szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Śmieszne życzenia sms na imieniny. Śmieszne życzenia imieninowe

Śmieszne życzenia imieninowe, zabawne sms i wierszyki imieninowe

Garść śmiesznych życzeń imieninowych dla solenizanta lub solenizantki, którzy lubią się uśmiechać! Śmieszne życzenia do wysłania sms lub mailem. Jakąkolwiek formę wybierzesz, możesz być pewna, że poprawisz wybranej osobie humor i wywyłasz na jej twarzy szeroki uśmiech :)

Tagi: śmieszne wierszyki imieninowe, śmieszne życzenia, śmieszne życzenia imieninowe, śmieszne życzenia na imieniny, wierszyki imieninowe, życzenia imieninowe, życzenia imieninowe sms, życzenia na sms, życzenia SMS

Śmieszne życzenia imieninowe, zabawne sms i wierszyki imieninowe

Potrzebujesz inspiracji, bo chcesz złożyć niebanalne, śmieszne życzenia? Notuj!

fot: sxc.hu

Śmieszne życzenia i wierszyki imieninowe - wybór życzeń idealnych na imieniny dla solenizantów z poczuciem humoru. Wyślij je sms lub mailem i nie zapomnij o modnym prezencie do kompletu!

Śmieszne życzenia imieninowe:

 • Życzę ci z okazji imienin miłości bez viagry, mięśni bez sterydów i wszystkiego co najlepsze w życiu bez polepszaczy i chemicznych dodatków!
 • Z okazji imienin mam dla ciebie radę. Nie rzucaj nigdy seksu, papierosów, alkoholu i trawki. Ja kiedyś próbowałem i było to najgorsze 15 minut mojego życia!
 • Na podstawie artykułu 8, paragraf 12, Twoje imieniny zostały odwołane. Wyrok jest prawomocny i nie możesz złożyć apelacji.
 • Kto rano wstaje, ten sms dostaje, a w nim życzenia: na imieniny marzeń spełnienia i miliona w totka, jeśli szczęście cię spotka. A jeśli nie, to się nie przejmuj... zawsze masz mnie!
 • Dziś są twoje imieniny więc przyjmij uśmiech od swojej dziewczyny. Uśmiech rano, uśmiech na śniadanie, uśmiech na obiad, a na noc całowanie ;) (no dobra, przyznam się... zapomniałam o prezencie... ale całuski to też coś, prawda? :D)
 • Kochana, z okazji imienin życzę Ci, żeby kalorie same się spalały, brzuszki same robiły, a ciastka nigdy nie tuczyły (zwłaszcza te imieninowe!).

 

 • Zabawy do rana ze skrzynką szampana, tańców egzotycznych i kochanek licznych, marzeń spełnienia i do zobaczenia (bo bez imprezy z nami to wszystko się nie liczy!)

 

 • .............................. <- w to miejsce wpisz swoje najskrytsze marzenie. Już? No to właśnie tego ci życzę na imieniny! Ależ ja dobrze wiem czego ci życzyć, nieprawdaż? ;)

 

 • Ostatniej nocy poprosiłam mojego anioła, aby w Twoje imieniny Cię ochraniał... On jednak wrócił... Spytałam "Dlaczego?". A on na to uśmiechnął się i powiedział: "Taki aniołek anioła nie potrzebuje".
 • Przesyłam Ci imieninowych całusków kilka, delikatnych jak muśnięcie motylka, jednak tylko wtedy je poczujesz, kiedy mi się zrewanżujesz!
 • Na tego smsa imieninowego zrzuciła się 1 osoba, którą lubisz, 1 której nienawidzisz i 1 która się w tobie skrycie kocha. A teraz zgadnij o kogo chodzi ;)

Autor: KasiaKujac

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 11.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...