szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sylwester 2013 w Polsacie

SYLWESTER 2013. Koncert sylwestrowy w Polsacie. Kto zagra w Gdyni?

Sylwester 2013 w Polsacie. Sylwester z Polsatem przeniesiony do Gdyni. Przez ostatnie lata, stacja transmitowała zabawę z Warszawy, z pl. Konstytucji, tym razem zdecydowała się przenieść sylwestra nad morze. Kto wystąpi podczas sylwestra 2013 z Polsatem?

Tagi: sylwester 2013, sylwester 2013 gdynia gwiazdy, sylwester 2013 gwiazdy Polsatu, sylwester 2013 kto wystąpi w gdyni, sylwester w polsacie

SYLWESTER 2013. Koncert sylwestrowy w Polsacie. Kto zagra w Gdyni?

Sylwester 2013 z Polsatem będzie transmitowany z Gdyni

fot: BULLS

Sylwestrowy wyścig rozpoczęty. Dwie stacje pokażą koncerty sylwestrowe, Polsat z gdyni, TVP2 z Wrocławia. W przypadku Polsatu, możemy spodziewać się dużej zmiany. Przez ostatnie lata stacja transmitowała stołeczną imprezę z pl. Konstytucji. Kto wystąpi na sylwestrze z Polsatem w Gdyni?

Organizatorzy zapowiadają znakomitą zabawę w rytm przebojów największych gwiazd polskiej piosenki. Rzeczywiście, nazwiska wykonawców muszą budzić respekt. Maryla Rodowicz, Budka Suflera, ale także Piersi, Urszula i Maciej Maleńczuk. Niemal tradycją stało się śpiewanie coverów przez polskie  gwiazdy podczas polsatowskiego sylwestra. Nie inaczej będzie i tym razem: Lambadę wykona zespół Blue Cafe, a utwory Conga czy Volare zaśpiewa sama Maryla Rodowicz.

Na scenie w Gdyni, przy Skwerze Kościuszki zaprezentują się także: Stachursky, Sylwia Grzeszczak, Krzystzof Krawczyk oraz Loka, Lemon, Pectus i Enej. Według zapowiedzi, zabawa potrwa ok. 6 godzin. Transmisja sylwestra 2013 z Gdyni, w telewizji Polsat.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
SYLWESTER 2013. Kto poprowadzi sylwestra z Wrocławia w TVP2?
SYLWESTER 2013. Kto poprowadzi sylwestra z ...

Sylwester 2013 w Dwójce z Wrocławia. Wrocławski sylwester upłynie wszystkim uczestnikom w rytmie disco i sprawdzonych przebojów przypomnianych przez największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Na scenie we Wrocławiu pojawią się m.in ...