szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Spektakl Ja ponownie na deskach Teatru Imka

SPEKTAKL JA powraca do Teatru Imka. W roli głównej Arkadiusz Jakubik

Spektakl Ja powraca do Teatru Imka! Monodram Ja w wykonaniu Arkadiusza Jakubika zostanie zagrany tylko dwa razy 24 i 25 listopada 2013. Historia rockowego idola, który staje się ulubieńcem tłumów. Spektakl Ja reaktywacja tylko w listopadzie 2013 w Teatrze Imka.

Tagi: arkadiusz jakubik ja, ja, spektakl ja teatr imka, teatr imka ja, teatr imka spektakl ja

SPEKTAKL JA powraca do Teatru Imka. W roli głównej Arkadiusz Jakubik

W spektaklu Ja, w roli głównej występuje Arkadiusz Jakubik

fot: Materiały Prasowe

Przedstawienie Ja wraca na deski Teatru Imka. Ponownie możemy oglądać monodram Ja w wykonaniu Arkadiusza Jakubika. Na scenie towarzyszy mu macierzysty zespół Dr Misio, znany choćby z przeboju Mentolowe Papierosy. Kiedy zobaczymy reaktywowany spektakl Ja w Teatrze Imka?

Ja to sceniczny popis Arkadiusza Jakubika, który sam jest zresztą frontmanem prawdziwego zespołu Dr Misio. Zbiegające się drogi artystyczne Jakubika, powodują, że w swej roli jest jeszcze bardziej wiarygodny. Przedstawienie przywołuje klimat i życie wiekopomnych postaci rockowej sceny. Kłania się Klub 27 i hasło Żyj szybko, kochaj mocno i umieraj młodo. Co się dzieje w umyśle artysty, który w krótkim czasie staje się ulubieńcem tłumów, a potem spada w nicość? Wszak nie od dziś wiadomo, że łaska fanów na pstrym koniu jeździ i kładąc się spać jako rockowy bóg, artysta może się obudzić jako kompletny loser. Jak działają mechanizmy rynku i co serwuje nam współczesna popkultura? Spektakl Ja obrazuje to niezwykle sugestywnie.

Zresztą jak się okazuje, Arkadiusz Jakubik jest związany z przedstawieniem bardzo mocno: - Ja to ja – komentuje Jakubik – JA to inicjały mojego nazwiska i imienia. Ja to mój ostatni lot, potrzeba, żeby zostać rockowym wokalistą. Założyłem zespół, nazywa się Doktor Misio, gramy konkretnego, ostrego rocka, bez przebaczenia, śpiewamy teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego. Michał Siegoczyński włożył tam trochę mnie, trochę siebie, podlał to "Tequilą" Krzysztofa Vargi. Wyszedł z tego totalnie chory strumień świadomości faceta, któremu wydaje się, że jest reinkarnacją Che Guevary, Jezusa, Lorda Vadera. Boska ikona popkultury. Z ust i uszu wylewa mu się chaos, rockendrolowy śmietnik. Ja to schizofreniczny wywiad, to religia o nazwie sex, drugs & rock'n'roll, to narkotyczna suita z samplami, cytatami klasyki rocka i muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Dr Misio - podsumowuje artysta.

Przedstawienie Ja zobaczymy dwukrotnie na deskach Teatru Imka, 24 i 25 listopada 2013. Warto podkreślić, że będzie to ostatnia szansa na obejrzenie go w 2013 roku.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 20.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...