szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Śmieszne życzenia na imieniny koleżanki - idealne na sms lub do wysłania mailem

Śmieszne życzenia imieninowe. Śmieszne życzenia imieninowe dla koleżanki

Śmieszne życzenia imieninowe dla koleżanki z poczuciem humoru. Wysłane o poranku z całą pewnością rozweselą jej dzień! A ty dzięki nim, nie tylko poprawisz jej humor, ale też wykażesz się dowcipem i błyskotliwością. Gotowa? :) To zaczynamy :)

Tagi: śmieszne życzenia, śmieszne życzenia dla koleżanki, śmieszne życzenia imieninowe, śmieszne życzenia na imieniny, życzenia dla koleżanki, życzenia imieninowe dla koleżanki, życzenia na imieniny koleżanki

Śmieszne życzenia imieninowe. Śmieszne życzenia imieninowe dla koleżanki

Bukiet i śmieszne życzenia imieninowe to duet idealny :)

fot: sxc.hu

Śmieszne życzenia imieninowe dla koleżanki, przyjaciółki lub dziewczyny. Doskonały dodatek do imieninowego prezentu lub kartki z życzeniami!

Życzenia imieninowe dla koleżanki:

  • @)--,--- to imieninowa różyczka dla Ciebie. Ukłuła mnie, wyskoczyła z wazonu... a to wszystko po to, żeby złożyć Ci najlepsze życzenia imieninowe!
  • Niech w tym roku 365 chłopców śni o Tobie. Niech zaprzątają sobie myśli Tobą przez 8769 godzin. I niech tęsknią 525600 minut! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
  • Najlepsze o poranku życzonka, dużo zdrówka i wiosennego słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i mega wrażeń przy spełnianiu życiowych marzeń!
  • Dziś są Twoje imieniny więc... uśmiechnij się! Natychmiast. Ooo.... właśnie tak... unieś lewy kącik ust... a teraz prawy... :))) Od razu lepiej!!!
  • Z okazji Twoich imienin życzę Ci aby twój piękny uśmiech częściej gościł na twojej twarzy i rozświetlał... moje dni!
  • Z okazji imienin życzę Ci, żebyś nie była taka spięta jak agrafka i taka milcząca jak antyczna rzeźba. Fajna z ciebie babka, zapamiętaj to i pokaż im wszystkim!
  • Twoje imieniny to wyjątkowa sprawa. Tak wyjątkowa jak wygrana w totka, wakacje na Bali i rejs dookoła świata! Dlatego wszystko, co ci się dziś przydarzy, niech będzie jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i godne zapamiętania, bo jesteś najwspanialszą przyjaciółką pod słońcem!

Autor: KasiaKujac

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 11.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...