szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
SYLWESTER 2014: Gdzie wyjechać na Sylwestra 2014? Popularne kierunki

SYLWESTER 2014: Gdzie wyjechać na Sylwestra 2014? Popularne kierunki

Sylwester 2014 za granicą? Czemu nie! Tej nocy nie trzeba spędzać w Polsce. A już na pewno nowego roku nie możesz powitać w domu. Gdzie zatem bawić się w ostatnią noc starego roku? Sprawdź popularne miejsca na Sylwestra!

Tagi: fajne miejsce na sylwestra, gdzie na sylwestra, pomysł na sylwestra, sylwester, SYLWESTER 2014, sylwester 2014 ceny, sylwester 2014 gdzie, sylwester 2014 koszty

SYLWESTER 2014: Gdzie wyjechać na Sylwestra 2014? Popularnie kierunki

Sylwester 204- gdzie spędzić?

fot: www.sxc.hu

Zastanawiasz się gdzie pojechać na Sylwestra? Z danych serwisu eSKY.pl wynika, że Polacy dzielą się w tej kwestii na dwie grupy. Jedni wybierają oferty kilkudniowe. Są to zazwyczaj krótkie wycieczki - często z dojazdem własnym. Krótkie wypady do europejskich stolic wybiera aż  65 proc. osób. Głównie kierunki to Wiedeń, Budapeszt, Praga, Bratysława i Wilno.

Zobacz też: 10 pomysłów na udanego sylwestra: co robić w wieczór sylwestrowy? >>

Zobacz też: Sylwester 2012: Co zrobić, gdy twój ukochany nie lubi sylwestra? >>

Drugie rozwiązanie to wyjazdy do popularnych kurortów w krajach Afryki Północnej i na Wyspy Kanaryjskie. Z tej opcji korzysta jednak tylko 25 procent osób. W tym wypadku najwięcej osób wybiera sylwestra w Egipcie i Tunezji, jednak coraz więcej Polaków decyduje się na Teneryfę czy Fuerteventurę.

Zobacz też: SYLWESTER 2012 bez wpadki: urodowe SOS! >>

Autor: ko

Zdjęcia: www.sxc.hu

Publikacja: 05.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ile kosztuje wyjazd zagraniczny na Sylwestra?
Ile kosztuje wyjazd zagraniczny na Sylwestra?

Sylwester za granicą? To coraz popularniejszy sposób na pożegnanie starego roku. Coraz więcej osób decyduje się wyjechać na szampańską zabawę do innego kraju. Ile to kosztuje? Sprawdź ceny sylwestra za granicą!