnie. Obydwa filmy to kino sensacyjne. W przypadku Układu Zamkniętego, historia wydarzyła się naprawdę. Jak daleko może posunąć się państwo, by ingerować w życie obywatela? Przerażająca historia niekompetencji polskich służb i brawurowa rola Janusza Gajosa. Supermarket Macieja Żaka, to równie mroczna, duszna opowieść, która rozgrywa się tuż przed sylwestrem w jednym z supermarketów. Z pozoru błaha sytuacja, pociąga za sobą całą serię wydarzeń, a w bohaterach budzą się nieznane dotąd emocje. Kto wygra wojnę nerwów? W rolach głównych Marian Dziędziel i Tomasz Sapryk.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Dawid Kwiatkowski Oficjalny Fanpage Facebook

Publikacja: 16.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Prezenty na gwiazdkę 2013: Pomysły na prezenty dla nastolatki
Prezenty na gwiazdkę 2013: Pomysły na ...

To ostatnia chwila, by kupić prezenty na gwiazdkę! Jeśli jeszcze nie wybrałaś świątecznych prezentów dla swoich bliskich, koniecznie przyjrzyj się naszym propozycjom. Przygotowaliśmy idealne prezenty pod choinkę dla nastolatki - mlodzieżowe, zabawne i ...

Pomysły na prezenty: Prezenty w stylu glamour dla dziewczyny
Pomysły na prezenty: Prezenty w stylu ...

Szukasz prezentu dla swojej dziewczyny? Koniecznie przyjrzyj się naszym propozycjom! Piękna biżuteria, perfumy, eleganckie akcesoria czy kobieca sukienka to idealne prezenty dla dziewczyn, które uwielbiają styl glamour. Zobacz jakie prezenty na gwiazdkę ...