szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Oto prognozy synoptyków na drugą połowę wakacji

SIERPIEŃ JAKA POGODA? W sierpniu będzie słonecznie czy deszczowo?

Jaka będzie pogoda w sierpniu? Jeśli planujesz urlop pod koniec wakacji i nie wiesz czy będą warunki do opalania, sprawdź zapowiedzi synoptyków? Oto prognoza pogody na drugą połowę lata. Jak będzie pogoda nad morzem? Jaka w górach?

Tagi: jaka pogoda na wakacje, jaka pogoda w sierpniu, jaka pogoda w wakacje, pogoda, Pogoda na lato, pogoda na sierpień, pogoda na wakacje, pogoda pogody, pogoda sierpień, prognoza pogody, prognoza pogody na wakacje, prognozy, prognozy na wakacje

SIERPIEŃ 2013 - JAKA POGODA? W sierpniu będzie słonecznie czy deszczowo?

Jakie będzie lato 2013?

fot: sxc.hu

Pogoda w sierpniu będzie zaskakiwać. Ten miesiąc będzie bardzo zmienny. Będą zarówno rekordowe upały (temperatura będzie dochodzić nawet do 35 stopni Celsjusza) jak i chłodniejsze dni. Pogoda w sierpniu oznacza także  nawałnice!

Czy lipiec też tak będzie wyglądać? Zobacz: Pogoda na lipiec >>

Pogodowe wahania dadzą o sobie znać już w pierwszych dniach sierpnia. Żar, który będzie się lał z nieba będzie przeplatać się z dużo niższymi temperaturami. W pierwszej dekadzie miesiąca będzie też grzmieć i padać.

Następne dni, w okolicy 11 sierpnia, to najlepszy moment na planowanie urlopu. Synoptycy przewidują dużo słońca i dość wysoką temperaturę. Warto rozważyć wypoczynek na plaży nad Bałtykiem. W drugim tygodniu sierpnia nad naszym morzem aura pogoda będzie idealna do opalania - temperatura od 21 do 34 stopni!

Autor: ko

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jaka pogoda w sierpniu? Czy w sierpniu będzie padać? Wakacyjna prognoza pogody na sierpień
Jaka pogoda w sierpniu? Czy w ...

Prognoza pogody na sierpień. Czy będzie deszcz? Gdzie w Polsce będzie słonecznie? Czy sierpień będzie chłodny, jak zapowiadają synoptycy? Mazury, morze, góry - sprawdź prognozę pogody na drugi miesiąc wakacji!

LIPIEC - JAKA POGODA? W lipcu będzie słonecznie czy deszczowo?
LIPIEC - JAKA POGODA? W lipcu ...

Jaka będzie pogoda w lipcu? Jeśli planujesz urlop i nie wiesz czy będzie dużo słońca czy deszcz, sprawdź naszą prognozę. Oto prognoza pogody na drugą połowę lata. Jak będzie pogoda w górach ...