szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Casting na modelkę: zobacz efekty konkursu Glamki.pl!

Sesja zdjęciowa kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznaj nasze piękne modelki! [wideo!]

Wielki casting na modelkę kampanii reklamowej, organizowany przez Glamki.pl, zaowocował niesamowitą sesją zdjęciową! Laureatka naszego konkursu - gimnazjalistka Agnieszka Adamczyk i profesjonalna modelka Kilja Rioja pozowały w supermodnych stylizacjach na... prawdziwym ringu bokserskim. Zobacz specjalną relację wideo zza kulis!

Tagi: casting, casting modelka, casting na modelkę, casting reklama, casting warszawa, castingi, castingi 2013, castingi do reklam, castingi reklamowe, modeling, modelka praca, piękne modelki, praca modelki, reklama casting

Sesja zdjęciowa kampanii reklamowej Glamki.pl. Poznaj nasze piękne modelki! [wideo!]

Kilja Rioja i Agnieszka Adamczyk

fot: Kalbar

Profesjonalny makijaż wykonany przez make up artist, twoje włosy w rękach najzdolniejszych fryzjerów, szeroki wybór ubrań sprowadzonych przez najlepszego stylistę. Brzmi jak marzenie? Niestety, praca modelki i każda sesja zdjęciowa to także godziny czekania: na odpowiedni look, światło, pozę. Efekty pracy muszą być przecież zachwycające!

Agnieszka Adamczyk, laureatka wielkiego castingu portalu Glamki.pl, opowiedziała nam o emocjach towarzyszących nowemu doświadczeniu, jakim jest dla niej modeling. Oczywiście odczuwam tremę - zawsze jest trema przed czymś nowym - zwierzyła nam się początkująca modelka. Podczas pierwszej modowej sesji zdjęciowej w jej życiu, towarzyszyliśmy Agnieszce z kamerą:
Kilja Rioja zdecydowanie nie jest zagubioną modelką. Dziewczyna pozowała już m.in. dla biżuteryjnej marki Florentines. Jej wzorem jest Lara StoneUważam, że jest przepiękną kobietą. Jest superszczupła, ale zarazem kobieca i seksowna. Myślę, że to kwintesencja tego, jak powinna wygladać każda kobieta. Kilja zdradziła nam cenną dla początkujących modelek, przyznała, czy podobają jej się stylizacje, w których wystąpiła podczas sesji zdjęciowej, a także wyjawiła, jaki styl preferuje na co dzień.
Zobacz fotografie sesji zdjęciowej organizowanej przez Glamki pl >>>

Autor: monroe

Zdjęcia: Kalbar

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
CASTINGI ELITE MODEL LOOK na modelkę ruszają już w czerwcu!
CASTINGI ELITE MODEL LOOK na modelkę ...

Chciałabyś wziąć udział w profesjonalnych castingach na modelkę? W czerwcu będziesz miała niepowtarzalną okazję. Rusza kolejna edycja prestiżowego konkursu Elite Model Look. Zainteresowana? Zobacz, gdzie i kiedy będą organizowane castingi!

Sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej Glamki.pl! Zdjęcia zza kulis!
Sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej Glamki.pl! ...

Za nami sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej Glamki.pl! Nasze modelki, Killa Rioja i zwyciężczyni castingu Agnieszka Adamczyk świetnie współpracowały przed obiektywem i dobrze bawiły się za kulisami sesji. Zobaczcie jak podczas ...