szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Śmieszne życzenia urodzinowe dla dziewczyny, koleżanki lub przyjaciółki

Śmieszne życzenia urodzinowe dla dziewczyny. Pomysły na życzenia dla dziewczyny

Śmieszne życzenia dla dziewczyny z poczuciem humoru i odrobiną dystansu do siebie. Wybrany śmieszny wierszyk możesz wysłać sms lub mailem, albo złożyć życzenia osobiście.

Tagi: śmieszne życzenia, śmieszne życzenia dla dziewczyny, śmieszne życzenia urodzinowe, zabawne życzenia dla dziewczyny, życzenia dla dziewczyny, życzenia urodzinowe, życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Śmieszne życzenia urodzinowe dla dziewczyny. Pomysły na życzenia dla dziewczyny

Chcesz złożyć niebanalne życzenia urodzinowe? Poznaj nasze propozycje :)

fot: sxc.hu

Śmieszne życzenia urodzinowe, idealne na rozweselenie dziewczyny lub przyjaciółki w urodzinowy poranek. Do takich śmiesznych życzeń dołącz jeszcze wymarzony prezent i imprezę niespodziankę, a urodziny z całą pewnością okażą się niezapomniane.

Śmieszne życzenia urodzinowe dla dziewczyny:

 • Ponieważ zakupy są lepszą terapią niż wizyta u psychologa, zabieram cię dziś na szoping na mój koszt, aby w zarodku zwalczyć depresję wywołaną zmianą wieku.
 • Pieniądze, to nie wszystko. Samochód, złomu składowisko. Dlatego na urodziny życzę ci serduszko moje, miłości i kochania, aż do zwariowania. I zdrowia, bo w metryce niestety znów przybyło ;)

 

 • Kochana, życzę ci, abyś miała tak dostatnie i ciekawe życie, żeby twoje wakacje trwały tyle lat co "M jak Miłość" i były tak pełne miłosnych przygód jak wszystkie części "Zmierzchu"!
 • Może znerwicowana, może zestresowana, ale za to jesteś zawsze najlepiej ubrana! Sto lat!
 • @@@ <- to trzy zwariowane małpki. Chciały upiec ci tort urodzinowy, ale padły ze śmiechu, jak dowiedziały się ile masz lat! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin starowinko!
 • Przyjaciółko kochana, nie oglądaj się za siebie i idź śmiało przed życie, podkochuj się do woli, byle jakoś skrycie, zaspokajaj swoje żądze i zarabiaj gładko pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj i na sobie polegaj, ale przede wszystkim... pokaż im wszystkim! STO LAT!

 

 • Dziś urodzin Twoich pora, już od rana wielki ruch, stań przed lustrem, wciągnij brzuch, przestań zaraz się stresować, dzisiaj trzeba zabalować!

 

 • Końskiego zdrowia, szczerego uśmiechu, w biegu życia, wyników coraz lepszych do pobicia, zgrabnego zadu, daj na zakrętach życia czadu!

 

 • Koniec z kucykami, gwiazdkami, różyczkami, pora na żakiet i obcasy, nie chodzisz już moja droga do pierwszej klasy, teraz jest z ciebie dorosła dama, pora poszukać eleganckiego pana ;)
 • Żeby w szpilkach chodziło się jak w kapciach, w miniówkach jak w luźnych kieckach, żeby lakier nie odpryskiwał, a włosy zawsze były gładkie bez tony pianki i lakieru. Wszystkiego co najlepsze moja śliczna!
 • Z okazji urodzin otrzymujesz kupon na wieczną przyjaźń. Możesz od razu go zrealizować. Promocja trwa tylko do wyczerpania zapasu przyjaciółek!
 • Funny, crazy, glamour, jesteś kochana po prostu cool, bądź dalej taką babką zwariowaną, śliczną, milutką i mega kochaną!

 

 • Zwycięstwo w X Factorze, wygrana w Mam talent, nawet kuchenna rewolucja nie pokażą jaką gwiazdą jesteś w moim życiu. Jesteś najlepszą przyjaciółką pod słońcem i księżycem, nigdy się nie zmieniaj!

Autor: KasiaKujac

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 14.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również