szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gdzie się wybrać na imprezy sylwestrowe 2013/2014

SYLWESTER 2014. Plenerowe imprezy sylwestrowe. W jakich miastach odbędą się bale plenerowe?

Sylwester 2014 coraz bliżej. Oprócz tradycyjnych balów sylwestrowych i domowych prywatek, lubimy bawić się na świeżym powietrzu. Gdańsk, Kraków, Warszawa, Katowice - w których miastach odbędą się plenerowe imprezy na Sylwestra 2014?

Tagi: sylwester, SYLWESTER 2014, sylwester 2014 gdzie się wybrać, sylwester 2014 imprezy plenerowe, sylwester 2014 plener

SYLWESTER 2014. Plenerowe imprezy sylwestrowe. W jakich miastach odbędą się bale plenerowe?

fot: BULLS

Sylwester 2014 zbliża się wielkimi krokami. W wielu miastach europejskich na rynkach wielkich miast odbywają się plenerowe bale sylwestrowe. W Polsce również od wielu lat imprezy pod chmurką cieszą się sporą popularnością. W których miastach odbędzie się Sylwester 2014 w plenerze?

Wielkie show ze znakomitymi gwiazdami odbywają się rokrocznie m.in. w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Niejednokrotnie imprezy mają rozmach nieco skromniejszy z uwagi na środki finansowe przeznaczone na promocję. Tak było w ubiegłym roku w Krakowie, gdzie koncerty sylwestrowe były nieco skromniejsze.

Póki co jedynym miastem, w którym potwierdzono plenerowego sylwestra są Katowice. Mało tego, zabezpieczono już środki finansowe. Sylwester 2014 w Katowicach będzie kosztował 2 mln złotych. Taką kwotę katowicki magistrat przekaże Centrum Kultury Katowice, które całą imprezę zorganizuje. Sylwester 2014 w Katowicach odbędzie najprawdopodobniej na placu przed katowickim Spodkiem. Póki co nie wiadomo, jakie gwiazdy pojawią się na plenerowym balu pod Spodkiem.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 08.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gdzie polecieć na Nowy Rok? Tanie bilety lotnicze na SYLWESTRA
Gdzie polecieć na Nowy Rok? Tanie ...

Gdzie wyjechać? Za ile? Czas podjąć decyzję, gdzie spędzić Nowy Rok. Najwyższa pora rozejrzeć się za tanimi biletami lotniczymi na Sylwestra. Gdzie i za ile można polecieć? Sprawdzamy ceny i kierunki wyjazdów ...