szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Żarty primaaprilisowe dla faceta

Śmieszne żarty na PRIMA APRILIS. Jak wkręcić faceta 1 kwietnia?

Masz pomysł na żart primaaprilisowy? Szukasz śmiesznych żartów, które możesz zrobić najbliższym 1 kwietnia? Wkręcanie, a może SMS? Jakie dowcipy sprawić w prima aprilis?

Tagi: jak wkręcić faceta, najśmieszniejsze żarty prima aprilis, prima aprilis, prima aprilis wkręty, SMS 1 kwietnia, SMS prima aprilis, Wielkanoc, żarty na prima aprilis, żarty prima aprilis, żarty primaaprilisowe

Śmieszne żarty na PRIMA APRILIS. Jak wkręcić faceta 1 kwietnia?

Chcesz wkręcić swojego faceta na prima aprilis? Skorzystaj z naszych pomysłów na żarty primaaprilisowe!

fot: sxc.hu

Jakie żarty robić 1 kwietnia? Prezentujemy nasze pomysły na żarty primaaprilisowe i radzimy, jak i można zażartować z faceta w prima aprilis.

Pierwszego kwietnia możemy popuścić wodze fantazji i robić najbliższym nieoczekiwane dowcipy. Żeby żart się naprawdę udał, trzeba go dobrze zaplanować i sprawić, by nasza potencjalna ofiara nie zdążyła się zorientować, że ma do czynienia z primaaprilisowym żartem.

Najbardziej brutalnym, ale często i najskuteczniejszym żartem są te dotyczące... ciąży. Nic tak nie postawi Twojego faceta na nogi, jak informacja z samego rana, że spodziewasz się dziecka! Uwaga, na niektórych może to zadziałać naprawdę tragicznie, więc radzimy uważać z tym numerem. ;) Jeśli chcesz się dobrze przygotować - spreparuj test ciążowy - zabarw odpowiednio wskaźnik testu i obudź faceta radosną, zmyśloną historią. Widok jego miny będzie z pewnością bezcenny!

Żarty na PRIMA APRILIS skąd się wzięły ? >>

Jeśli chcesz doprowadzić swojego faceta do łez, możesz także wkręcić go, że skradziono jego ukochane auto. Wystarczy jedynie wykraść na chwilę jego kluczyki, wymknąć się na kilkanaście minut z domu pod pretekstem wyrzucenia śmieci czy wizyty w sklepie i przestawić samochód. Kilkanaście minut później możesz poprosić swojego kochanego, by przyniósł np. twoją torebkę, którą rzekomo zostawiłaś w samochodzie. Salwy śmiechu gwarantowane!

Na koniec prawdziwa jazda bez trzymanki. Korzystacie ze wspólnego komputera? Świetnie, zatem 1 kwietnia możesz się pochwalić swoją wymyśloną zdradą. Poproś kolegę z pracy lub przyjaciela, którego nie zna twój facet o zrobienie kilku wspólnych słodkich zdjęć. Pozwól sobie tylko na tyle, by naprawdę nie zezłościć swojego faceta. Zdjęcia zostaw na pulpicie. Albo zostaw je wręcz otwarte w programie do przeglądania zdjęć, wyjdź do łazienki i poproś swojego lubego, by sprawdził ci coś w internecie. Możesz także spreparować pikantną rozmowę SMS-ową, które w rzeczywistości prześle ci twoja przyjaciółka. Wystarczy jedynie zmienić nazwę kontaktu w książce z numerami. Problemem może być tylko wytłumaczenie, że to naprawdę żart. Polecamy przygotowanie alibi z wyprzedzeniem. ;)

Miłej zabawy!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 31.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Życzenia wielkanocne. Fajne i oryginalne życzenia i wierszyki na Wielkanoc
Życzenia wielkanocne. Fajne i oryginalne życzenia ...

Nie masz pomysłu na świąteczne życzenia wielkanocne? Co zrobić żeby życzenia były oryginalne, kolorowe i wesołe? Zobacz nasze propozycje najfajniejszych wielkanocnych wierszyków o zajączkach, barankach, kolorowych pisankach i mokrym Dyngusie!

Życzenia wielkanocne. Jak je składać, żeby nie były sztampowe?
Życzenia wielkanocne. Jak je składać, żeby ...

Wesołych świąt...i co dalej? Twoje życzenia wielkanocne wyglądają właśnie tak? Skorzystaj z wierszyków i smsowych życzeń na Wielkanoc autorstwa Glamek. Zabawnie, świątecznie i zawsze stylowo! Podpowiadamy, jakie życzenia wielkanocne wysłać sms-em.