szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sylwestrowa noc w Teatrze Capitol

SYLWESTER z Anną Muchą lub Aleksandrą Szwed? Tak, w Teatrze Capitol!

Impreza sylwestrowa, bal noworoczny czy domówka? Czy możemy sobie wyobrazić najważniejszą noc w roku bez błysku i huku petard i szaleństwa gorączki sylwestrowej nocy? Jeśli tak, a do tego jeszcze lubicie teatr i dobre towarzystwo, jest więcej jak pewne, że nie zostaniecie na sylwestra w domu! Zapraszamy na sylwestra w teatrze.

Tagi: aleksandra szwed, anna mucha, ANNA MUCHA BLOG, Anna Mucha-oficjalny bloog, gdzie na sylwestra, gdzie spędzić sylwestra, impreza sylwestrowa, pomysł na sylwestra, sylwester w teatrze, sylwestrowa, sylwestrowe oferty, weronika książkiewicz

SYLWESTER 2012 z Anna Muchą lub Aleksandrą Szwed? Tak, w Teatrze Capitol!

Anna Mucha i Wojciech Medyński w sztuce Single i Remisy. Będziecie mogły spędzić z nimi sylwestra w Teatrze Capitol!

fot: Teatr Capitol

Noc sylwestrowa coraz bliżej, a na naszych oczach topnieją kolejne oferty na huczne imprezy, wyjazdy na narty, itp. Jeżeli jesteście zdecydowane by w tym roku przywitać nowy rok w sposób odrobinę nieoczywisty, Teatr Capitol wychodzi ze swą propozycją.

Single i Remisy w reżyserii Olafa Lubaszenki rozpoczną sylwestrową podróż teatralną. Autor sztuki - Marcin Szczygielski, mistrzowsko wypunktował środowisko tzw. niezależnych, bezkompromisowych i pozornie wolnych pracowników pewnej korporacji. Szansę na taką karierę mają oczywiście tylko single, bo przecież „singiel to najlepszy utwór na płycie". Zatem ci, którzy singlami nie są, by odnieść sukces zawodowy muszą ukrywać swe związki. Mnóstwo zabawnych perypetii i interesująca obsada (Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Glinka, Wojtek Medyński i Lesław Żurek) to dobre towarzystwo na początek sylwestra.

Gdy już trochę ochłoniemy po miłosno-korporacyjnych rozgrywkach, Teatr Capitol zatrzyma nas jeszcze w fotelach. Jeszcze przed północą, na scenie pojawią się aktorzy ze spektaklu Dwie połówki pomarańczy, który święci triumfy w całej Polsce. Znakomita obsada - mariaż doświadczenia i młodości, mnóstwo gagów i wartka akcja zdecydowanie zrekompensują nam huczną imprezę. Tym bardziej, że wraz z bohaterami kreowanymi m. in. przez Ewę Złotowską, Jarosława Boberka, Aleksandrę Szwed czy Jacka Kawalca udajemy się na dość dziwnie pomieszaną uroczystość. Akcja toczy się w brytyjskim stylu, stąd to, co pierwotnie uznaliśmy za smutne, już za chwilę przynosi nam mnóstwo radości i jak łatwo się domyślić - dość oryginalne zakończenie.

Jak mówią fachowcy od popkultury, dziś szczytem awangardy jest to, co najbardziej normalne, klasyczne i oczywiste. Z prostego powodu – wszyscy chcą błysnąć czymś niespotykanym, np. Sylwester w klatce z tygrysem. Może się zatem okazać, że idąc w tę noc tak zwyczajnie do teatru, osiągniecie szczyty ekstrawagancji!

Autor: Marcin Kusy

Zdjęcia: Teatr Capitol

Publikacja: 05.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Sylwester i karnawał: jak pić alkohol, żeby się nie upić i uniknąć kaca
Sylwester i karnawał: jak pić alkohol, ...

Sylwester tuż tuż… Ten nocy zawsze towarzyszy alkohol. Wieczór sylwestrowy może być wspaniały, ale potem... Przedawkowanie alkoholu ma różne nieprzyjemne skutki, z których jednym jest kac. Podpowiadamy, jak pić alkohol, żeby sobie ...

Życzenia Noworoczne: Jak i komu je składać zgodnie z zasadami savoir-vivre?
Życzenia Noworoczne: Jak i komu je ...

Życzenia Noworoczne to test na kreatywność. Możesz oczywiście posiłkować się gotowymi wierszykami, ale pamiętaj, że to droga na skróty. Nie ma w niej nic glamour. Jeśli chcesz uchodzić za kobietę glamour, powinnaś ...